De ce ?

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Vin Mai 26, 2017 7:37 pm

Uneori, mi se par exagerate chestiile de genul, sincer..
Si eu sunt jucator vechi, joc din 6 aprilie 2015, de pe vremea cand BlackTerror si 1SkillDown dominau serverul, si mie imi e dor de vremurile cu batai generale, etc, dar nu ma plang in topicuri pe forum. Ce vrei sa faca Blue? Vremurile s-au schimbat, oamenii s-au schimbat, crezi ca daca zice Blue/Kepe acum : "Faceti batai generale si war-uri non-stop, haida' !" , crezi ca lumea se va apuca sa dea iar war-uri in nebunie si sa faca batai generale? Exact, nu!
Serverul e intr-o continua schimbare, vin playeri, pleaca playeri..etc.
Imagine
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Sâm Mai 27, 2017 12:43 am

Nu inteleg rostul acestui topic ..
Te sfatuiesc sa te indrepti doar spre un singur lucru .. TRAIESTE IN REALITATE , NU IN JOC ! ..
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Sâm Mai 27, 2017 12:53 pm

Era frumos inainte . nu era violete colorate toata cacaturile. amuelta si etc. era negru atac rosu aparare cel mai frumos era atunci cand era classic sa bagat astea cu fumuri. sa stricat tot. deasta nu mai merge sv. ca a ajuns pokemon si acum toti cauta sv classice, cum era inainte lf classic avea 700+on
Avatar utilizator
lower
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Lun Mai 08, 2017 2:32 pm

Sâm Mai 27, 2017 4:07 pm

BUZZ scrie:Era frumos inainte . nu era violete colorate toata cacaturile. amuelta si etc. era negru atac rosu aparare cel mai frumos era atunci cand era classic sa bagat astea cu fumuri. sa stricat tot. deasta nu mai merge sv. ca a ajuns pokemon si acum toti cauta sv classice, cum era inainte lf classic avea 700+on
Asa e bai buzz ..
Avatar utilizator
lower
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Lun Mai 08, 2017 2:32 pm

Sâm Mai 27, 2017 4:07 pm

Muffi scrie:Nu inteleg rostul acestui topic ..
Te sfatuiesc sa te indrepti doar spre un singur lucru .. TRAIESTE IN REALITATE , NU IN JOC ! ..
Tu nu intelegi ce vreau sa zic :))) , esti pe langa cu topicu .
Avatar utilizator
lower
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Lun Mai 08, 2017 2:32 pm

Sâm Mai 27, 2017 4:21 pm

[SGM]Medeea scrie: Te asteptam ! Serverul a ramas la fel,doar cu ceva modificari si imbunatatiri,deci nu ai nimic de pierdut


Inca joc , am 2 king-uri , iteme garla , dar tot imi lipsesc acele momente degeaba ai detoate daca nu mai ai cu cine juca , pace.
Avatar utilizator
Hammer Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 276
Membru din: Vin Ian 29, 2016 9:29 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: useyourbrain

Sâm Mai 27, 2017 4:26 pm

Lucram la noutatile ce vor fi aduse pe server.Cand zic noutati ma refer la evenimentele ce vor aparea cat de curand.Speram ca dupa adaugarea lor vom fi mai multumiti atat de numarul playerilor cat si de parerile tuturor.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Sâm Mai 27, 2017 6:35 pm

lower scrie:
[SGM]Medeea scrie: Te asteptam ! Serverul a ramas la fel,doar cu ceva modificari si imbunatatiri,deci nu ai nimic de pierdut


Inca joc , am 2 king-uri , iteme garla , dar tot imi lipsesc acele momente degeaba ai detoate daca nu mai ai cu cine juca , pace.
Nu sunt pe langa ,dar daca nu-ti mai place , tata , esti liber sa pleci :) Iti dai seama ca nu au luat ban pe degeaba =))
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Mar Mai 30, 2017 1:14 am

Topic closed!
Închis