Parere despre APA DE MAGIE

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Dum Iul 02, 2017 5:26 pm

Salut, din cauza caldurii si a plictiselii, am decis sa deschid un topic in care sa ne exprimam propria opinie despre ''apa de magie'' Altii spun ca nu ar trebuii scoasa,altii spun ca ar trebuii sa ramana.S-au facut propuneri,voturi si ogramada de prostii,dar nimenea nu a argumentat de ce.
Parerea mea , este ca aceasta apa ar trebuii sa ramana. De ce?
Pai, apa de magie este cam singurul, sau daca nu singurul printre lucrurile care fac diferenta dintr-un server PvP.Daca s-ar scoate apa de magie.Bm-ul ar fii un caracter uitat,samanul un caracter cu care vii la generala ca nimenea n-are buff,si nimenea ,nu are clopot/evantai,ninja lame devine un caracter cu care te joci numai rasa vs rasa in bresle cu nume chineze ''sasutki' , ''kakasutki'' , ''molostotsusdski'' oricum ceva terminat in sutki care reprezinta un chinez in arte martiale. War aura exact ca si ninja lama,mentalul va fii genul de caracter care il iei mereu la generala. Si bineinteles caracterele perfecte, arc si sura arme. La pvp fugi de rupi pamantul cu arcu cu pgm 57 si la generala stai in spate cu site pe tine dand 4k sageata. Si sura arme dand risipa si bate tot svr.
Asa cu apa de magie luata,va da sansa si celorlalte caractere sa fie mai bune,chiar daca spuneti ca leacul da 7k pv si va fii invincibil,crede-ma ca am jucat shaman si daca sura te prinde hit sau aura acolo ramai.
Tu ce parere ai?
Avatar utilizator
Players Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 249
Membru din: Sâm Feb 18, 2017 12:45 pm

Dum Iul 02, 2017 6:11 pm

Sa raman scoasa
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Dum Iul 02, 2017 6:42 pm

Sa fie baga ta la loc
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
SilentiosNuMoare
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Sâm Iul 01, 2017 4:36 pm

Dum Iul 02, 2017 7:18 pm

e perfect cum e acu sa nu se schimbe sa nu se adauge sa nu se bage nimic in + salpa
Avatar utilizator
BUZZZZ
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Lun Iun 26, 2017 12:04 pm

Dum Iul 02, 2017 10:57 pm

sa bage apa. ca e prea putina magie toti comenteaza care sunt samani si le place ca are dmg mare
Avatar utilizator
Jerohaand
Începător
Începător
Mesaje: 103
Membru din: Lun Iun 26, 2017 11:24 pm

Dum Iul 02, 2017 11:08 pm

Nu vă înțeleg. Dgm-ul este bun, dacă nu aveți clopot/evantai, sigur că luați dgm mare.
Topicuri făcute aiurea.
Avatar utilizator
Roonie
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 191
Membru din: Sâm Feb 11, 2017 7:17 pm

Lun Iul 03, 2017 12:31 am

BUZZZZ scrie:sa bage apa. ca e prea putina magie toti comenteaza care sunt samani si le place ca are dmg mare
Prostie
Avatar utilizator
Metin2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 759
Membru din: Dum Mar 05, 2017 1:48 am

Lun Iul 03, 2017 10:50 am

Sa raman scoasa
Avatar utilizator
BUZZZZ
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Lun Iun 26, 2017 12:04 pm

Lun Iul 03, 2017 11:22 am

Jerohaand scrie:Nu vă înțeleg. Dgm-ul este bun, dacă nu aveți clopot/evantai, sigur că luați dgm mare.
Topicuri făcute aiurea.
Ba omule tu nu inteleg degeaba ai evantai clopot full dmgu pe skil al saman tot ala e
Avatar utilizator
Jerohaand
Începător
Începător
Mesaje: 103
Membru din: Lun Iun 26, 2017 11:24 pm

Lun Iul 03, 2017 11:51 am

BUZZZZ scrie:
Jerohaand scrie:Nu vă înțeleg. Dgm-ul este bun, dacă nu aveți clopot/evantai, sigur că luați dgm mare.
Topicuri făcute aiurea.
Ba omule tu nu inteleg degeaba ai evantai clopot full dmgu pe skil al saman tot ala e
Nu e vina lor că nu știți voi să jucați. Alții dc nu se mai plăng de dgm la șaman ?
Avatar utilizator
BUZZZZ
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Lun Iun 26, 2017 12:04 pm

Lun Iul 03, 2017 12:47 pm

Jerohaand scrie:
BUZZZZ scrie:
Jerohaand scrie:Nu vă înțeleg. Dgm-ul este bun, dacă nu aveți clopot/evantai, sigur că luați dgm mare.
Topicuri făcute aiurea.
Ba omule tu nu inteleg degeaba ai evantai clopot full dmgu pe skil al saman tot ala e
Nu e vina lor că nu știți voi să jucați. Alții dc nu se mai plăng de dgm la șaman ?
Bine , inteleg nu stiu sa joc am 2 ani de lf nu stiu sa fac iteme nimic explica-mi tu sa le fac ca sa nu mai iau asa asa dmg
Avatar utilizator
Jerohaand
Începător
Începător
Mesaje: 103
Membru din: Lun Iun 26, 2017 11:24 pm

Lun Iul 03, 2017 1:00 pm

BUZZZZ scrie:
Jerohaand scrie:
BUZZZZ scrie: Ba omule tu nu inteleg degeaba ai evantai clopot full dmgu pe skil al saman tot ala e
Nu e vina lor că nu știți voi să jucați. Alții dc nu se mai plăng de dgm la șaman ?
Bine , inteleg nu stiu sa joc am 2 ani de lf nu stiu sa fac iteme nimic explica-mi tu sa le fac ca sa nu mai iau asa asa dmg
Spune-mi și mie, restu dc nu se plăng de dgm-ul la șaman? Faci topicuri aiurea.
Imi bat capul degeaba cu tine, că văd că nu ințelegi.
Avatar utilizator
BUZZZZ
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Lun Iun 26, 2017 12:04 pm

Lun Iul 03, 2017 2:30 pm

Jerohaand scrie:
BUZZZZ scrie:
Jerohaand scrie: Nu e vina lor că nu știți voi să jucați. Alții dc nu se mai plăng de dgm la șaman ?
Bine , inteleg nu stiu sa joc am 2 ani de lf nu stiu sa fac iteme nimic explica-mi tu sa le fac ca sa nu mai iau asa asa dmg
Spune-mi și mie, restu dc nu se plăng de dgm-ul la șaman? Faci topicuri aiurea.
Imi bat capul degeaba cu tine, că văd că nu ințelegi.
pentru ca altii nu stie dmg. +de asta doar samanii sunt contra
Avatar utilizator
Jerohaand
Începător
Începător
Mesaje: 103
Membru din: Lun Iun 26, 2017 11:24 pm

Lun Iul 03, 2017 2:36 pm

BUZZZZ scrie:
Jerohaand scrie:
BUZZZZ scrie: Bine , inteleg nu stiu sa joc am 2 ani de lf nu stiu sa fac iteme nimic explica-mi tu sa le fac ca sa nu mai iau asa asa dmg
Spune-mi și mie, restu dc nu se plăng de dgm-ul la șaman? Faci topicuri aiurea.
Imi bat capul degeaba cu tine, că văd că nu ințelegi.
pentru ca altii nu stie dmg. +de asta doar samanii sunt contra
Arătă-mi și mie, unde sunt doar șamanii, vreau să văd.
Cam toată lumea știe dgm-ul.
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mie Iul 05, 2017 12:13 pm

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis