Staff2

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
J0INN3R
Începător
Începător
Mesaje: 53
Membru din: Lun Iul 03, 2017 6:50 pm

Lun Iul 10, 2017 3:46 pm

pe cine trebuie noi sa respectam ca membri staff...
Avatar utilizator
BUZZZZ
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Lun Iun 26, 2017 12:04 pm

Lun Iul 10, 2017 4:14 pm

blue ia masuri . deja sunt plictisit de glume denastea
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Lun Iul 10, 2017 4:18 pm

si ei sunt oameni si au voie sa glumeasca, cum si tu esti si glumesti pe server. treaba aia a fost la 4 dimineata, nu inteleg de ce esti tu asa "revoltat". bineinteles, cam tot serverul stie ca esti un frustrat.
Avatar utilizator
Rop2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 240
Membru din: Joi Sep 29, 2016 7:24 pm

Lun Iul 10, 2017 4:26 pm

In primul rand era 4 dimineata ... in al doilea rand era doar un joc ... un joc de adevar sau provocare ... suntem oameni si noi avem si noi voie sa ne mai delectam ... toata ziua stam va intermediam Barbuturi si seturi pe site si etc ... si va ajutam cu fiecare problema ... trebuie sa ne intelegeti si pe noi ... nu facem asta in fiecare zi sa spuneti ca zilnic vezi chestii de genu ... am fost doar un joc si atata ... nu trebuie sa luati totul in serios si plus ca nu cred ca ne-am bagat si ne-am scos pe chat ca sa facem ceva asa de rau .. au fost pur si simplu Glume ... daca injuram continuu pe Striga mai spuneam dar asa au fost glume.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Lun Iul 10, 2017 4:26 pm

Si eu am jucat adevar si provocare , si era tot in jur de 4 dimineata si nimeni nu a fost revoltat . Cum de acum când e vorba de Akastres si Claudia sunteti asa revoltati?
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Max
Începător
Începător
Mesaje: 136
Membru din: Mie Noi 11, 2015 4:57 pm

Lun Iul 10, 2017 4:36 pm

Si eu am fost prezent aseara si imi asum vina pentru faptele intamplate. Nu cred ca s-a simtit cineva jignit sau afectat de cuvintele pe care le-am folosit. Cuvintele nu au fost obscene si nu au atacat intimitatea nimanui, toate fiind PROVOCARI .Sunt de acord cu [SGM]AkaStres si promit ca acest lucru nu se va mai intampla. Istoricul serverului nu este unul perfect si actiunile noastre de aseara nu cred ca au afectat serverul in sine. Consider ca persoanele cu un simt al umorului dezvoltat au inteles glumele si au ignorat celelalte aspecte, dupa cum am spus si la inceput SUNT VINOVAT si voi suporta consecintele!
Avatar utilizator
Metin2 2009
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 525
Membru din: Lun Iun 13, 2016 6:26 pm
Oraş: București
Status: Good girl ❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Lun Iul 10, 2017 4:37 pm

Ne cerem scuze daca, intr-adevar, v-a deranjat asta!
Totusi era o ora tarzie, nu inteleg de ce sunteti asa rautaciosi, iar tot ce s-a scris a fost in gluma, la un joc pe care si voi il jucati, iar de cele mai multe ori ne implicati pe noi!
Noi nu am implicat pe niciunul dintre voi.
Ne asumam raspunderea pentru actiunile noastre.
Imagine
Avatar utilizator
Hammer Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 276
Membru din: Vin Ian 29, 2016 9:29 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: useyourbrain

Lun Iul 10, 2017 4:39 pm

Ei na ce era să fie acum,ne am jucat de atâtea ori și nu a zis nimeni nimic,ba chiar uneori v am invitat si pe voi. Măcar dimineața la ora 4 să fim si noi mai liberi pe server ca în rest nu cred că s a pus problema de neseriozitate din partea noastră în timpul zilei.Sa fim realiști
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
J0INN3R
Începător
Începător
Mesaje: 53
Membru din: Lun Iul 03, 2017 6:50 pm

Lun Iul 10, 2017 4:44 pm

inteleg ca sunteti ''oameni'' dar deja ati ajuns sa fiti libidinosi si sa provocati greata... ''sperma de cal mucegaita'' etc. timp de o ora de la 3 pana la 4 se vede pe ss
Avatar utilizator
Rop2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 240
Membru din: Joi Sep 29, 2016 7:24 pm

Lun Iul 10, 2017 4:46 pm

Atata timp cat nu te-am atacat pe tine direct ... nu ai ce sa zici ... nu uita ca si tu ai dat pm ca voiai sa joci ... nu a fost atac direct la o persoana ... au fost niste glume ... voi cand jucati ... nu va sanctionam pentru ca va intelegem ... nu au fost injuraturi ci doar glume
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
J0INN3R
Începător
Începător
Mesaje: 53
Membru din: Lun Iul 03, 2017 6:50 pm

Lun Iul 10, 2017 4:51 pm

[SGM]AkaStres scrie:Atata timp cat nu te-am atacat pe tine direct ... nu ai ce sa zici ... nu uita ca si tu ai dat pm ca voiai sa joci ... nu a fost atac direct la o persoana ... au fost niste glume ... voi cand jucati ... nu va sanctionam pentru ca va intelegem ... nu au fost injuraturi ci doar glume
cand am dat eu PM ca vreau sa joc? :)) mai si minti? eu de la 1 jumate pana la 5 am facut doar DT-uri si minti ca am dat eu PM sa joc? :)))))) frumos gm nu credeam ca esti in halu asta
Avatar utilizator
Rop2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 240
Membru din: Joi Sep 29, 2016 7:24 pm

Lun Iul 10, 2017 4:53 pm

J0INN3R scrie:
[SGM]AkaStres scrie:Atata timp cat nu te-am atacat pe tine direct ... nu ai ce sa zici ... nu uita ca si tu ai dat pm ca voiai sa joci ... nu a fost atac direct la o persoana ... au fost niste glume ... voi cand jucati ... nu va sanctionam pentru ca va intelegem ... nu au fost injuraturi ci doar glume
cand am dat eu PM ca vreau sa joc? :)) mai si minti? eu de la 1 jumate pana la 5 am facut doar DT-uri si minti ca am dat eu PM sa joc? :)))))) frumos gm nu credeam ca esti in halu asta
=)) eu mint ? ... ok =)))
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 759
Membru din: Dum Mar 05, 2017 1:48 am

Lun Iul 10, 2017 4:55 pm

Terminativa cu lucrurile astea...Blue ia masuri
Avatar utilizator
J0INN3R
Începător
Începător
Mesaje: 53
Membru din: Lun Iul 03, 2017 6:50 pm

Lun Iul 10, 2017 4:58 pm

[SGM]AkaStres scrie:
J0INN3R scrie:
[SGM]AkaStres scrie:Atata timp cat nu te-am atacat pe tine direct ... nu ai ce sa zici ... nu uita ca si tu ai dat pm ca voiai sa joci ... nu a fost atac direct la o persoana ... au fost niste glume ... voi cand jucati ... nu va sanctionam pentru ca va intelegem ... nu au fost injuraturi ci doar glume
cand am dat eu PM ca vreau sa joc? :)) mai si minti? eu de la 1 jumate pana la 5 am facut doar DT-uri si minti ca am dat eu PM sa joc? :)))))) frumos gm nu credeam ca esti in halu asta
=)) eu mint ? ... ok =)))
da ma minti, nu ti-am dat niciodata pm decand esti in staff pe sv asta, de unde sa-ti fii dat aseara? ai de plm
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Lun Iul 10, 2017 5:03 pm

De obicei când va vedem ca jucati adevar sau provocare si incepeti sa injurati de morti , sfinti , familii s.a.m.d trecem cu vederea dar se pare ca noi nu avem voie sa facem nimic ... De acum nu vom mai trece cu vederea nimic . O sa sanctionam pentru fiecare greseala . Asa este corect , nu?
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Rop2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 240
Membru din: Joi Sep 29, 2016 7:24 pm

Lun Iul 10, 2017 5:06 pm

DA ... de acum se va sanctiona orice greseala chit ca e adevar sau provocare
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Lun Iul 10, 2017 5:10 pm

normal, din cauza unor frustrati ca joiiint sau cum dracu' il cheama, trebuie sa sufere si ceilalti playeri care stiu de gluma la o ora tarzie, unde sunt trecute cu vederea unele lucruri. ce pot spune, bv.
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Lun Iul 10, 2017 5:19 pm

A , si sa nu va ganditi ca Akastres si Claudia au fost felicitati pentru ceea ce au facut iar acest topic nu a fost luat in considerare. Sunt sigur ca multi dintre voi acum sunteti ceva gen : '' L-au pupat in fund pe Blue ca sa scape ''.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
J0INN3R
Începător
Începător
Mesaje: 53
Membru din: Lun Iul 03, 2017 6:50 pm

Lun Iul 10, 2017 5:29 pm

pai sanctionati-i pe cei care joaca din partea mea dati-le si ban, eu nu joc asa ceva pe metin. maine poimaine ajungeti sa va creati casa postala pe metin2 si sa va trimiteti vederi din muntele sohan la cei din map1...
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Lun Iul 10, 2017 6:11 pm

Nu înțeleg de ce vă deranjează asta [-( Totuși sunt și ei oameni, vor și ei să glumească, trebuie să vă ceară aprobarea dacă se pot juca sau nu ? :)) În plus, nu a insultat pe nimeni în mod direct, pe nici un player . :|
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Închis