De ce atata cretinism?

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Aug 31, 2017 4:15 pm

takumizeul scrie:să mi bag **** , de când am luat ban au apărut toţi anonimii ,, Panadol ,, care el zice că are fani în **** mea dar el e cel mai anonim din breasla bt. mai dă te n morţii tăi cu fanii tăi că nu te cunoaşte nimeni zdreanţă mică
Ultimul dar nu cel din urmă ,Takumi ,alt fan înfocat , și uitasem de tine ,era imposibil să nu ți aduci idolul în discuție ,din câte văd ,am fan meeting pe forum ,cu tine , Dolar , Muffi . Ce să ți zic or(fanule) la cum înjuri , asta dovedește că nu ești decât un copil frustrat , după cum vezi eu nu aduc mereu penisul in discuție , dovada că tu , atâta poți , n-ai adus , un argument măcar n ai adus , hmm "cel mai anonim " această afirmație pică , pentru că sunt brand și vedetă ( tu , un anonim , care suferă după idolul lui ) . Văd că la cât folosești acest cuvânt (penis) ești toată ziua cu el în gură ! În plus mă jignești și înjuri "ca la ușa cortului " , eu nu te voi jigni din două motive:
1. Îmi ești fan , și îmi apreciez fanii
2. Sunt cu mult deasupra ta , sunt la un alt nivel , nu ai cum să ajungi tu atât de sus , acum mă cobor la nivelul tău ,să ți explic anumite lucruri .
Iar mă repet : îmi susțin afirmațiile prin argumente ,nu înjur ca un om frustrat
Clasamentul fanilor de pe forum :
- Fanul meu nr1 Dolar
- Și pe locul 2 văd că e bătaie , așa că și Muffi și Takumi vă clasați pe numărul 2
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Aug 31, 2017 4:25 pm

sebastian1111 scrie:
Panadol scrie:
Muffi scrie:Hai ma fanule ... :(
Fanului meu nr1 Dolar , i-am spus tot ce am avut de spus , degeabă mă citează , a fost , este și va rămâne un fan înfocat , mai are până să ajungă la nivelul meu , probabil d-aia și suferă ,d-aia m-a ales ca idol.
Acum legat de tine și de afirmația ta "Hai mă fanule" , e normal ca fanul (tu) , să-și copieze idolul (adică eu) , de ce am pus în paranteză ? simplu,pentru că ești limitat și iq-ul tău tinde la - infinit , şi nu pricepeai , plus, pe joc ,ești cățeluș , n-ai tupeu să-mi zici asta ,de ce ? Tot eu să te luminez, ce să fac , mă duce capul și sunt în stare, cum spuneam să-mi susțin afirmațiile prin argumente, pentru că n-ai curaj , adică pardon din respect pentru idolul tău , dar te găsești pe forum cu "tupeu" ,chipurile , să mă "ataci" pe mine , dar "păcat" că am "prostul" obicei și nu pierd ,pentru că mă duce capul , ce să faci, daca te știi slab , nu mai fă gât pe forum , și te da ce nu ești .
Concluziile: - xDolar fanul meu nr1 ,un fan înfocat
- Muffi ,fanul meu nr2 , care doar pe forum are tupeu să "latre" ,că pe joc din bun simț pentru idolul lui tace
Idem Takumi, nu stiu sincer de unde a aparut acest anonim şi de ce se crede o vedeta, dar în fine. Sa lasam asa, dar nu ai răspuns la nicio intrebare pusa de mine. şi în legatura cu Muffi, crezi ca tu ai inventat acele cuvinte şi fraze de rezulta în mintea ta aia cretina ca te imita? Cat de penibil devii.. Suferi mult de lipsa de atentie, de ai ajuns la concluzia ca esti superior şi ca noi suntem fanii tai.
Cum am spus , spun , și voi spune , Dolar fanul meu nr1 , nu sufăr , nu am pretenția că mă cred superior, dar față de tine , sunt cu mult deasupra ta, sunt la un nivel ridicat , e normal să mi suferi în halul ăsta , pentru că vrei să îți ajungi idolul , dar nu vei ajunge.
Te salută cu multă stimă idolul tău Panadol !
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Joi Aug 31, 2017 4:37 pm

Pai daca esti pro.st. Vorbesti de cretinism, sa ne amintim de propunerea ta?
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Joi Aug 31, 2017 4:44 pm

Intr-adevar, esti cu mult deasupra mea in ceea ce priveste cretinismul, prostia, idiotenia, samd.
Imagine
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Aug 31, 2017 4:49 pm

sebastian1111 scrie:Intr-adevar, esti cu mult deasupra mea în ceea ce priveste cretinismul, prostia, idiotenia, samd.
=))) Tot mai suferi ? Diferența noi e că iq-ul meu tinde la + infinit și al tau la - infinit ? De ce spun asta ? Pentru că îmi zici că sunt "cretin , pro.st , idiot" fără argumente , ceea ce dovedește că ești un fan frustrat , mai mult de atât nu poți , eu nu te voi jigni , pentru că mă respect , și sunt în stare să ți explic ce și cum fără să te jignesc , dar tu suferi și nu ai argumente d aia mă jiignești .
Te salută din nou idolul tău Panadol
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
zUnique LF
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Mie Aug 30, 2017 6:11 pm

Joi Aug 31, 2017 5:25 pm

Neinteresant ....
Avatar utilizator
takumizeul
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Joi Apr 13, 2017 11:57 am

Joi Aug 31, 2017 5:28 pm

măcar pe forum să pari mai deştept , bine pe forum stai cam o oră să scrii un mesaj . Pe metin eşti mai analfabet ca buzz. :* Iti dai aere pe aici dar esti un căcat , căcatu breslei bt mai exact , am intrebat prin bt de tine nici Skype n ai .. deci nu are rost sa faci gură pe aici că eşti cel mai inapoiat . te am pupat exotic
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Joi Aug 31, 2017 6:09 pm

Mesaj
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Aug 31, 2017 7:17 pm

takumizeul scrie:măcar pe forum să pari mai deştept , bine pe forum stai cam o oră să scrii un mesaj . Pe metin eşti mai analfabet ca buzz. :* îţi dai aere pe aici dar esti un căcat , căcatu breslei bt mai exact , am intrebat prin bt de tine nici Skype n ai .. deci nu are rost sa faci gură pe aici că eşti cel mai inapoiat . te am pupat exotic
=))) Mă repet că ce să fac , sunt cu mult deasupra voastră (Dolar,Muffi, Takumi) , cei 3 fani ai mei , care fac gură pe forum, vrei skype-ul idolului Takumi , să i vocea , vrei autograf ?! Știu că vrei, că suferiți toți 3 , scriu romane , că mă duce capul voi ,atât pe forum cât și pe joc "lătrați" , și mă jigniți , dovada că sunteți niște frustrați , eu nu vă jignesc , că mă respect , îmi scade din prestanță și demnitate , că mă cobor la nivelul vostru , să vă explic cum stă treabă .
Iar mă repet , csf , idolu' vostru Panadol vă sălută (pe Dolar , Muffi cât și pe cel mai înfocat Takumi)
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Joi Aug 31, 2017 7:43 pm

Mesaj
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Joi Aug 31, 2017 8:12 pm

Panadol scrie:
sebastian1111 scrie:
Panadol scrie: Fanului meu nr1 Dolar , i-am spus tot ce am avut de spus , degeabă mă citează , a fost , este și va rămâne un fan înfocat , mai are până să ajungă la nivelul meu , probabil d-aia și suferă ,d-aia m-a ales ca idol.
Acum legat de tine și de afirmația ta "Hai mă fanule" , e normal ca fanul (tu) , să-și copieze idolul (adică eu) , de ce am pus în paranteză ? simplu,pentru că ești limitat și iq-ul tău tinde la - infinit , şi nu pricepeai , plus, pe joc ,ești cățeluș , n-ai tupeu să-mi zici asta ,de ce ? Tot eu să te luminez, ce să fac , mă duce capul și sunt în stare, cum spuneam să-mi susțin afirmațiile prin argumente, pentru că n-ai curaj , adică pardon din respect pentru idolul tău , dar te găsești pe forum cu "tupeu" ,chipurile , să mă "ataci" pe mine , dar "păcat" că am "prostul" obicei și nu pierd ,pentru că mă duce capul , ce să faci, daca te știi slab , nu mai fă gât pe forum , și te da ce nu ești .
Concluziile: - xDolar fanul meu nr1 ,un fan înfocat
- Muffi ,fanul meu nr2 , care doar pe forum are tupeu să "latre" ,că pe joc din bun simț pentru idolul lui tace
Idem Takumi, nu stiu sincer de unde a aparut acest anonim şi de ce se crede o vedeta, dar în fine. Sa lasam asa, dar nu ai răspuns la nicio intrebare pusa de mine. şi în legatura cu Muffi, crezi ca tu ai inventat acele cuvinte şi fraze de rezulta în mintea ta aia cretina ca te imita? Cat de penibil devii.. Suferi mult de lipsa de atentie, de ai ajuns la concluzia ca esti superior şi ca noi suntem fanii tai.
Cum am spus , spun , și voi spune , Dolar fanul meu nr1 , nu sufăr , nu am pretenția că mă cred superior, dar față de tine , sunt cu mult deasupra ta, sunt la un nivel ridicat , e normal să mi suferi în halul ăsta , pentru că vrei să îți ajungi idolul , dar nu vei ajunge.
Te salută cu multă stimă idolul tău Panadol !
Ești cu mult deasupra mea ? Eu văd ca te cerți ca și un chior cu toți .
Avatar utilizator
takumizeul
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Joi Apr 13, 2017 11:57 am

Joi Aug 31, 2017 8:42 pm

Dacă mă duc pe alte sv de tine esti pielea pulii , bine şi pe lf dacă intreb eşti pielea pulii =)) eşti prea anonim şi tu zici că ai fani . In morţii mă tii e doar un joc ce fani să ai ? ia te de mână cu breasla bt că sunteti anonimi toată breaslă , vă legaţi de bresle bune ca să vă faceti cunoscuti .
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Aug 31, 2017 8:56 pm

takumizeul scrie:Dacă mă duc pe alte server de tine esti pielea pulii , bine şi pe lf dacă intreb eşti pielea pulii =)) eşti prea anonim şi tu zici că ai fani . în morţii mă tii e doar un joc ce fani să ai ? ia te de mână cu breasla bt că sunteti anonimi toată breaslă , vă legaţi de bresle bune ca să vă faceti cunoscuti .
Ti-am explicat tot mai sus
CONCLUZIA: Takumi, un fan infocat sufera dupa idolul lui !
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Aug 31, 2017 8:57 pm

Muffi scrie:
Panadol scrie:
sebastian1111 scrie:
Idem Takumi, nu stiu sincer de unde a aparut acest anonim şi de ce se crede o vedeta, dar în fine. Sa lasam asa, dar nu ai răspuns la nicio intrebare pusa de mine. şi în legatura cu Muffi, crezi ca tu ai inventat acele cuvinte şi fraze de rezulta în mintea ta aia cretina ca te imita? Cat de penibil devii.. Suferi mult de lipsa de atentie, de ai ajuns la concluzia ca esti superior şi ca noi suntem fanii tai.
Cum am spus , spun , și voi spune , Dolar fanul meu nr1 , nu sufăr , nu am pretenția că mă cred superior, dar față de tine , sunt cu mult deasupra ta, sunt la un nivel ridicat , e normal să mi suferi în halul ăsta , pentru că vrei să îți ajungi idolul , dar nu vei ajunge.
Te salută cu multă stimă idolul tău Panadol !
Ești cu mult deasupra mea ? Eu văd ca te cerți ca și un chior cu toți .
Cand esti vedeta si brand, normal ca ai fani , infocati, ce sa faci, le mai dai si atentie si seen, fiecare fan e diferit
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Joi Aug 31, 2017 9:36 pm

Definesc termenul suferinta si nebagare in seama: sa vorbesti cu tine, urat de tot...
Imagine
Avatar utilizator
Evellin
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Dum Apr 24, 2016 9:56 am

Joi Aug 31, 2017 9:59 pm

sebastian1111 scrie:
Evellin scrie:Dolar, nu poţi sa dai dovada decat de prostie crunta..Suferi în map1 ca te bate nu stiu cine dar tot tu faci gura mare şi ajungi sa propui ca o breasla sa fie sparta doar casa îţi "farmezi" tu minutele în afara cercului. Esti patetic.
Cand o sa ma vezi în cerc, atunci sa afirmi faza asta cu ,,ca sa îţi "farmezi" tu minutele în afara cercului. Esti patetic,, . şi ma rog, ce inseamna la voi suferinta? Propunerea aia a fost strict din propria initiativa, deoarece war-urile sunt inexistente, datorita breslei care racoleaza toti playerii. Poate ca nu vrei sa accepti asta, dar asta e adevarul; un server pvp fără war-uri nu este server pvp!
NU poti afirma ca din cauza unei bresle bune nu sunt waruri. O breasla buna, e o breasla buna. War-uri nu se mai organizeaza din cauza lipsei de playeri activi sau care sa fie dornici de bataie. 60-70% din playerii de pe server sunt cei care stau doar de vorba/ la o gluma/ la minute. Acum un an, un an si ceva cand era lupta intre BT, B0dyGuards si Yakuza pentru locurile fruntașe, poti spune ca nu erau alte "n" bresle mai micute care dadeau waruri intre ele?
Cred ca esti pe langa subiect..
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Aug 31, 2017 11:31 pm

sebastian1111 scrie:Definesc termenul suferinta şi nebagare în seama: sa vorbesti cu tine, urât de tot...
Ce am spus în print era faza că mă plictiseam și nu aveam ce face , dar oricum te omoram , și te țineam pe jos , văd că de acum știi unde ți-e locul , în cușcă ,în cerc
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Joi Aug 31, 2017 11:48 pm

Ce fraieri sunteti astia care ziceti TE TIN CERC , HAUAAA ho in sloboz ca esti pe metin .
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Shimozu69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 196
Membru din: Mie Aug 16, 2017 9:32 pm

Vin Sep 01, 2017 12:22 am

băi când văd obosiţi d-astia gen Panadol ce o ard cu fani pe metin dar ei nu au o realizare in viata inafară de fms +9 pe pvm easy cu rata la fierar 100% turbez
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Vin Sep 01, 2017 12:43 am

Cand va aud , ha ca cerc nu stiu ce :) bravo va laudati ca aveti site , mare chestie :)) Dar 1 v 1 nu suflati (ma refer mai mult la Panadol) , el cu amenintarea repede =))
Închis