De ce atata cretinism?

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Mie Aug 30, 2017 9:19 pm

=))
Imagine
Avatar utilizator
razorsharp
Jucător
Jucător
Mesaje: 10
Membru din: Lun Mai 15, 2017 6:46 pm

Mie Aug 30, 2017 9:30 pm

Mor :))))
Avatar utilizator
Metin2 Alaska
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 574
Membru din: Lun Aug 21, 2017 9:11 pm
Oraş: hell
Status: born to die.
Regat: Galben
Caracter: Şaman

Mie Aug 30, 2017 9:30 pm

bvvvv
Imagine
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Mie Aug 30, 2017 9:48 pm

Hai ma fanule ... :(
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Mie Aug 30, 2017 9:57 pm

Muffi scrie:Hai ma fanule ... :(
Care e logica ta? Ei ma urmaresc continuu 30-40 de minute, si tot eu sunt fanul? =)) =)) =)) =))
Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Aug 30, 2017 10:31 pm

Oshjabwkakanjaakajaj mesaje
Imagine
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Mie Aug 30, 2017 10:32 pm

sebastian1111 scrie:
Muffi scrie:Hai ma fanule ... :(
Care e logica ta? Ei ma urmaresc continuu 30-40 de minute, şi tot eu sunt fanul? =))
De tata Panadol spuneam =))
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Aug 30, 2017 11:22 pm

Cum zic pe joc ,așa spun și pe forum , Dolar fanu' meu nr1 (eram sigur că mă pui pe forum ) , să știi că plâng acum că m-ai pus (ironie) , dar nu cred că te ai prins de ea , că trebuie să te mai ducă și "neuronul" ceea ce la tine nu e cazul , ai făcut o propunere să se desființeze BT , că te am bătut și te batem noi , cine suferă ? Să nu fim copii, zic !
Plus că tu ne spui "aurolaci, ofticați, idioți" ,asta dovedește cum spuneam și mai sus că nu prea te duce neuronul ,dacă observi eu îmi susțin afirmațiile prin argumente,tu pui un titlu "De ce atâta cretinism " și pui niste print-uri in care noi te urmăream , văd că nu ești în stare să legi două cuvinte din moment ce ai pus doar print-urile.
Aa, da uitasem , legat de "eti" , recunosc , am greșit , că m-am grăbit , suntem oameni , greșim , că poate și d aia ai și pus print-ul, că aș fi vreun agramat , din fericire pentru mine și din păcate pentru tine , știu să scriu corect gramatical , îți predau și ție gramatică , mă anunți in privat dacă e
Ultima oară modificat Mie Aug 30, 2017 11:35 pm de către mt2 pvm, modificat de 4 ori în total.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Mie Aug 30, 2017 11:29 pm

Atât de neinteresant...
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Avatar utilizator
Shimozu69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 196
Membru din: Mie Aug 16, 2017 9:32 pm

Joi Aug 31, 2017 12:39 am

Ei sunt BlackTerror, n-ai ce să le ceri.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Evellin
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Dum Apr 24, 2016 9:56 am

Joi Aug 31, 2017 2:02 am

Dolar, nu poti sa dai dovada decat de prostie crunta..Suferi in map1 ca te bate nu stiu cine dar tot tu faci gura mare si ajungi sa propui ca o breasla sa fie sparta doar ca sa iti "farmezi" tu minutele in afara cercului. Esti patetic.
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Joi Aug 31, 2017 2:12 am

Kira scrie:
Mai interesantă e ţâţa ta aia dreaptă să mor
Avatar utilizator
Level MT2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 358
Membru din: Lun Noi 21, 2016 1:37 pm

Joi Aug 31, 2017 10:13 am

+1 shimozu
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Joi Aug 31, 2017 1:25 pm

Muffi scrie:
sebastian1111 scrie:
Muffi scrie:Hai ma fanule ... :(
Care e logica ta? Ei ma urmaresc continuu 30-40 de minute, şi tot eu sunt fanul? =))
De tata Panadol spuneam =))
Ops, scuze :))
Imagine
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Joi Aug 31, 2017 1:29 pm

Evellin scrie:Dolar, nu poţi sa dai dovada decat de prostie crunta..Suferi în map1 ca te bate nu stiu cine dar tot tu faci gura mare şi ajungi sa propui ca o breasla sa fie sparta doar casa îţi "farmezi" tu minutele în afara cercului. Esti patetic.
Cand o sa ma vezi in cerc, atunci sa afirmi faza asta cu ,,ca sa îţi "farmezi" tu minutele în afara cercului. Esti patetic,, . Si ma rog, ce inseamna la voi suferinta? Propunerea aia a fost strict din propria initiativa, deoarece war-urile sunt inexistente, datorita breslei care racoleaza toti playerii. Poate ca nu vrei sa accepti asta, dar asta e adevarul; un server pvp fara war-uri nu este server pvp!
Imagine
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Joi Aug 31, 2017 1:51 pm

Panadol scrie:Cum zic pe joc ,așa spun și pe forum , Dolar fanu' meu nr1 (eram sigur că mă pui pe forum ) , să știi că plâng acum că m-ai pus (ironie) , dar nu cred că te ai prins de ea , că trebuie să te mai ducă și "neuronul" ceea ce la tine nu e cazul , ai făcut o propunere să se desființeze BT , că te am bătut și te batem noi , cine suferă ? Să nu fim copii, zic !
Plus că tu ne spui "aurolaci, ofticați, idioți" ,asta dovedește cum spuneam și mai sus că nu prea te duce neuronul ,dacă observi eu îmi susțin afirmațiile prin argumente,tu pui un titlu "De ce atâta cretinism " și pui niste print-uri în care noi te urmăream , văd că nu ești în stare să legi două cuvinte din moment ce ai pus doar print-urile.
Aa, da uitasem , legat de "eti" , recunosc , am greșit , că m-am grăbit , suntem oameni , greșim , că poate și d aia ai și pus print-ul, că aș fi vreun agramat , din fericire pentru mine și din păcate pentru tine , știu să scriu corect gramatical , îți predau și ție gramatică , mă anunți în privat dacă e
Am mai zis si repet, propunerea aia a fost din propria initiativa, bataile pe care le iau de la grupul vostru au inceput dupa propunerea aia, deci inainte nu a fost absolut nimic. Propunerea pentru care vad ca va ofticati toti din BT, fapt pentru care ma si urmariti a fost pentru a diminua monotonismul de pe server, deoarece BT cuprinde aproximativ 80% din playerii regatului rosu, iar war-uri cine mai da? Vad ca te crezi cineva foarte important, de le zici tuturora ,,esti fanul meu nr1,, . Dar tu singur ti-o cauti fratele meu : . Explica-mi care a fost faza din poza asta te rog. Afirm ca sunteti agramat tot din vina voastra: . Spre deosebire de tine, eu imi sustin afirmatiile prin argumente bune, nu prin copilarii.
Explica-mi te rog de ce eu sufar? Deci care e logica, tu vii cu doua conturi, samanul cu care te pui pe auto, si mentalul, stai dupa mine minute intregi, dupa care iti chemi camarazii sa ma urmariti prin toata mapa, care sufera aici? Si faza cu fanul nu o sa o inteleg niciodata, le-o zici tuturor, motiv inexistent, dar tu totusi o zici.
Si inca este valabil :
Imagine
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Aug 31, 2017 2:27 pm

Muffi scrie:Hai ma fanule ... :(
Fanului meu nr1 Dolar , i-am spus tot ce am avut de spus , degeabă mă citează , a fost , este și va rămâne un fan înfocat , mai are până să ajungă la nivelul meu , probabil d-aia și suferă ,d-aia m-a ales ca idol.
Acum legat de tine și de afirmația ta "Hai mă fanule" , e normal ca fanul (tu) , să-și copieze idolul (adică eu) , de ce am pus în paranteză ? simplu,pentru că ești limitat și iq-ul tău tinde la - infinit , si nu pricepeai , plus, pe joc ,ești cățeluș , n-ai tupeu să-mi zici asta ,de ce ? Tot eu să te luminez, ce să fac , mă duce capul și sunt în stare, cum spuneam să-mi susțin afirmațiile prin argumente, pentru că n-ai curaj , adică pardon din respect pentru idolul tău , dar te găsești pe forum cu "tupeu" ,chipurile , să mă "ataci" pe mine , dar "păcat" că am "prostul" obicei și nu pierd ,pentru că mă duce capul , csf, daca te știi slab , nu mai fă gât pe forum , și te da ce nu ești .
Concluziile: - xDolar fanul meu nr1 ,un fan înfocat
- Muffi ,fanul meu nr2 , care doar pe forum are tupeu să "latre" ,că pe joc din bun simț pentru idolul lui tace
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Joi Aug 31, 2017 2:37 pm

Panadol scrie:
Muffi scrie:Hai ma fanule ... :(
Fanului meu nr1 Dolar , i-am spus tot ce am avut de spus , degeabă mă citează , a fost , este și va rămâne un fan înfocat , mai are până să ajungă la nivelul meu , probabil d-aia și suferă ,d-aia m-a ales ca idol.
Acum legat de tine și de afirmația ta "Hai mă fanule" , e normal ca fanul (tu) , să-și copieze idolul (adică eu) , de ce am pus în paranteză ? simplu,pentru că ești limitat și iq-ul tău tinde la - infinit , şi nu pricepeai , plus, pe joc ,ești cățeluș , n-ai tupeu să-mi zici asta ,de ce ? Tot eu să te luminez, ce să fac , mă duce capul și sunt în stare, cum spuneam să-mi susțin afirmațiile prin argumente, pentru că n-ai curaj , adică pardon din respect pentru idolul tău , dar te găsești pe forum cu "tupeu" ,chipurile , să mă "ataci" pe mine , dar "păcat" că am "prostul" obicei și nu pierd ,pentru că mă duce capul , ce să faci, daca te știi slab , nu mai fă gât pe forum , și te da ce nu ești .
Concluziile: - xDolar fanul meu nr1 ,un fan înfocat
- Muffi ,fanul meu nr2 , care doar pe forum are tupeu să "latre" ,că pe joc din bun simț pentru idolul lui tace
Ok , bravo, atunci pe metin de ce taci în fata mea și începi sa dai în mine :)) în toată chestia de aici nu sunt fanul nimănui ești tu prea bleg sa.ți dai seama de gluma. Eu nu sunt respectivii sa încep sa înjur ca la ușa cortului pe server. Nu am 10 ani , îmi pare rău că ești prea limitat la minte.
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Aug 31, 2017 2:51 pm

Muffi scrie:
Panadol scrie:
Muffi scrie:Hai ma fanule ... :(
Fanului meu nr1 Dolar , i-am spus tot ce am avut de spus , degeabă mă citează , a fost , este și va rămâne un fan înfocat , mai are până să ajungă la nivelul meu , probabil d-aia și suferă ,d-aia m-a ales ca idol.
Acum legat de tine și de afirmația ta "Hai mă fanule" , e normal ca fanul (tu) , să-și copieze idolul (adică eu) , de ce am pus în paranteză ? simplu,pentru că ești limitat și iq-ul tău tinde la - infinit , şi nu pricepeai , plus, pe joc ,ești cățeluș , n-ai tupeu să-mi zici asta ,de ce ? Tot eu să te luminez, ce să fac , mă duce capul și sunt în stare, cum spuneam să-mi susțin afirmațiile prin argumente, pentru că n-ai curaj , adică pardon din respect pentru idolul tău , dar te găsești pe forum cu "tupeu" ,chipurile , să mă "ataci" pe mine , dar "păcat" că am "prostul" obicei și nu pierd ,pentru că mă duce capul , ce să faci, daca te știi slab , nu mai fă gât pe forum , și te da ce nu ești .
Concluziile: - xDolar fanul meu nr1 ,un fan înfocat
- Muffi ,fanul meu nr2 , care doar pe forum are tupeu să "latre" ,că pe joc din bun simț pentru idolul lui tace
Ok , bravo, atunci pe metin de ce taci în fata mea și începi sa dai în mine :)) în toată chestia de aici nu sunt fanul nimănui ești tu prea bleg sa.ți dai seama de gluma. Eu nu sunt respectivii sa încep sa înjur ca la ușa cortului pe server. Nu am 10 ani , îmi pare rău că ești prea limitat la minte.
Odată ce mi ai folosit cuvintele , "hai mă fanule" adică m-ai citat dovedești că ești fan, îmi dau seama, așa că afirmația cu "ești prea bleg să ți dai seama pică" . Faza cu "ești limitat " tot de la mine ai luat-o , e normal să-ți copiezi idolul , nu vezi că n ai cuvinte să te cerți cu mine , că îmi folosești cuvintele și expresiile . Știu că ești invidios, mereu ai stat în umbra mea, stai calm ,nu îți poți ajunge idolul , nici într-un univers paralel , tu nu ai glas pe joc ,cum ți am mai zis , dar ai și tu "tupeu" pe forum , ce patetic ești =))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Joi Aug 31, 2017 4:02 pm

Panadol scrie:
Muffi scrie:Hai ma fanule ... :(
Fanului meu nr1 Dolar , i-am spus tot ce am avut de spus , degeabă mă citează , a fost , este și va rămâne un fan înfocat , mai are până să ajungă la nivelul meu , probabil d-aia și suferă ,d-aia m-a ales ca idol.
Acum legat de tine și de afirmația ta "Hai mă fanule" , e normal ca fanul (tu) , să-și copieze idolul (adică eu) , de ce am pus în paranteză ? simplu,pentru că ești limitat și iq-ul tău tinde la - infinit , şi nu pricepeai , plus, pe joc ,ești cățeluș , n-ai tupeu să-mi zici asta ,de ce ? Tot eu să te luminez, ce să fac , mă duce capul și sunt în stare, cum spuneam să-mi susțin afirmațiile prin argumente, pentru că n-ai curaj , adică pardon din respect pentru idolul tău , dar te găsești pe forum cu "tupeu" ,chipurile , să mă "ataci" pe mine , dar "păcat" că am "prostul" obicei și nu pierd ,pentru că mă duce capul , ce să faci, daca te știi slab , nu mai fă gât pe forum , și te da ce nu ești .
Concluziile: - xDolar fanul meu nr1 ,un fan înfocat
- Muffi ,fanul meu nr2 , care doar pe forum are tupeu să "latre" ,că pe joc din bun simț pentru idolul lui tace
Idem Takumi, nu stiu sincer de unde a aparut acest anonim si de ce se crede o vedeta, dar in fine. Sa lasam asa, dar nu ai raspuns la nicio intrebare pusa de mine. Si in legatura cu Muffi, crezi ca tu ai inventat acele cuvinte si fraze de rezulta in mintea ta aia cretina ca te imita? Cat de penibil devii.. Suferi mult de lipsa de atentie, de ai ajuns la concluzia ca esti superior si ca noi suntem fanii tai.
Imagine
Închis