Asa se da barbut .

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Sep 07, 2017 9:38 pm

+ inca 1 negot cu blue dar n am mai fct poza sa nu va bag in spaimă . pwpek
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 2009
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 525
Membru din: Lun Iun 13, 2016 6:26 pm
Oraş: București
Status: Good girl ❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Joi Sep 07, 2017 9:39 pm

=))) Cea de-a doua ta dorinta era king-ul :)) prima eram eu... ;;)
Imagine
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Sep 07, 2017 9:41 pm

Claudia scrie:=))) Cea de-a doua ta dorinta era king-ul :)) prima eram eu... ;;)
Ai ghicit . Şi a 3 a dorinţă kingu war . :))
Imagine
Avatar utilizator
Gravity
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 163
Membru din: Sâm Dec 17, 2016 9:38 am

Joi Sep 07, 2017 9:43 pm

Ajungi mai rău ca Mary să imi bag pu.la de nu... numai el se lăuda când făcea 2-3 site-uri. Cum se face că Shang nu s.a lăudat niciodată?Aaa da... el nu trăieste in joc.
Avatar utilizator
Easy MT2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 312
Membru din: Dum Aug 20, 2017 9:30 pm
Oraş: București
Status: . ❤
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: BlackTerror

Joi Sep 07, 2017 9:47 pm

GG baiatuuu' <3
Imagine Imagine
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Joi Sep 07, 2017 9:49 pm

Si asa a mai scapat serverul de un copil :>
Imagine
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Sep 07, 2017 9:51 pm

Gravity scrie:Ajungi mai rău ca Mary să imi bag pu.la de nu... numai el se lăuda când făcea 2-3 site-uri. Cum se face că Shang nu s.a lăudat niciodată?Aaa da... el nu trăieste în joc.
Nu stii cum sufera shang in map2 =)) + că shang nu mai are nimic , a luat ban ip . Nu vorbii de copil că incă te ţine mă ta de mână când treci strada .
Imagine
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Sep 07, 2017 9:52 pm

Kenya scrie:GG baiatuuu' <3
Mersi <3
sebastian1111 scrie:şi asa a mai scapat serverul de un copil :>
Eh .. macar el era de treaba fata de restu din bt
Imagine
Avatar utilizator
Gravity
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 163
Membru din: Sâm Dec 17, 2016 9:38 am

Joi Sep 07, 2017 9:59 pm

Takumi scrie:
Gravity scrie:Ajungi mai rău ca Mary să imi bag pu.la de nu... numai el se lăuda când făcea 2-3 site-uri. Cum se face că Shang nu s.a lăudat niciodată?Aaa da... el nu trăieste în joc.
Nu stii cum sufera shang în map2 =)) + că shang nu mai are nimic , a luat ban ip . Nu vorbii de copil că incă te ţine mă ta de mână când treci strada .
Mă tine mama de mână cand trec strada?... tocmai tu vorbesti care vine Leana (mă-ta) in fiecare zi să te ia de la şcoală..
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Sep 07, 2017 10:03 pm

Gravity scrie:
Takumi scrie:
Gravity scrie:Ajungi mai rău ca Mary să imi bag pu.la de nu... numai el se lăuda când făcea 2-3 site-uri. Cum se face că Shang nu s.a lăudat niciodată?Aaa da... el nu trăieste în joc.
Nu stii cum sufera shang în map2 =)) + că shang nu mai are nimic , a luat ban ip . Nu vorbii de copil că incă te ţine mă ta de mână când treci strada .
Mă tine mama de mână cand trec strada?... tocmai tu vorbesti care vine Leana (mă-ta) în fiecare zi să te ia de la şcoală..
așa e . Măcar eu am mamă =)) faţă de tine . Ai uitat ca ma pupai in cur inainte să iau ban ?
Imagine
Avatar utilizator
Gravity
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 163
Membru din: Sâm Dec 17, 2016 9:38 am

Joi Sep 07, 2017 10:06 pm

Takumi scrie:
Gravity scrie:
Takumi scrie: Nu stii cum sufera shang în map2 =)) + că shang nu mai are nimic , a luat ban ip . Nu vorbii de copil că incă te ţine mă ta de mână când treci strada .
Mă tine mama de mână cand trec strada?... tocmai tu vorbesti care vine Leana (mă-ta) în fiecare zi să te ia de la şcoală..
așa e . Măcar eu am mamă =)) faţă de tine . Ai uitat ca ma pupai în cur inainte să iau ban ?
Te pupam in cur inainte să iei ban? Ia bagă niste printuri să văd si eu cum te pupam în cur că is curios.. mai lasă dracu arfele astea...
Avatar utilizator
Level MT2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 358
Membru din: Lun Noi 21, 2016 1:37 pm

Joi Sep 07, 2017 10:14 pm

gg takumi #BUIE #METE
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Sep 07, 2017 10:33 pm

Gravity scrie:
Takumi scrie:
Gravity scrie: Mă tine mama de mână cand trec strada?... tocmai tu vorbesti care vine Leana (mă-ta) în fiecare zi să te ia de la şcoală..
așa e . Măcar eu am mamă =)) faţă de tine . Ai uitat ca ma pupai în cur inainte să iau ban ?
Te pupam în cur inainte să iei ban? Ia bagă niste printuri să văd şi eu cum te pupam în cur că is curios.. mai lasă dracu arfele astea...
Noroc că am sters lf u după ce am luat ban :) Ştii şi tu prea bine şi d aia te aperi ,, dă print ,, =)) . Oricum nu are rost să mă cert cu tine când eşti cu mult sub mine . cius
Imagine
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Joi Sep 07, 2017 10:39 pm

Takumi nu vreau sa par hater te respect pentru ce ai realizat pe joc , dar tipu Gravity are dreptate in pla mea, ne cam durea in pla ce faci tu cu viata ta pe joc , adica mna.... bafta la joc
Avatar utilizator
Gravity
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 163
Membru din: Sâm Dec 17, 2016 9:38 am

Joi Sep 07, 2017 10:42 pm

Takumi scrie:
Gravity scrie:
Takumi scrie: așa e . Măcar eu am mamă =)) faţă de tine . Ai uitat ca ma pupai în cur inainte să iau ban ?
Te pupam în cur inainte să iei ban? Ia bagă niste printuri să văd şi eu cum te pupam în cur că is curios.. mai lasă dracu arfele astea...
Noroc că am sters lf u după ce am luat ban :) Ştii şi tu prea bine şi d aia te aperi ,, dă print ,, =)) . Oricum nu are rost să mă cert cu tine când eşti cu mult sub mine . cius
Pe war te distrug si pe ninja nu imi iei 3 duele.
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Sep 07, 2017 11:00 pm

Gravity scrie:
Takumi scrie:
Gravity scrie: Te pupam în cur inainte să iei ban? Ia bagă niste printuri să văd şi eu cum te pupam în cur că is curios.. mai lasă dracu arfele astea...
Noroc că am sters lf u după ce am luat ban :) Ştii şi tu prea bine şi d aia te aperi ,, dă print ,, =)) . Oricum nu are rost să mă cert cu tine când eşti cu mult sub mine . cius
Pe war te distrug şi pe Ninja nu imi iei 3 dueluri.
pe war ai luat 10-3 pe mental ai uitat ? Pe ninja n am adversar . te aştept la 1v1 pe site . dacă vrei war vs war , ninja vs ninja , sura vs sura , saman vs saman . Nu te bat pe gratis .
Imagine
Avatar utilizator
Gravity
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 163
Membru din: Sâm Dec 17, 2016 9:38 am

Joi Sep 07, 2017 11:05 pm

Takumi scrie:
Gravity scrie:
Takumi scrie: Noroc că am sters lf u după ce am luat ban :) Ştii şi tu prea bine şi d aia te aperi ,, dă print ,, =)) . Oricum nu are rost să mă cert cu tine când eşti cu mult sub mine . cius
Pe war te distrug şi pe Ninja nu imi iei 3 dueluri.
pe war ai luat 10-3 pe mental ai uitat ? Pe Ninja n am adversar . te aştept la 1v1 pe site . dacă vrei war vs war , Ninja vs Ninja , Sura vs Sura , Şaman vs Şaman . Nu te bat pe gratis .
Nu am luat 10:3 pe mental niciodată... stii sa minti si sa inventezi scoruri... pe ninja nu imi iei 3 dueluri... si de ce numai set pe site mă rog?.. ca să rupi peştii sau cum? Faci exact ca things.
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Sep 07, 2017 11:15 pm

Gravity scrie:
Takumi scrie:
Gravity scrie: Pe war te distrug şi pe Ninja nu imi iei 3 dueluri.
pe war ai luat 10-3 pe mental ai uitat ? Pe Ninja n am adversar . te aştept la 1v1 pe site . dacă vrei war vs war , Ninja vs Ninja , Sura vs Sura , Şaman vs Şaman . Nu te bat pe gratis .
Nu am luat 10:3 pe mental niciodată... stii sa minti şi sa inventezi scoruri... pe Ninja nu imi iei 3 dueluri... şi de ce numai set pe site mă rog?.. ca să rupi peştii sau cum? Faci exact ca things.
Iti explic frumos . Tu dacă eşti un player de map1 nu ai de unde să ştii că peşti , licori , site , etc nu merg băgate la 1v1 pe site . Dacă vrei dăm si ninja vs ninja fără site că nu aş vrea să te golesc şi pe tine .. imi dai frumos un mesaj pe Skype alex.takumi şi imi zici ora când vrei să te bat şi pana la cat să te bat .
Imagine
Avatar utilizator
Gravity
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 163
Membru din: Sâm Dec 17, 2016 9:38 am

Joi Sep 07, 2017 11:21 pm

Takumi scrie:
Gravity scrie:
Takumi scrie: pe war ai luat 10-3 pe mental ai uitat ? Pe Ninja n am adversar . te aştept la 1v1 pe site . dacă vrei war vs war , Ninja vs Ninja , Sura vs Sura , Şaman vs Şaman . Nu te bat pe gratis .
Nu am luat 10:3 pe mental niciodată... stii sa minti şi sa inventezi scoruri... pe Ninja nu imi iei 3 dueluri... şi de ce numai set pe site mă rog?.. ca să rupi peştii sau cum? Faci exact ca things.
îţi explic frumos . Tu dacă eşti un player de map1 nu ai de unde să ştii că peşti , licori , site , etc nu merg băgate la 1v1 pe site . Dacă vrei dăm şi Ninja vs Ninja fără site că nu aş vrea să te golesc şi pe tine .. imi dai frumos un mesaj pe Skype alex.takumi şi imi zici ora când vrei să te bat şi pana la cat să te bat .
Dăm mâine frumos ninja vs ninja cu dragoane si aur... iti dau mesaj mâine când te văd on.
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Sep 07, 2017 11:31 pm

Gravity scrie:
Takumi scrie:
Gravity scrie: Nu am luat 10:3 pe mental niciodată... stii sa minti şi sa inventezi scoruri... pe Ninja nu imi iei 3 dueluri... şi de ce numai set pe site mă rog?.. ca să rupi peştii sau cum? Faci exact ca things.
îţi explic frumos . Tu dacă eşti un player de map1 nu ai de unde să ştii că peşti , licori , site , etc nu merg băgate la 1v1 pe site . Dacă vrei dăm şi Ninja vs Ninja fără site că nu aş vrea să te golesc şi pe tine .. imi dai frumos un mesaj pe Skype alex.takumi şi imi zici ora când vrei să te bat şi pana la cat să te bat .
Dăm mâine frumos Ninja vs Ninja cu dragoane şi aur... îţi dau mesaj mâine când te văd on.
Dezactivăm critica ;)
Imagine
Închis