"Fanii" - "Panadol"

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Vin Sep 08, 2017 4:52 pm

Ba in primul rand vreau sa iti spun ca esti un terminat din asta de pe metin care sufera dupa atentie. Tu ma faci pe mine fan cand tu te rugai de mine sa iti dau o otravita pc 27 hh crit pe un vip bai saracie care esti si cand ti a cerut o Dici pentru un test dmg, te ai tras pe cur ca nu stiu ce ( o poate confirma chiar Dici ). Cand vezi ca nu mai ai vorbe la tine incepi sa razi ca ultimul terminat sperand ca nu te faci de cacat | | In al doilea rand, vad ca esti doar un copil foarte idiot care atunci cand este chemat pe skype nici macar nu ai tupeu' de a raspunde, din nou in speranta de a nu te face de rusine. :ymdevil: :o) . Daca si cei de la tine din breasla spun ca esti un terminat, care sufera de atentie cred ca si asta ar trebuii sa iti dea ceva de gandit. Dar cred ca am inteles partea asta cu fanii, Nu cred ca ai tu foarte multi prieteni in viata ta de acolo din Caracal, si incerci sa pari tu foarte mare smecher pe metin2 spunandu le la oamenii care isi spun parerea despre tine "fani". 8-} Ai si tu niste site uri si alea de acum 1 an, si daca iti cerea cineva macar un acc tu nu dadeai fiindca erai un disperat din asta dupa site uri, cu toate ca tu te milogeai de toti. Nu cred ca esti foarte smecher, vad in tine doar un copil idiot care are gura doar pe metin2 si nici macar pe skype nu te duce. =; Nu stiu ce idol ar trebuii sa mai fii si tu fiind anonim. | | :ymapplause:
Imagine Imagine
Avatar utilizator
Metin2 2009
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 525
Membru din: Lun Iun 13, 2016 6:26 pm
Oraş: București
Status: Good girl ❤️
Regat: Roşu
Caracter: Şaman

Vin Sep 08, 2017 4:54 pm

Nu înteleg de ce nu rezolvați ceea ce aveți de împărțit pe joc și veniți pe forum cu subiecte de ceartă...
Nu este frumos față de ceilalți jucători care intră pe comunitate pentru altceva, total paralel cu cearta.
Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Vin Sep 08, 2017 4:56 pm

Trebuia sa il lasi
Imagine
Avatar utilizator
MT2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:17 pm
Oraş: × Вαd Hαbiтs ×
Status: » All we got is us «

Vin Sep 08, 2017 4:58 pm

Iar te cerţi ? =)).
ɒтɘʟoqнoвiɒ Imagine Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 237
Membru din: Joi Aug 04, 2016 11:31 am
Status: Only God Can Judge Me
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Vin Sep 08, 2017 5:01 pm

Clea scrie:Iar te cerţi ? =)).
Cand dai de un specimen din asta, nu ai ce face...
Imagine Imagine
Avatar utilizator
MT2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:17 pm
Oraş: × Вαd Hαbiтs ×
Status: » All we got is us «

Vin Sep 08, 2017 5:06 pm

DauLaBuci scrie:
Clea scrie:Iar te cerţi ? =)).
Cand dai de un specimen din asta, nu ai ce face...
Fii rău cum te-am învăţat.
ɒтɘʟoqнoвiɒ Imagine Imagine
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Vin Sep 08, 2017 5:08 pm

DauLaBuci scrie:Ba în primul rand vreau sa îţi spun ca esti un terminat din asta de pe metin care sufera după atentie. Tu ma faci pe mine fan cand tu te rugai de mine sa îţi dau o otravita pc 27 hh crit pe un vip bai saracie care esti şi cand ti a cerut o Dici pentru un test dmg, te ai tras pe cur ca nu stiu ce ( o poate confirma chiar Dici ). Cand vezi ca nu mai ai vorbe la tine incepi sa razi ca ultimul terminat sperand ca nu te faci de cacat | | în al doilea rand, văd ca esti doar un copil foarte idiot care atunci cand este chemat pe skype nici macar nu ai tupeu' de a raspunde, din nou în speranta de a nu te face de rusine. :ymdevil: :o) . Daca şi cei de la tine din breasla spun ca esti un terminat, care sufera de atentie cred ca şi asta ar trebuii sa îţi dea ceva de gândit. Dar cred ca am inteles partea asta cu fanii, Nu cred ca ai tu foarte multi prieteni în viata ta de acolo din Caracal, şi incerci sa pari tu foarte mare smecher pe metin2 spunandu le la oamenii care isi spun parerea despre tine "fani". 8-} Ai şi tu niste site uri şi alea de acum 1 an, şi daca îţi cerea cineva macar un acc tu nu dadeai fiindca erai un disperat din asta după site uri, cu toate ca tu te milogeai de toti. Nu cred ca esti foarte smecher, văd în tine doar un copil idiot care are gura doar pe metin2 şi nici macar pe skype nu te duce. =; Nu stiu ce idol ar trebuii sa mai fii şi tu fiind anonim. | | :ymapplause:
Iti spun si tie ca na, cum le explic la toti fanii mei, pana acum ceva timp te-am considerat prieten, dar din pacate / fericire,mi-ai devenit fan, nu e nimic, oricum nu duc lipsa de fani, dar strica in plus ?! Prin astfel de topicuri, dovediti ca-mi sunteti fani, ma puneti pe forum cu speranta ca ce ? Ca ma faci sau care e treaba? Imi dovedesti ca imi devii un fan si mai infocat si iti pui idolul pe forum, csf, ma iei cu povesti de adormit copii de acum 20 ani, cand am luat otravita de la tine. Sunt sus, dar ma mai cobor la nivelul unora (ca tine) ca sa-ti explic una alta, ca poate pricepi , sau nu.
CONCLUZIA: DauLaBuci , un nou fan infocat. Te saluta idolul tau Panadol !
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Vin Sep 08, 2017 5:13 pm

Mai terminati si voi cu cearta si cu atatia "fani" ca e deja vechi subiectul si nu mai are niciun farmec.
Vedeti-va de treaba voastra si incetati cu faima pe care nu o aveti.
Imagine
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Vin Sep 08, 2017 5:20 pm

Pf ce va agitați atât mă
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Vin Sep 08, 2017 5:28 pm

E prea pro.st Panadol asta isi da aere ca are fani ca are nu stiu ce dar in realitate e un sarac si n are un prieten
Imagine
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Vin Sep 08, 2017 5:50 pm

Takumi scrie:E prea pro.st Panadol asta isi da aere ca are fani ca are nu stiu ce dar în realitate e un sarac şi n are un prieten
Ce-mi sare fanul infocat, ia uite-l ma, era imposibil sa nu-ti aclami idolul pe forum. Ma jignesti ca mai mult nu poti, dovedesti ca esti un copil frustrat, eu nu te voi jigni, ca ma respect, nu ma cobor atat de jos.
Takumi, un fan infocat, si pe tine te saluta idolul tau Panadol
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Vin Sep 08, 2017 5:51 pm

NoNNeI scrie:Panadol atat îţi zic.Luni te pup pe frunte în timp ce tu esti în carje la Spitalul de Urgente Slatina.şi vom face şi un selfie sa vada baietii de pe LF cat de frumix esti :*
NoNeI, un fan infocat, ia uite-l ma, pe virginul obsedat sexual dupa Metin2LF. Mori, o sa crapi, ca am fost cu Miiau, oricum esti bolnav, du-te la psiholog poate iti revii
NoNeI si pe tine te saluta idolul tau Panadol
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Vin Sep 08, 2017 5:53 pm

Topic facut pentru cearta.

Topic inchis!
Imagine
Închis