PANADOL FANU NOSTRU

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Shimozu69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 196
Membru din: Mie Aug 16, 2017 9:32 pm

Joi Sep 21, 2017 9:06 pm

PANADOL FANU NOSTRU DC NU VR SA VII PE SKYPE, PE METIN VAD CA VII SI SARI PE NOI DAR CAND E VORBA DE SKYPE FACI PE PROSTU
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Level MT2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 358
Membru din: Lun Noi 21, 2016 1:37 pm

Joi Sep 21, 2017 9:10 pm

panadol te rugam sa ne deblochezi sa ne dai si noua niste argumente nu cum mi-ai facut mie sa ma injuri si sa imi blochezi pm cand ti-am cerut niste argumente sincer aici tu esti fraieru pe chat cand ai vazut ca nu ai ce sa faci ai tacut ceea ce nu e normal doar esti un om important trebuia sa ne tii piept parca nu iti era frica de nimic si nimeni dar cand auzi de skype te dai afk eu nu inteleg de ce ai atat frustrare pe tine cand esti doar un copil-adolescent obsedat pe metin altceva nu faci te lauzi ca tii lumea cerc pe un joc nu ma intereseaza asta pe mine sper sa iti dai si tu seama de ceea ce faci si sa vezi cat esti de penibil oricum ma astept sa raspunzi cu aceeasi replica "va saluta idolu fanilor" plm dar acum aceasta replica nu isi are rostu :) mai mult nu am ce sa zic.
Avatar utilizator
Shimozu69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 196
Membru din: Mie Aug 16, 2017 9:32 pm

Joi Sep 21, 2017 9:17 pm


saracu isi aduce spioni in tara de foc sa vada ce facem
dovada de fan.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Joi Sep 21, 2017 10:15 pm

Topic facut pentru cearta.

t/c
Imagine
Închis