Hm.. nu chiar.

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Pvm Hard
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 295
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 9:22 pm

Mar Oct 03, 2017 6:06 pm

Da, am vrut sa vad daca am dat mesaj contului gresit de skype al lui Blue, dar se pare ca este cel bun din cate vad, acesta este ID-ul pe care No1 mi l-a dat in topicul anterior :

Primul mesaj din cate se vede in print ti l-am dat pe data de 31 august, nu ai raspuns, asa ca am mai incercat odata pe 4 septembrie.. la fel nu ai raspuns si am mai incercat ultima oara pe 14 septembrie, si la fel nu ai raspuns.
Acum, daca zici ca le raspunzi celorlalti la orice ora, si mie nu.. e cumva vreo problema intre noi?
:)) Adica, te intreb, deoarece eu nu imi aduc aminte sa te fii deranjat cu ceva in decursul a 2 ani de cand joc LF.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Oct 03, 2017 6:07 pm

Imagine
Da-mi skype-ul tau. Te rog sa nu mai faci topicuri inutile, imi scrii privat pe forum sau pe skype daca poti.

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis