BlackTerror

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Noi 01, 2017 6:26 am

Salut ,vreau sa dezbat un subiect legat de BlackTerror si de mine personal pt ca face parte din mine BlackTerror. Tot aud ca ne-am format pe acest sv (Last Fight) ,nu dragii mei ,daca dati un search pe YT Soky sau BlackTerror vezi gasi rezultate de pe RO ,eu fiind copil 16-17 jucam cu TheGodFather si UlSan pe Sagitta insa pe parcurs mi-am dat seama sa-mi personalizez numele cu Dici sau MrDici sau iDici. Cine ma stie ma cunoaste. BlackTerror are o experienta de 6 ani in categoria metin2,niciodata nu ne-am considerat nr1, playerii pe LF au trecut multi pe la noi(apa trece pietrele raman) si pot confirma printre care si un player cu care am castigat evente,va intrebati cine e ala nu ? Este Kepe (daca mint eu sa recunoasca el),si ce credeti a favorizat ? Nu ,din contra ,am fost banati pe capete pt motive intemeiate pt ca da ,suntem niste playeri si exageram. In concluzie nu ne-am format pe LF ,suntem o breasla unita de pe RO de aceea suntem cunoscuti pe pvm-uri ca BlackTerror sau AllStars dar la ce multi suntem ,multi zic ca ne-am unit cu X si Y insa doar un membru BlackTerror poate spune ce inseamna o conferinta BT :))) (50+)sa numai zic sutele de iteme site date pe LF prin evente si concursuri date din cantat pe skype. In concluzia astia suntem ,media de varsta fiind 19 (atentie ce inseamna medie) jucam impreuna de pe RO 70% restu de pe LF si ce pot sa zic ,nu ne-am considerat nr 1 niciodata insa am demonstrat ca putem inchide guri la bresle ce se credeau nr 1 pe Romania(FuckLogic,SexIepuresc) Nu vreau sa fiu egoist si sa zic ca BT e nr 1 RO insa consider ca ne clasam top 3 atat PVM cat si PVP. (Mai ales PVM ,AllStars & BlackTerror :ymparty: )
Ultima oară modificat Mie Noi 01, 2017 4:06 pm de către Aeldra, modificat de 3 ori în total.
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Mie Noi 01, 2017 6:56 am

=))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Noi 01, 2017 7:16 am

Bravo
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Alaska
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 574
Membru din: Lun Aug 21, 2017 9:11 pm
Oraş: hell
Status: born to die.
Regat: Galben
Caracter: Şaman

Mie Noi 01, 2017 9:46 am

bv
Ultima oară modificat Joi Noi 02, 2017 3:29 pm de către Metin2 Alaska, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 515
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 11:07 pm

Mie Noi 01, 2017 10:05 am

Bravo:))
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mie Noi 01, 2017 10:36 am

bvv
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
IcsCiocoEm
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Lun Oct 09, 2017 6:32 am

Mie Noi 01, 2017 10:50 am

Bv
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Mie Noi 01, 2017 11:25 am

Nr 1 se stie
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mie Noi 01, 2017 11:46 am

Bravo!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Rop
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 242
Membru din: Vin Mai 12, 2017 12:35 am
Status: ꜱᴀᴛᴀɴ'ꜱ ʟɪʟ ɢɪʀʟ

Mie Noi 01, 2017 12:32 pm

felicitări ;3
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Mie Noi 01, 2017 1:46 pm

Baftă tuturor și succes cu breasla.
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Noi 01, 2017 1:55 pm

Vârsta medie de 19 ani, dar când luaţi bătaie sau ceva ştiţi doar să înjuraţi :))
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Noi 01, 2017 3:53 pm

Jawwad scrie:Vârsta medie de 19 ani, dar când luaţi bătaie sau ceva ştiţi doar să înjuraţi :))
E un joc,toti ne enervam,injuram etc pt ca te enervezi cand vezi prosti,mna :)))

PS: Astia de 14-15 ani gen Paipher care ati raspuns in ras sau bataie de joc mai bine va abtineti ca dati dovada doar de prostie. Pace voua oameni cu mintea la genunchii broastei ! :*
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Mie Noi 01, 2017 3:56 pm

MrDici scrie:
Jawwad scrie:Vârsta medie de 19 ani, dar când luaţi bătaie sau ceva ştiţi doar să înjuraţi :))
E un joc,toti ne enervam,injuram etc pentru ca te enervezi cand vezi prosti,mna :)))

PS: Astia de 14-15 ani gen Paipher care ati răspuns în ras sau bataie de joc mai bine va abtineti ca dati dovada doar de prostie. Pace voua oameni cu mintea la genunchii broastei ! :*
17 puiule am , poti avea 30-40 nu ma intereseaza ,dar tu trăiesti grav jocu asta .Ai mai multi prieteni pe un joc decat ai in realitate salvamare. Tu aici stai 24/24 ,aici te combini cu samance , aici faci nunta ,aici mori.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Noi 01, 2017 4:02 pm

Paipher scrie:
MrDici scrie:
Jawwad scrie:Vârsta medie de 19 ani, dar când luaţi bătaie sau ceva ştiţi doar să înjuraţi :))
E un joc,toti ne enervam,injuram etc pentru ca te enervezi cand vezi prosti,mna :)))

PS: Astia de 14-15 ani gen Paipher care ati răspuns în ras sau bataie de joc mai bine va abtineti ca dati dovada doar de prostie. Pace voua oameni cu mintea la genunchii broastei ! :*
17 puiule am , poţi avea 30-40 nu ma intereseaza ,dar tu trăiesti grav jocu asta .Ai mai multi prieteni pe un ***** de joc decat ai în realitate salvamare

Vorbesti dar totusi nu ma cunosti :))) as vrea sa ai macar 30% din prietenii mei reali si pana la urma metin2 leaga prietenii,m-am gasit cu multi din breasla in real si am ramas prieteni,ce e gresit in a avea prieteni pe metin? Sa numai zic ca jocul asta "trait" cum o spui tu a legat si multe relatii de iubire intre X si Y asa ca mai bine ai tacea cu traitu,nu inseamna ca traim in joc,inseamna ca ne bucuram de el. Ai o minte ingusta ,tipica unui copil de 15-16 ani esti precum un cal ce are hamu pe el (vezi doar in fata ,nu stanga dreapta). Esti o frustrata si as dori sa nu-mi mai comentezi la postari si sa te bagi aiurea in seama. Te pup si o zi frumoasa sa ai ! :*

EDIT: Eu nu fac sala :* ,una e sa faci sala si sa bagi in tine toate pastilele si toate cacaturile ca sa te umfli pt cat timp faci sala iar cand te lasi te duci dracu si alta e sa faci de 6 ani un sport de contact si sa te dezvolti tu insuti natural :) iar despre falsitate eu sunt genul ce spune totul pe fata,la asta n-ai nimerit-o cu falsitatea :))) Ba da ,am remarcat lucrul asta ,ca ai talent in desen si chiar imi plac desenele tale insa caracterul tau lasa de dorit.
Ultima oară modificat Mie Noi 01, 2017 4:13 pm de către Aeldra, modificat de 3 ori în total.
Avatar utilizator
Hammer Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 442
Membru din: Joi Mar 16, 2017 4:56 pm
Oraş: Eden's Garden
Status: OP.
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Art

Mie Noi 01, 2017 4:08 pm

MrDici scrie:
Paipher scrie:
MrDici scrie:
Jawwad scrie:Vârsta medie de 19 ani, dar când luaţi bătaie sau ceva ştiţi doar să înjuraţi :))
E un joc,toti ne enervam,injuram etc pentru ca te enervezi cand vezi prosti,mna :)))

PS: Astia de 14-15 ani gen Paipher care ati răspuns în ras sau bataie de joc mai bine va abtineti ca dati dovada doar de prostie. Pace voua oameni cu mintea la genunchii broastei ! :*
17 puiule am , poţi avea 30-40 nu ma intereseaza ,dar tu trăiesti grav jocu asta .Ai mai multi prieteni pe un ***** de joc decat ai în realitate salvamare

Vorbesti dar totusi nu ma cunosti :))) as vrea sa ai macar 30% din prietenii mei reali şi pana la urma metin2 leaga prietenii,m-am gasit cu multi din breasla în real şi am ramas prieteni,ce e gresit în a avea prieteni pe metin? Sa numai zic ca jocul asta "trait" cum o spui tu a legat şi multe relatii de iubire intre X şi Y asa ca mai bine ai tacea cu traitu,nu inseamna ca traim în joc,inseamna ca ne bucuram de el. Ai o minte ingusta ,tipica unui copil de 15-16 ani esti precum un cal ce are hamu pe el (vezi doar în fata ,nu stanga dreapta). Esti o frustrata şi as dori sa nu-mi mai comentezi la postari şi sa te bagi aiurea în seama. Te pup şi o zi frumoasa sa ai ! :*
17 ani ,repet a 2 oara. Nu am cum sa am minte îngustă atata timp cat sunt artista . Daca erai destept , vedeai asta ,dar ce sa cer de la un cocalar cu airbag-uri in loc de brate . Nu sunt îngustă ,doar nu te suport ,fiindca urăsc falsitatile si penalii . Nu am nevoie sa-mi urezi tu o zi frumoasa ,ziua mi-o fac frumoasa sau urata dupa bunul plac.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Mie Noi 01, 2017 4:32 pm

La varsta ta multi isi intemeiaza o familie, o familie in real life, nu pe metin =))))
Oricum, bravo, ai o breasla cu multi copii cretini, ( aici ar fi extrem de multe exemple de dat, stii si tu asta indeferent de ce spui ) dar care, intr-adevar, s-a remarcat pe metin, dar atat. Va limitati la niste pixeli dragilor ceea ce este pacat. Dar este alegerea voastra! :*
Imagine
Avatar utilizator
maryzxc
Jucător
Jucător
Mesaje: 22
Membru din: Joi Sep 21, 2017 3:46 pm

Mie Noi 01, 2017 5:28 pm

ha
Poate cineva sa te aduca inapoi la realitate? Da! Tu! Nu-ti risca viata pentru niste fise Nici daca pare c-ai in fata usi inchise
https://www.youtube.com/watch?v=9v_rtaye2yY
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Noi 01, 2017 7:02 pm

Și aici comentează bighiții.:)))))))
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Fnd
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 164
Membru din: Mar Ian 31, 2017 5:12 pm
Oraş: Tulcea
Status: Ok
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mie Noi 01, 2017 7:40 pm

De ce trebuie să vă ofticati asa de tare si sa injurati pe unii dintr-o breaslă? Cunoasteti acele persoane asa de bine incât să le injurati? Uitati-vă mai intâi la voi si felul in care vă comportati si după spuneti de altii.
Închis