Retragere Dici

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Alinaici
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Mar Feb 13, 2018 12:23 am
Oraş: Ploiesti
Status: ZEU
Regat: Galben
Breaslă: A mea

Mar Feb 13, 2018 11:23 am

NoNNeI scrie:
Alinaici scrie:Pa bai sclavule
Mentalitatea românului... Daca și în momentele astea mai ai rivalitate... De asta suntem o nație de inculți și ratați...
Ba io mereu imi felicit sclavii bn? Ce rivalitate sa am cu ei ca ii bateam pe unde ii prindeam bn? Su ba sa stiti ca si io m am lasat de lf nu ai ce sa mai faci bn?
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Mar Feb 13, 2018 11:44 am

MrDici scrie:Salut,dupa atata timp a cam venit vremea sa ma las si eu de acest joc motivele fiind confidentiale. Mi-a placut placere sa joc pe acest sv timp de 3 ani aproape,sa cunosc atatea persoane virtuale cat si reale (in unele cazuri si aici ma refer la cei cu care m-am gasit) sper sa mai gasesc si cu altii sau sa-i revad pe cei ce i-am intalnit. Felicitari lui Blue si Kepe ca au reusit sa pastreze sv-u atatat timp si poate o vor mai face mult timp de acum incolo. Multumesc "adversarilor" ce i-am avut aici,chiar mi-a facut placere sa ma bat/injur cu voi :))) era asa funny insa pacat ca pe sv numai ai cu cine sa te bati cum te bateai candva ,nu vreau sa par arogant sau ceva insa imi este dor sa pierd un war cu breasla. Am cunoscut niste persoane minunate pe acest sv si sper sa patrez legatura cu ele(se stiu ele singure) insa am cunoscut si multe persoane false ce se dadeau ce nu sunt.. Pot spune ca am o breasla de handicapati (in sensul bun) ce ma puteam baza pe ei oricand,cu toate ca ne mai bagam p**i in gura si ne injuram unii pe altii insa mereu au fost uniti si va multumesc pentru o echipa de nota 10 insa nota 10 e o nota mult prea mica,sunteti superbi si sper sa facem o reuniune cu totii la mare/munte asa cum am vorbit. :*
Mi-a facut placere sa filmez cele mai mari batai generale,cele mai mari waruri ce au existat pe sv. Breasla va ramane la Dragos (Jambashu) si Zio ,sunt printre cei mai vechi oameni din breasla si am incredere deplina in ei (Sper sa se descurce cu stresul) :))) Asadar ,multumesc tuturor de pe sv noi/vechi pentru toate minutele jucate si pentru momentele unice :D cu toate ca e un joc se leaga multe pe el. Multa bafta tuturor si sper sa ne auzim cu bine ! :ymhug: :ymhug:

Voi lasa mai jos cateva poze din 2015 pana 2018


https://imgur.com/a/FdtIO
Baftă în viaţa reală :*
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Mar Feb 13, 2018 11:45 am

Chiar daca nu am avut onoarea sa te cunosc , iti urez bafta in viata reala si spor la munca ta, sa fii fericit de cei dragi si bineinteles alaturi!
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Mar Feb 13, 2018 11:45 am

Alinaici scrie:
NoNNeI scrie:
Alinaici scrie:Pa bai sclavule
Mentalitatea românului... Daca și în momentele astea mai ai rivalitate... De asta suntem o nație de inculți și ratați...
Ba io mereu imi felicit sclavii bn? Ce rivalitate sa am cu ei ca ii bateam pe unde ii prindeam bn? Su ba sa stiti ca si io m am lasat de lf nu ai ce sa mai faci bn?
Tu eşti un pripas obosit în morţii mă tii,dacă te prinde ăla să vezi că ţi iese cuvântu "sclav" din cap
Avatar utilizator
Alinaici
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Mar Feb 13, 2018 12:23 am
Oraş: Ploiesti
Status: ZEU
Regat: Galben
Breaslă: A mea

Mar Feb 13, 2018 11:52 am

Ionut scrie:
Alinaici scrie:
NoNNeI scrie:
Alinaici scrie:Pa bai sclavule
Mentalitatea românului... Daca și în momentele astea mai ai rivalitate... De asta suntem o nație de inculți și ratați...
Ba io mereu imi felicit sclavii bn? Ce rivalitate sa am cu ei ca ii bateam pe unde ii prindeam bn? Su ba sa stiti ca si io m am lasat de lf nu ai ce sa mai faci bn?
Tu eşti un pripas obosit în morţii mă tii,dacă te prinde ăla să vezi că ţi iese cuvântu "sclav" din cap
Ba ionute aka baiatu care fumeaza kent nu ma conpara pe mn cu tn .... 50kg esti aproape la fel de slab ca panadol bn?
Avatar utilizator
Alinaici
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Mar Feb 13, 2018 12:23 am
Oraş: Ploiesti
Status: ZEU
Regat: Galben
Breaslă: A mea

Mar Feb 13, 2018 11:53 am

NoNNeI scrie:
Alinaici scrie:
NoNNeI scrie:
Alinaici scrie:Pa bai sclavule
Mentalitatea românului... Daca și în momentele astea mai ai rivalitate... De asta suntem o nație de inculți și ratați...
Ba io mereu imi felicit sclavii bn? Ce rivalitate sa am cu ei ca ii bateam pe unde ii prindeam bn? Su ba sa stiti ca si io m am lasat de lf nu ai ce sa mai faci bn?
=))))))))))
Dc razi chiar ma las de lf l am sters si din pc bn? ADIO METIN2 UN JOC DE CACAT CARE TI MANANCA VIATA SI TIMPU LIBER
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Mar Feb 13, 2018 11:54 am

Alinaici scrie:
Ionut scrie:
Alinaici scrie:
NoNNeI scrie:
Alinaici scrie:Pa bai sclavule
Mentalitatea românului... Daca și în momentele astea mai ai rivalitate... De asta suntem o nație de inculți și ratați...
Ba io mereu imi felicit sclavii bn? Ce rivalitate sa am cu ei ca ii bateam pe unde ii prindeam bn? Su ba sa stiti ca si io m am lasat de lf nu ai ce sa mai faci bn?
Tu eşti un pripas obosit în morţii mă tii,dacă te prinde ăla să vezi că ţi iese cuvântu "sclav" din cap
Ba ionute aka baiatu care fumeaza kent nu ma conpara pe mn cu tn .... 50kg esti aproape la fel de slab ca panadol bn?
Bă în morţii mă tii =)) mie nu mi e ruşine cu faţa mea,eşti prost?Dă te n morţii mă tii de barac că te iau pe pulă şi te plimb map1
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Mar Feb 13, 2018 11:57 am

Alinaici scrie:
Ionut scrie:
Alinaici scrie:
NoNNeI scrie:
Alinaici scrie:Pa bai sclavule
Mentalitatea românului... Daca și în momentele astea mai ai rivalitate... De asta suntem o nație de inculți și ratați...
Ba io mereu imi felicit sclavii bn? Ce rivalitate sa am cu ei ca ii bateam pe unde ii prindeam bn? Su ba sa stiti ca si io m am lasat de lf nu ai ce sa mai faci bn?
Tu eşti un pripas obosit în morţii mă tii,dacă te prinde ăla să vezi că ţi iese cuvântu "sclav" din cap
Ba ionute aka baiatu care fumeaza kent nu ma conpara pe mn cu tn .... 50kg esti aproape la fel de slab ca panadol bn?
Şi te "conpar" pe tine cu mine?Dă skype să vedem care are 50 de kg
Avatar utilizator
Server Metin2 PvP
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Vin Iul 08, 2016 1:20 pm

Mar Feb 13, 2018 11:58 am

Ce sa zic de prostu de dici , e o panarama de om pe care te poti baza oricand , eu cred ca a demonstrat destule pe acest joc , il stiu de vreo 2 ani si ceva si mereu ne-am inteles , baftă in viata reala , oricum tinem legatura si poate ne vedem in real , pwp , Dumnezeu sa te ierte !❤❤
Avatar utilizator
Alinaici
Jucător
Jucător
Mesaje: 16
Membru din: Mar Feb 13, 2018 12:23 am
Oraş: Ploiesti
Status: ZEU
Regat: Galben
Breaslă: A mea

Mar Feb 13, 2018 12:01 pm

Ionut scrie:
Alinaici scrie:
Ionut scrie:
Alinaici scrie:
NoNNeI scrie:
Alinaici scrie:Pa bai sclavule
Mentalitatea românului... Daca și în momentele astea mai ai rivalitate... De asta suntem o nație de inculți și ratați...
Ba io mereu imi felicit sclavii bn? Ce rivalitate sa am cu ei ca ii bateam pe unde ii prindeam bn? Su ba sa stiti ca si io m am lasat de lf nu ai ce sa mai faci bn?
Tu eşti un pripas obosit în morţii mă tii,dacă te prinde ăla să vezi că ţi iese cuvântu "sclav" din cap
Ba ionute aka baiatu care fumeaza kent nu ma conpara pe mn cu tn .... 50kg esti aproape la fel de slab ca panadol bn?
Şi te "conpar" pe tine cu mine?Dă skype să vedem care are 50 de kg
Pai eu nu am cu cn sa ma compar ma ... nu am termen de comparatie of toti vr sa ne certam pe skype si ce rezolvi daca injuri pe o retea de socializare? :(( de asta e tara asta asa inapoiata din cauza copiilor ca voi " da mi skype in ** sa ne injuram" ultimu reply pe care ti l dau salut
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Feb 13, 2018 12:03 pm

Athero scrie:Mult succes in viata reala , spor la ceea ce iti propui sa faci , chiar daca ne ciondanim noi esti un baiat ok si de treaba dupa parerea mea , e pacat de jucatorii din BT ca o sa fie la fel fara tine acolo ;) spor in continuare.
Multumesc frumos !
[REGE]Alex scrie:multa bafta in viata reala bro mia placut sa ma bat alaturi de tine 1 an si ceva :)
Multumesc bro !
NoNNeI scrie:Succes mai departe, Diciane!
Mersii ! Te pup
Katherine scrie:Succes Dici în viața reală! ❤
Felicitări că ai ținut o breaslă atâta timp și mai ales, sa fie în top. Gg
Mersi Teo !
Russo scrie:Mult succes in viata reala
Multumesc !
Kyoichi scrie:Hai te pup, ai facut ce trebuia ieri. Bafta, ne vedem =))
Trebuia :))) Mersi
Alinaici scrie:Pa bai sclavule
Pa soseto
Dolar scrie:Mergi cu Domnu'
Mi-a facut placere sa te am ca rival.
Eu nu prea am avut rivali,hahha
[H]Damon scrie:Multă baftă în viața reală
Mersi frumos !


Ratatii astia doi care se tot injura aici,terminati si certati-va in PM ca n-am facut topicu sa va injurati voi doi.
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Feb 13, 2018 12:04 pm

Kuarez scrie:Ce sa zic de prostu de dici , e o panarama de om pe care te poti baza oricand , eu cred ca a demonstrat destule pe acest joc , il stiu de vreo 2 ani si ceva si mereu ne-am inteles , baftă in viata reala , oricum tinem legatura si poate ne vedem in real , pwp , Dumnezeu sa te ierte !❤❤
Rasa ***** de preot prost ,ne vom vedea :x :))))
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Feb 13, 2018 12:24 pm

Takumi scrie:Bafta Cataline mi a plăcut sa ma înjur și sa ma bat cu tn :))
Ne mai vedem noi drace :))))
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Feb 13, 2018 12:25 pm

LeProf scrie:Chiar daca nu am avut onoarea sa te cunosc , iti urez bafta in viata reala si spor la munca ta, sa fii fericit de cei dragi si bineinteles alaturi!
Multumesc frumos !
Avatar utilizator
oNoL1miT
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Feb 11, 2018 11:43 pm
Oraş: targoviste
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: BlackTerror

Mar Feb 13, 2018 12:26 pm

Nu am apucat sa ne cunoastem asa de bine,dar te stiu de mult bro,esti un om de nota 200,un lider excelent si sper sa iti fie bine,meriti tot binele din lume.Sa sti ca indiferent ce se va intampla,pentru mine tot un lider ramai,indiferent cine va ramane in locul tau,te pup si iti urez numai bine :x
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Mar Feb 13, 2018 12:35 pm

MrDici scrie:
Takumi scrie:Bafta Cataline mi a plăcut sa ma înjur și sa ma bat cu tn :))
Ne mai vedem noi drace :))))
Sa speram :)))
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mar Feb 13, 2018 12:41 pm

oNoL1miT scrie:Nu am apucat sa ne cunoastem asa de bine,dar te stiu de mult bro,esti un om de nota 200,un lider excelent si sper sa iti fie bine,meriti tot binele din lume.Sa sti ca indiferent ce se va intampla,pentru mine tot un lider ramai,indiferent cine va ramane in locul tau,te pup si iti urez numai bine :x
Multumesc frumos boss ! :*
Avatar utilizator
Morocanu
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Feb 23, 2017 10:42 am

Mar Feb 13, 2018 1:18 pm

Mi a făcut plăcere sa joc mereu contra tine,un om competitiv,strict și nebun,indiferent de cele întâmplate pe sv,eu iti urez doar cuvinte de bine!Mult succes in viața și sper sa ne întâlnim vreodată!Te pupa apostolu!
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Mar Feb 13, 2018 2:22 pm

Dar toti va retrageti nebunilor, pacat ca iara o sa va reveniti in 2-3 luni. Nu ai cum sa scapi de metin, v-o zis sigur ;). Macar am scapat de un prost, pa periculosule
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
International Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 331
Membru din: Vin Oct 13, 2017 7:28 pm
Oraş: Москва
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Mar Feb 13, 2018 2:26 pm

Baftă în viaţa reală.
https://www.youtube.com/watch?v=Fp0BScQSSvg
https://www.youtube.com/watch?v=pwEnW-rK8PQ
https://www.youtube.com/watch?v=5-9Wi6hbgZ4
Închis