Se nasc zei/nr1 pe servere private, jocul se numeste Metin2 ro, nu altfel !!

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Joi Mar 01, 2018 4:07 pm

Bă, io nu înțeleg suntem în 2018 și vă certați de la niște seturi pe un joc pixelat..
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Joi Mar 01, 2018 4:10 pm

[H]Athero scrie:Valeuu fratioare.. da ce sa zic , e ceva totusi e ceva , este , este cum sa nu fie pai nu este ?
Gluma seaca
Imagine
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Joi Mar 01, 2018 4:14 pm

Super super
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
Nasu
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Lun Dec 04, 2017 12:29 am
Oraş: Târgovişte.
Status:
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Joi Mar 01, 2018 4:37 pm

coaie tu ai vreo boala sau ceva? esti ********** la propiu sau cum, vorbesc foarte serios, eu nu m am laudat ca te-am batut sau ca te bat, nici nu mi pasa, e un joc, lol, ce urat faci de la el, si chiar te am batut 10 4 dar esti prea nesimtit sa recunosti, dar nu mi pasa asta, fara misto fa un control la un medic
Avatar utilizator
Nasu
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Lun Dec 04, 2017 12:29 am
Oraş: Târgovişte.
Status:
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Joi Mar 01, 2018 4:43 pm

uite copile cand recunosti singur cred ca tu esti asta sau nuj presupun
Avatar utilizator
Nasu
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Lun Dec 04, 2017 12:29 am
Oraş: Târgovişte.
Status:
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Joi Mar 01, 2018 4:44 pm

du-te fa-ti un control ti-l platesc eu !
Avatar utilizator
MrRedKnight
Jucător
Jucător
Mesaje: 45
Membru din: Lun Feb 13, 2017 3:51 pm

Joi Mar 01, 2018 5:28 pm

Daca nu va bateti degeaba
Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Joi Mar 01, 2018 5:29 pm

Știți că dacă mă apuc iar de lf va distrug pe ninja, deci sal...pe mental va distruge nasul destul...
Imagine
Avatar utilizator
JirNebun
Începător
Începător
Mesaje: 120
Membru din: Dum Feb 11, 2018 5:35 pm
Oraş: Lupeni
Status: Uh
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: Caut

Joi Mar 01, 2018 9:04 pm

Nasul scrie:coaie tu ai vreo boala sau ceva? esti ********** la propiu sau cum, vorbesc foarte serios, eu nu m am laudat ca te-am batut sau ca te bat, nici nu mi pasa, e un joc, lol, ce urat faci de la el, si chiar te am batut 10 4 dar esti prea nesimtit sa recunosti, dar nu mi pasa asta, fara misto fa un control la un medic
Nu cred ca are vro boala -_- ... cred ca traieste jocu la maxim .... orice se poate =))
Imagine
Avatar utilizator
DenisMaster
Jucător
Jucător
Mesaje: 28
Membru din: Lun Apr 03, 2017 8:24 pm

Joi Mar 01, 2018 10:51 pm

JirNebun scrie:
DenisMaster scrie:JirNebun ca sa stii si tu Nasu nu m-a batut niciodata sub 4, chiar a si furat duele am avut si martori. Pentru mine sunteti gunoaie, fara bun simt, voi nu meritati respectul nimanui. Asta isi doreste Nasul sa ma bata sub 4, dar e imposibil !!! Daca se mai naste odata poate si ca sa stii mintea ta ramane la anii unui copil de 12 ani, nu ii mai fa pe altii, ca nu esti tu Dumnezeu sa judeci pe cineva in viata asta sau de apoi !!!
1.Esti distrus
2.Ai 12 ani
3.Esti praf
4.Nu mai fă topicuri sau fraze in care numele meu să se afle , ok ?
5.E un joc măăăăăăăăăăăăăă prea mult suflet pentru un joc -_-
Eu nu sufar intr-un joc, dar tu fiind un smecher fara 7 ani de acasa, ce sa intelegi? Nimic iti zic eu, esti un gunoi care cauta atentie, cica sub 4, esti ok prietene vorbesti de parca te-ai nascut tu inaintea tututor. Esti un gunoi doar ca multi spuneau: "Esti cineva" doar ca incercau sa evite cuvantul "gunoi"! Eu nu am treaba cu nimeni, dar voi vad ca puneti paie pe joc. Sa nu mai zic ca turbeaza asa numitul tau prieten, care imi facea spume la gura. El o inceput sa traiasca virtualul, dar din cate vad nu-l pot scoate. Jir crede-ma ca nu traiesc virtualul, dar vad ca vr sa ma bagi in el, ceea ce nu se va intampla niciodata sa nu mai zic ca tot pui suflet pe 10-4 (ti-ai dori) cu toti care am dat duele nu faceau spume la gura cum facea Nasu. Traieste jocul Jir alaturi de Nasu ! Bafta !
Avatar utilizator
DenisMaster
Jucător
Jucător
Mesaje: 28
Membru din: Lun Apr 03, 2017 8:24 pm

Joi Mar 01, 2018 10:56 pm

Albert scrie:Bă, io nu înțeleg suntem în 2018 și vă certați de la niște seturi pe un joc pixelat..
Exact asta incearca Nasu cu mine sa faca, dar nu are sanse, pentru ca nu ma cobor la mintea lui !! Eu ma distrez in timp ce el cauta cearta cu mine !:)) Ai respectul meu Albert !
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Joi Mar 01, 2018 10:57 pm

Subiect pe motiv de ceartă.

Topic închis.
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Închis