help me

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mar Apr 10, 2018 9:23 pm

bă deci s-a întâmplat aşa, am un samsung s7 edge şi ieri am zis să-i schimb modelul de deblocare, l-am schimbat şi când să-l deblochez l-am uitat :))) şi acum nu pot nici să-l închid gen ţin apăsat pe ăla de power să se închidă, îmi apare ceva pe ecran dacă vreau să opresc telefonul, îi dau da dar nu se închide fiindca îmi cere să bag modelul de blocare.. am căutat tot pe net dar nu găsesc nimic în rs lor. Am făcut topic aici poate ştie cnv :)) help me, rămân dator
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mar Apr 10, 2018 10:04 pm

NoNNeI scrie:Tot mai bun un Motorola cu clapetă =))))) Sau încearcăsa il conectezi la un laptop si sa il deblochezi.
cum drq.. am pc nu laptop
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Mie Apr 11, 2018 12:19 am

Scoate-i bateria si intra cu root ( tasta de blocare si tasta de volum down parca ) apoi ii dai reset din fabrica.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mie Apr 11, 2018 11:17 am

Dolar scrie:Scoate-i bateria si intra cu root ( tasta de blocare si tasta de volum down parca ) apoi ii dai reset din fabrica.
Nu am cum sa scot bateria:))
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mie Apr 11, 2018 3:44 pm

Până la urmă l am rezolvat in rasa lui, ms tc
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Mie Apr 11, 2018 3:49 pm

t/c
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis