Moment de reculegere

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Apr 11, 2018 12:47 am

Un mic moment de reculegere pentru Hrvoje si restul ce tin cu Barcelona...RIP Barcelona in CL.

#HALAMADRID
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Mie Apr 11, 2018 6:58 am

O calificare meritată a Romei de ce să mă cac pe mine și să mint..de când a plecat Xavi..Barcelona a început să scârțâie..iar când Messi nu e într o formă bună într o partidă nu joacă nici echipa si asta e foarte grav..Una peste alta..bravo Romei...a 3 a intoarcere din luma..dupa depor cu milan 4 0... barca psg 6 1 si acum..roma barca 3 0..
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Apr 11, 2018 7:23 am

Hrvoje scrie:O calificare meritată a Romei de ce să mă cac pe mine și să mint..de când a plecat Xavi..Barcelona a început să scârțâie..iar când Messi nu e într o formă bună într o partidă nu joacă nici echipa si asta e foarte grav..Una peste alta..bravo Romei...a 3 a intoarcere din luma..dupa depor cu milan 4 0... barca psg 6 1 si acum..roma barca 3 0..
Pai da dar eu rad ca spuneai ca finala o sa fie City cu Barca si nici una nu mai e...
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mie Apr 11, 2018 8:55 am

NoNNeI scrie:Stai sa vezi cum iese si Real next round =))))))
+1
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Apr 11, 2018 9:04 am

NoNNeI scrie:Stai sa vezi cum iese si Real next round =))))))
Sa vezi cum ramai fara dinti in gura :D
Imagine
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Mie Apr 11, 2018 10:05 am

Abea astept sa il vad pe Messi cu gheata de aur,Copa del Rey si La liga , dar e clar barcelona numai e ce a fost... si spun asta pentru ca si eu sunt FAN BARCA.VISCAA BARCAAAAAAAAA.Puyol,xavi,iniesta(Mai tanar),abidal,henry,ronaldinho cine a prins echipa de 2005-2009 stie despre ce vorbesc,dani alves... jucatori foarte buni si la fel ca Hrvoje dc sa mananc ca.cat chiar au meritat calificarea nu au jucat nimic din niciun punct de vedere... au fost muci si plita. Mie mila putin de Messi atata tot,dar se vede clar ca barcelona=Messi, nu joaca barca inseamna ca nu joaca messi, Florentino Perez e un conducator foarte bun la real si se vede, face cele mai bune alegeri la transferuri pe cand bartomeu l-a luat doar pe Coutinho cine stie ce,si sta pe banca,yerry mine doarme si el,iar dembele peste el.Sper sa numai aiba barca vreo infrangere dinasta, totusi era de inteles.. trebuie sa pastreze punctajul in La Liga,energie pentru finala Copa del rey si trebuiau sa fie atenti si la UCL,era imposibil cu asemenea echipa.
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Apr 11, 2018 10:09 am

LeProf scrie:Abea astept sa il vad pe Messi cu gheata de aur,Copa del Rey si La liga , dar e clar barcelona numai e ce a fost... si spun asta pentru ca si eu sunt FAN BARCA.VISCAA BARCAAAAAAAAA.Puyol,xavi,iniesta(Mai tanar),abidal,henry,ronaldinho cine a prins echipa de 2005-2009 stie despre ce vorbesc,dani alves... jucatori foarte buni si la fel ca Hrvoje dc sa mananc ca.cat chiar au meritat calificarea nu au jucat nimic din niciun punct de vedere... au fost muci si plita. Mie mila putin de Messi atata tot,dar se vede clar ca barcelona=Messi, nu joaca barca inseamna ca nu joaca messi, Florentino Perez e un conducator foarte bun la real si se vede, face cele mai bune alegeri la transferuri pe cand bartomeu l-a luat doar pe Coutinho cine stie ce,si sta pe banca,yerry mine doarme si el,iar dembele peste el.Sper sa numai aiba barca vreo infrangere dinasta, totusi era de inteles.. trebuie sa pastreze punctajul in La Liga,energie pentru finala Copa del rey si trebuiau sa fie atenti si la UCL,era imposibil cu asemenea echipa.
Pacat mai mult de Iniesta pentru ca am inteles ca este ultimul lui sezon la Barcelona chit ca tin cu Real Iniesta este si a fost un jucator bun
Imagine
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Mie Apr 11, 2018 10:38 am

No1LikeMe scrie:
LeProf scrie:Abea astept sa il vad pe Messi cu gheata de aur,Copa del Rey si La liga , dar e clar barcelona numai e ce a fost... si spun asta pentru ca si eu sunt FAN BARCA.VISCAA BARCAAAAAAAAA.Puyol,xavi,iniesta(Mai tanar),abidal,henry,ronaldinho cine a prins echipa de 2005-2009 stie despre ce vorbesc,dani alves... jucatori foarte buni si la fel ca Hrvoje dc sa mananc ca.cat chiar au meritat calificarea nu au jucat nimic din niciun punct de vedere... au fost muci si plita. Mie mila putin de Messi atata tot,dar se vede clar ca barcelona=Messi, nu joaca barca inseamna ca nu joaca messi, Florentino Perez e un conducator foarte bun la real si se vede, face cele mai bune alegeri la transferuri pe cand bartomeu l-a luat doar pe Coutinho cine stie ce,si sta pe banca,yerry mine doarme si el,iar dembele peste el.Sper sa numai aiba barca vreo infrangere dinasta, totusi era de inteles.. trebuie sa pastreze punctajul in La Liga,energie pentru finala Copa del rey si trebuiau sa fie atenti si la UCL,era imposibil cu asemenea echipa.
Pacat mai mult de Iniesta pentru ca am inteles ca este ultimul lui sezon la Barcelona chit ca tin cu Real Iniesta este si a fost un jucator bun
Daca nu era dintosul ala de ronaldinho , eu tineam cu real acuma:)), dar ce sa si faci, acum ca ai intrat in familie nu te poti despartii
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Mie Apr 11, 2018 2:36 pm

NoNNeI scrie:Stai sa vezi cum iese si Real next round =))))))
Sunt fan barca, imi doresc sa iese realul..iti dai seama..imi doresc sa nu ia ucl, dar sa fim seriosi..la cum joaca in ucl...doar bayern ii poate pune probleme, evident si bayern daca merge mai departe..in seara asta nu cred ca poate sa faca juventus surpriza, dar vedem..in schimb..barcelona .sa.se multumeasca cu copa del rey..la liga si supercupa Spaniei.. :)) sa vorbim si de campionatul nostru care e unul foarte slab..
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Mie Apr 11, 2018 8:16 pm

Despre ce Metin vorbiti?
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Mie Apr 11, 2018 8:24 pm

NoNNeI scrie:
[GM]Athero scrie:Despre ce Metin vorbiti?
Metin 2 Cempions Lig, fratioare:*
Aaaa e dăla cu Lykani..
Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Apr 11, 2018 9:23 pm

NoNNeI scrie:
No1LikeMe scrie:
NoNNeI scrie:Stai sa vezi cum iese si Real next round =))))))
Sa vezi cum ramai fara dinti in gura :D
Stai sa vezi,bai puradelule, cum pica Liverpool cu Real si Bayern cu Roma si o sa vezi cum le baga Sallah 2-3 boabe. Fac pariu cu tine pe ce vrei. Si daca nu pica in semifinale,pica in finala si tot ati belit pl cu tot cu Ronaldo al vostru :3 O sa mi zici "Ba Geo ai avut dreptate ***" bazaind la coltul blocului =))))))
Bai puta stramba daca mai zici ceva de Ronaldo iti sparg ochiul, ai grija ca devii Marian 2
Imagine
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Mie Apr 11, 2018 9:33 pm

Imi place tenisul??
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Mie Apr 11, 2018 10:23 pm

Barcelona tot numărul 1 rămâne!!!
Imagine
Avatar utilizator
Rela
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Vin Mar 16, 2018 3:06 pm

Joi Apr 12, 2018 10:32 pm

Daniy scrie:Barcelona e nr1, nu se discuta
Adevarat
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
GuessWh0
Începător
Începător
Mesaje: 138
Membru din: Vin Apr 28, 2017 5:07 pm
Oraş: de la tara
Status: probabil
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: frikifriki

Joi Apr 12, 2018 10:34 pm

Calmati-va baietii mei, FLORIN SALAM - Viata mea fac ce vreau cu ea
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Apr 12, 2018 10:45 pm

Imagine

El fiind ocupat cu munca nu are cum sa intre sa ceara T/C.

Topic inchis.
Imagine
Închis