CEA MAI PROASTA BRS

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Sâm Apr 14, 2018 4:15 pm

[REGE]Alexandrino scrie:Oskury cu BlackTerror 2 bresle care se ling una pe alta sa faca fata la una singura
Cum să spui așa ceva ? Vorbești serios? Ai uitat că ai fost in BT ? Și acum că nu mai jucăm lf, suntem slabi și chestii?! Ține cont că ce ai făcut tu, să faci concurență BT-ului și să te descotorosești de ea, puteam face și eu lejer, mai ales că aveam breaslă făcută de dinainte (AbuDhabi) și puteam să "culeg" playerii cum ai făcut tu . Dar eu am demnitate și sunt om calumea,nu sunt trădător, dar așa sunt unii oameni pe interes(ca tine). Eu nu te înțeleg, atâta timp ai fost in bresla lui Dici, și cum ai prins ocazia, ai ieșit și ți-ai făcut breaslă, pentru mine chestia asta, e de cea mai joasă speță. Eu aveam breaslă când încă juca BT pe lf ( eu fiind și în BT). Dar nu am vrut ca să îi fac concurență BT-ului , pentru eu la randul meu eram BT. Tu ai vrut acum că ne-am lăsat noi de lf , să îți faci breaslă și să demonstrezi ce ? Breaslă mai bună ca BT oricum nu ai , ce să demonstrezi? A , da , că te-ai "folosit" de BT , și după te-ai retras ca și cum nu ai fi fost în ea.
PS pentru cei sunt mai noi și nu știu ce și cum: Eu sunt de 2 ani in BlackTerror ( dacă nu mai mult, nu mai știu exact ) și știu bine despre ce vorbesc.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Rela
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Vin Mar 16, 2018 3:06 pm

Sâm Apr 14, 2018 4:19 pm

Ma acuma sincer in BT sunt persoane de treaba dar in oskury nu am intalnit asa ceva si in alte brs am int pers calumea deci cea mai buna brs e brs unde te poti intelege cu colegii tai.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Sâm Apr 14, 2018 4:21 pm

Rela scrie:
LeProf scrie:Da bine ma copii f/u/t/u/ti in cur ca creati topicuri de cearta , auzi la autistul asta ''Care e cea mai proasta breasla'' ; ''Care este cea mai buna?'' Prost ii tactu ca nu a avut bani de prezervative in seara aia, si buna ii ma.ta ca l-a apucat pe el de sfoara.
Crezi ca nu au mai fost create topicuri unde se certa lumea? Nu inteleg de ce te iei de mine..am vrut sa vad parerea altora..care e problema ta?
Rela, n-ai cu cine , așa e el ( mai pămpălău de fel).
Și tu "LeProf"-ule prin faptul că înjuri nu dovedești decât că ești un copil frustrat și trist, pe lângă faptul că te-ai luat de Rela fără să îți facă nimic , ce te-a iritat atât? A făcut un topic și a întrebat playeri , care li se pare cea mai proastă breaslă. Pun pariu că ești un anti-social la cum vorbești. Tipa a fost cu bun simț și ți-a răspuns fără jigniri , nu cum ai făcut tu , +1 pentru ea.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Sâm Apr 14, 2018 4:26 pm

Cea mai slaba breasla din punct de vedere la batai si la faptul ca liderul breslei ameninta playerii ca-i bate +ca a furat cativa este Oskury, am citit pe aici si despre MSQRld sau ce nume au ei ,asta nu e breasla ,e doar o adunatura de colo colo ,nimic mai mult. Ma bucur ca numai jucam acest sever pt ca odata cu plecarea de pe el s-au dus si gunoaiele singure din breasla.
Tot respectul meu pt voi gunoaie de 10 bani !
Avatar utilizator
Rela
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Vin Mar 16, 2018 3:06 pm

Sâm Apr 14, 2018 4:33 pm

Panadol scrie:
Rela scrie:
LeProf scrie:Da bine ma copii f/u/t/u/ti in cur ca creati topicuri de cearta , auzi la autistul asta ''Care e cea mai proasta breasla'' ; ''Care este cea mai buna?'' Prost ii tactu ca nu a avut bani de prezervative in seara aia, si buna ii ma.ta ca l-a apucat pe el de sfoara.
Crezi ca nu au mai fost create topicuri unde se certa lumea? Nu inteleg de ce te iei de mine..am vrut sa vad parerea altora..care e problema ta?
Rela, n-ai cu cine , așa e el ( mai pămpălău de fel).
Și tu "LeProf"-ule prin faptul că înjuri nu dovedești decât că ești un copil frustrat și trist, pe lângă faptul că te-ai luat de Rela fără să îți facă nimic , ce te-a iritat atât? A făcut un topic și a întrebat playeri , care li se pare cea mai proastă breaslă. Pun pariu că ești un anti-social la cum vorbești. Tipa a fost cu bun simț și ți-a răspuns fără jigniri , nu cum ai făcut tu , +1 pentru ea.
Mersii :) lore. Oricum nu ma cert eu ...il las sa zica ce vrea.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Rela
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Vin Mar 16, 2018 3:06 pm

Sâm Apr 14, 2018 4:34 pm

MrDici scrie:Cea mai slaba breasla din punct de vedere la batai si la faptul ca liderul breslei ameninta playerii ca-i bate +ca a furat cativa este Oskury, am citit pe aici si despre MSQRld sau ce nume au ei ,asta nu e breasla ,e doar o adunatura de colo colo ,nimic mai mult. Ma bucur ca numai jucam acest sever pt ca odata cu plecarea de pe el s-au dus si gunoaiele singure din breasla.
Tot respectul meu pt voi gunoaie de 10 bani !
Poate o sa va intoarceti nu se stie...au ramas si pleyeri de treaba pe lf..
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Pro69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 159
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 12:07 am
Status: Indiferenţă-ntotdeauna.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Sâm Apr 14, 2018 6:09 pm

MrDici scrie:Cea mai slaba breasla din punct de vedere la batai si la faptul ca liderul breslei ameninta playerii ca-i bate +ca a furat cativa este Oskury, am citit pe aici si despre MSQRld sau ce nume au ei ,asta nu e breasla ,e doar o adunatura de colo colo ,nimic mai mult. Ma bucur ca numai jucam acest sever pt ca odata cu plecarea de pe el s-au dus si gunoaiele singure din breasla.
Tot respectul meu pt voi gunoaie de 10 bani !
Întradevăr, suntem o breaslă adunată de colo colo, pentru simplul fapt că eram în minoritate, nu e nevoie să se ajungă la ceartă că am vrut să ne unim împotriva celor de la albaştrii, mai rămăsesem eu şi Alex care ne băteam cu Oskury, am decis să facem breasla pentru că era nevoie, cel puţin pentru apărarea celor ce nu reuşesc singuri.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Rela
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Vin Mar 16, 2018 3:06 pm

Sâm Apr 14, 2018 7:15 pm

NoNNeI scrie:Cea mai proasta breasla a fost breasla lui Blue "Preafericitu" =))))))))) Trecand peste asta ,nu cred ca au existat bresle bune in afara de BT,1SD,FuckLogic,6am,StealingLife,Warcry si inca 2-3. Restul au fost bresle de map 1.
Da bravo geo ce sa zici si tu :))
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Servers Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 246
Membru din: Mar Iul 18, 2017 7:09 pm
Oraş: Iasi
Status: $_$
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Yakuza

Sâm Apr 14, 2018 11:33 pm

[REGE]Alexandrino scrie:Oskury cu BlackTerror 2 bresle care se ling una pe alta sa faca fata la una singura
Tu nu erai devotat sufleteste si trupeste BT-ului? =))
Imagine
Avatar utilizator
International Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 331
Membru din: Vin Oct 13, 2017 7:28 pm
Oraş: Москва
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Dum Apr 15, 2018 10:34 am

BlackTerror clar.
https://www.youtube.com/watch?v=Fp0BScQSSvg
https://www.youtube.com/watch?v=pwEnW-rK8PQ
https://www.youtube.com/watch?v=5-9Wi6hbgZ4
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Dum Apr 15, 2018 12:13 pm

Rela scrie:
Panadol scrie:
Rela scrie:
LeProf scrie:Da bine ma copii f/u/t/u/ti in cur ca creati topicuri de cearta , auzi la autistul asta ''Care e cea mai proasta breasla'' ; ''Care este cea mai buna?'' Prost ii tactu ca nu a avut bani de prezervative in seara aia, si buna ii ma.ta ca l-a apucat pe el de sfoara.
Crezi ca nu au mai fost create topicuri unde se certa lumea? Nu inteleg de ce te iei de mine..am vrut sa vad parerea altora..care e problema ta?
Rela, n-ai cu cine , așa e el ( mai pămpălău de fel).
Și tu "LeProf"-ule prin faptul că înjuri nu dovedești decât că ești un copil frustrat și trist, pe lângă faptul că te-ai luat de Rela fără să îți facă nimic , ce te-a iritat atât? A făcut un topic și a întrebat playeri , care li se pare cea mai proastă breaslă. Pun pariu că ești un anti-social la cum vorbești. Tipa a fost cu bun simț și ți-a răspuns fără jigniri , nu cum ai făcut tu , +1 pentru ea.
Mersii :) lore. Oricum nu ma cert eu ...il las sa zica ce vrea.
Ba voi sunteti handicapati? in primu rand la ce pu.la mea ma faceti antisocial cand tu iti iei arfe de barosan si bogatan pe UN JOC?C.O.A.IE, MAI ZICEAM DACA ERA IN REAL, DA PE UN JOC? si in al doilea rand, nu mi se pare mie ok sa creezi topicuri de cearta,nu ti se pare logic ca fiecare v-a raspunde cu breasla lui? ''Care e mai buna?'' Oskury , BT, ''Care e cea mai proasta?'' alti rivali tot o sa zica BT etc, dupa aia va injurati pe joc si nu stiu, de mame,etc.Haideti sa facem topicuri,tu crezi ca lumea o va lua ca pe o parere?Lumea deja are rivalitate si dusmania in sange ,stai tu calm.
Plus ca lumea nici nu intelege Conceptul cand se refera la proasta/buna
Avatar utilizator
Rela
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Vin Mar 16, 2018 3:06 pm

Dum Apr 15, 2018 12:57 pm

LeProf scrie:
Rela scrie:
Panadol scrie:
Rela scrie:
LeProf scrie:Da bine ma copii f/u/t/u/ti in cur ca creati topicuri de cearta , auzi la autistul asta ''Care e cea mai proasta breasla'' ; ''Care este cea mai buna?'' Prost ii tactu ca nu a avut bani de prezervative in seara aia, si buna ii ma.ta ca l-a apucat pe el de sfoara.
Crezi ca nu au mai fost create topicuri unde se certa lumea? Nu inteleg de ce te iei de mine..am vrut sa vad parerea altora..care e problema ta?
Rela, n-ai cu cine , așa e el ( mai pămpălău de fel).
Și tu "LeProf"-ule prin faptul că înjuri nu dovedești decât că ești un copil frustrat și trist, pe lângă faptul că te-ai luat de Rela fără să îți facă nimic , ce te-a iritat atât? A făcut un topic și a întrebat playeri , care li se pare cea mai proastă breaslă. Pun pariu că ești un anti-social la cum vorbești. Tipa a fost cu bun simț și ți-a răspuns fără jigniri , nu cum ai făcut tu , +1 pentru ea.
Mersii :) lore. Oricum nu ma cert eu ...il las sa zica ce vrea.
Ba voi sunteti handicapati? in primu rand la ce pu.la mea ma faceti antisocial cand tu iti iei arfe de barosan si bogatan pe UN JOC?C.O.A.IE, MAI ZICEAM DACA ERA IN REAL, DA PE UN JOC? si in al doilea rand, nu mi se pare mie ok sa creezi topicuri de cearta,nu ti se pare logic ca fiecare v-a raspunde cu breasla lui? ''Care e mai buna?'' Oskury , BT, ''Care e cea mai proasta?'' alti rivali tot o sa zica BT etc, dupa aia va injurati pe joc si nu stiu, de mame,etc.Haideti sa facem topicuri,tu crezi ca lumea o va lua ca pe o parere?Lumea deja are rivalitate si dusmania in sange ,stai tu calm.
Plus ca lumea nici nu intelege Conceptul cand se refera la proasta/buna
Si nu puteai sa zici frumos? Fara jigniri
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Hard
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 437
Membru din: Lun Dec 19, 2016 12:34 am

Dum Apr 15, 2018 9:38 pm

Topicul instigă la ceartă.

Topic închis!
Imagine
Închis