Castigatorii ev. Miss&Mister

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Rela
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Vin Mar 16, 2018 3:06 pm

Lun Apr 16, 2018 3:05 pm

Ce parere aveti de cei care au castigat Miss&Mister? Sau ar fi trebuit sa castige altii? Astept parerile pleyerilor:*
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Lun Apr 16, 2018 3:58 pm

e perfect (la fel ca mine)
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Rela
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Vin Mar 16, 2018 3:06 pm

Lun Apr 16, 2018 4:01 pm

Reaper scrie:e perfect (la fel ca mine)
Fara pareri ironice draga Reaper.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Lun Apr 16, 2018 6:43 pm

Sincer? Nu cred ca ar fi trebuit să câștige aia cu sfarcurile iesite la fel cum a fost si kenya cu metin2 last fighe pe tate nu vreau sa critic stafu pentru punctajul acordat acestor fete dar erau multe fete mai frumoase mai elegante dar traim in Romania unde ... In fine
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Rela
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Vin Mar 16, 2018 3:06 pm

Lun Apr 16, 2018 7:24 pm

[REGE]Alexandrino scrie:Sincer? Nu cred ca ar fi trebuit să câștige aia cu sfarcurile iesite la fel cum a fost si kenya cu metin2 last fighe pe tate nu vreau sa critic stafu pentru punctajul acordat acestor fete dar erau multe fete mai frumoase mai elegante dar traim in Romania unde ... In fine
Parerea mea e ca altii trebuiau sa castige care aratau mult mai bine...
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Rop2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 240
Membru din: Joi Sep 29, 2016 7:24 pm

Lun Apr 16, 2018 7:48 pm

Nu mai exista alte pareri ... s.a votat " cum trebuie " :) cine a iesit a iesit ... nu se mai poate schimba nimic :))
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Rela
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Vin Mar 16, 2018 3:06 pm

Lun Apr 16, 2018 7:56 pm

AkaStres scrie:Nu mai exista alte pareri ... s.a votat " cum trebuie " :) cine a iesit a iesit ... nu se mai poate schimba nimic :))
Mda...trist
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Pro69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 159
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 12:07 am
Status: Indiferenţă-ntotdeauna.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Lun Apr 16, 2018 7:56 pm

Deja stafful a început să aibă nişte păreri aşa la întâmplare, nu ştiu cum au putut câştiga respectivi având în vedere că erau persoane mult mai prezentabile.
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Lun Apr 16, 2018 8:30 pm

nu degeaba nu decideti voi, pentru ca luati decizii de cacat (ca la celelalte X editii unde au decis jucatorii dintre care doar 2 au fost calumea). in confa staff se sta ore in sir pentru a decide castigatorii si nu este un lucru usor. voi frecati menta toata seara si dupa va plangeti. daca credeti ca puteti face mai bine, faceti cerere la echipa jocului. din cate vad eu, cei care au castigat la miss/mr meritau cel mai mult dintre toti. nu ai cum sa ii multumesti pe toti. e plin de oameni care se plang intruna si nu rezolva nimic in felul asta.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Lun Apr 16, 2018 8:31 pm

Pro69 scrie:Deja stafful a început să aibă nişte păreri aşa la întâmplare, nu ştiu cum au putut câştiga respectivi având în vedere că erau persoane mult mai prezentabile.
+1 :)
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Rop2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 240
Membru din: Joi Sep 29, 2016 7:24 pm

Lun Apr 16, 2018 8:33 pm

eu am fost depunctat pentru 1 tablou si niste flori :))
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Lun Apr 16, 2018 8:41 pm

După cum a pus şi Reaper , topicul a fost făcut inutil pentru că vouă nu vă comvine câştigătorii de la ediţia Miss&Mr , voi nu ştiţi cât se stă la un eveniment de genul să se aleagă , să se ia în calcul fiecare greşeală şi chestie care nu reprezintă ceva şi care ar înfrumuseţa imaginea.
Dacă aţi fi în locul nostru nu cred că o să vă placă să staţi ore în şir , o lăsaţi baltă şi ieşiţi.

Mai ales că unii sunt învăţaţi să câştige şi nu le comvine că vin cu vorba ,,Păi eu trebuia să câştig uite-te la pozele lu X şi după uite-te la pozele mele şi compară" , (aici fac o paranteză) dacă a venit cineva care a adus poze mult mai bune ca ale celuilalt , nu văd rostul de ce să se oftice şi din nou după cum a spus Reaper , ultima dată când au votat playerii , nici măcar nu s-a votat cu CAP , s-a votat pe baza la ,,caterincă,, , ceea ce este o chestie inutilă şi fără sens atâta timp cât este un eveniment şi trebuie să vă străduiţi.
Imagine
Avatar utilizator
Pro69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 159
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 12:07 am
Status: Indiferenţă-ntotdeauna.
Regat: Albastru
Caracter: Ninja

Lun Apr 16, 2018 8:44 pm

[GM]Athero scrie:După cum a pus şi Reaper , topicul a fost făcut inutil pentru că vouă nu vă comvine câştigătorii de la ediţia Miss&Mr , voi nu ştiţi cât se stă la un eveniment de genul să se aleagă , să se ia în calcul fiecare greşeală şi chestie care nu reprezintă ceva care ar înfrumuseţa iamginea.
Dacă aţi fi în locul nostru nu cred că o să vă placă să staţi ore în şir , o lăsaţi baltă şi ieşiţi.

Mai ales că unii sunt învăţaţi să câştige şi nu le comvine că vin cu vorba ,,Păi eu trebuia să câştig uite-te la pozele lu X şi după uite-te la pozele mele şi compară" , (aici fac o paranteză) dacă a venit cineva care a adus poze mult mai bune ca ale celuilalt , nu văd rostul de ce să se oftice şi din nou după cum a spus Reaper , ultima dată când au votat playerii , nici măcar nu s-a votat cu CAP , s-a votat pe baza la ,,caterincă,, , ceea ce este o chestie inutilă şi fără sens atâta timp cât este un eveniment şi trebuie să vă străduiţi.
DA BĂ, HAI SĂ CÂŞTIGE AIA CU DITAMAI SFÂRCURILE VIZIBILE ŞI SĂ NU CÂŞTIGE CELE DECENTE LA MISS.
LA MR EFECTELE NU LE LUAŢI ÎN CONSIDERARE? ÎN OPINIA MEA TOŢI ARATĂ BINE, NU SUNT URÂŢI, DAR DACĂ AR FII SĂ NE LUĂM DUPĂ VESTIMENTAŢIA OFERITĂ DE FIECARE, DOAR 2 AU FOST LA COSTUM ŞI ASTA NU S-A LUAT ÎN CONSIDERARE?
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Lun Apr 16, 2018 8:45 pm

Pro69 scrie:
[GM]Athero scrie:După cum a pus şi Reaper , topicul a fost făcut inutil pentru că vouă nu vă comvine câştigătorii de la ediţia Miss&Mr , voi nu ştiţi cât se stă la un eveniment de genul să se aleagă , să se ia în calcul fiecare greşeală şi chestie care nu reprezintă ceva care ar înfrumuseţa iamginea.
Dacă aţi fi în locul nostru nu cred că o să vă placă să staţi ore în şir , o lăsaţi baltă şi ieşiţi.

Mai ales că unii sunt învăţaţi să câştige şi nu le comvine că vin cu vorba ,,Păi eu trebuia să câştig uite-te la pozele lu X şi după uite-te la pozele mele şi compară" , (aici fac o paranteză) dacă a venit cineva care a adus poze mult mai bune ca ale celuilalt , nu văd rostul de ce să se oftice şi din nou după cum a spus Reaper , ultima dată când au votat playerii , nici măcar nu s-a votat cu CAP , s-a votat pe baza la ,,caterincă,, , ceea ce este o chestie inutilă şi fără sens atâta timp cât este un eveniment şi trebuie să vă străduiţi.
DA BĂ, HAI SĂ CÂŞTIGE AIA CU DITAMAI SFÂRCURILE VIZIBILE ŞI SĂ NU CÂŞTIGE CELE DECENTE LA MISS.
LA MR EFECTELE NU LE LUAŢI ÎN CONSIDERARE? ÎN OPINIA MEA TOŢI ARATĂ BINE, NU SUNT URÂŢI, DAR DACĂ AR FII SĂ NE LUĂM DUPĂ VESTIMENTAŢIA OFERITĂ DE FIECARE, DOAR 2 AU FOST LA COSTUM ŞI ASTA NU S-A LUAT ÎN CONSIDERARE!
Exact ce ziceam , dacă vă lăsăm pe voi nu ar câştiga nimeni.


Cum asta am incheiat.
Imagine
Avatar utilizator
Sevilin
Începător
Începător
Mesaje: 149
Membru din: Joi Aug 03, 2017 5:11 am
Oraş: Bucuresti
Status: sukar
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Frizer

Lun Apr 16, 2018 8:46 pm

au existat discutii dupa fiecare miss/mister . parerea ma ca nu va afecteaza deloc pe voi cei care nu ati participat , de ce nu o puteti lasa asa :))
https://www.youtube.com/watch?v=XWZm3sN4Gok
Avatar utilizator
Top Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 513
Membru din: Lun Apr 17, 2017 5:16 pm
Oraş: Am
Status: N-am
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Koei

Lun Apr 16, 2018 8:46 pm

Topic inchis.
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Închis