Felicitari

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
24kMagic
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 198
Membru din: Joi Ian 18, 2018 7:53 pm
Oraş: LA, California
Status: Sunt nr1
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Sâm Mai 05, 2018 4:46 am

LeProf scrie:
yudontknowme scrie:Cică luăm UCL. Păi normal în **** mea că îl luaţi când nu fluieră arbitru 2 penaly pt rivali în 2 meciuri şi vouă la 0-3 pe Bernabeu vă fluieră penalty în minutu 93 care nici măcar nu e penalty. Hai să fim serioşi acum :)). Şi vorbesc de ultimele două meciuri nu de ce s-a întâmplat cu PSG când penalty la Kross a fost offside. Dar fie, sunteti buni în europa cu arbitrii şi FIFA în spate dar în campionate interne o luaţi în botic ca de obicei. 5 cupe din 5 şi 3 campionate în ultimele 4 (cel de anul trecut l-aţi luat pentru că au furat la Betis şi Malaga când mingea a intrat 3 metri în poarta celor de la Betis şi a fost penalty la Malaga). Nu vă bucuraţi de UCL pentru că finala nu e jucată. Dacă vă fute Liverpool nu luaţi nimic anul ăsta, noi măcar avem 2 titluri, cupa şi campionatul care l-am luat înainte cu 4 etape :) . Vă pup şi nu uitaţi, Forca Barca MEREU <3 .


PD: Decând jucăm pe stilul Cruyff avem 55 de titluri luate voi abia 52 :)) GG vouă < CAMPIONILOR >.
Mare dreptate ai bossule,dar sa stii ca totusi ei sunt favoriti la UCL... nu am ce sa mint , si da ai dreptate imensa,johan cruyff daca mai traia si in zilele noastre,nici numai numaram campionatele barcei si ale ucl-urilor ( ca nu aveau rost,la cat de multe se adunau) pentru mine ramane in top 5 cei mai buni fotbalisti din istorie, Cruyff fara drept de apel. Cum a plecat cruyff nu a mai tinut mult nici joan laporta ( fostul presedinte al barcei) care era incredibil de destept,si a venit m.u.i.s.t.u.l asta de bartomeu care strica si fu.te tot, pe cealalta parte presedintele realului l-a adus pe zidane ca antrenor,inspiratie incredibila de buna, si uite si tu 2 ucl in 2 ani.... transferurile deveneau din ce in ce mai bune, si asta s-a intamplat.Pot zice ca coutinho il inlocuieste pe iniesta,dar tare rau imi e sa nu ii pierdem si pe ceilalti buni,dar cu fu.tu.tu-l in cur de bartomeu orice e posibil,daias foc sa ii dau,ca a stricat o echipa frumoasa.
Păi, oricum şi fără el Barcelona a luat N titluri dar juca pe stilul lui de fotbal. Acum din ce în ce se duce mai mult şi nu mai e acelaş stil de fotbal frumos şi care te atrage. Joacă o amestecătură între Madrid si Atletico. Tare frică îmi e când nu o să mai fie Messi să rezolve meciuri, dar mna.. un jucător nu e pentru totdeauna. Şi în legătură cu Bartomeu... n-am ce să spun, directivă de căcat.. jucători de 29 de ani la 40 de milioane, cumpărăm jucători la 105 milioane după schimbăm alinierea din 4 3 3 în 4 4 2 şi futem jucătorul... una alta. Doamne ce bine ar fii să ajungă Pique preşedinte. Multe lucruri bune ar face pentru că are echipa la inimă nu ca **** n cur ăla. La barcelona e problema cu antrenorii, fiecare vine cu stilul lui de joc şi nu se înţelege cu jucătorii de bază cum e Messi, Suarez, Pique.. etc. Ar trebui adus un antrenor care să aibe caracteristici cu Guardiola, stilul ăla de joc ne-a adus multe trofee şi fotbal de toată frumuseţea. Si în privinţa lu' Zidane.. să fim serioşi. El e antrenor cu noroc, într un campionat s-a văzut clar că nu face faţă la multe meciuri, nu se ştie organiza. Doar în eliminatorii ce se descurcă (asta pt că jucătorii se implică mai mult in UCL) şi asta s-a văzut clar în cupă. Dacă jucătorii nu au vrut au pierdut pe Bernabeu cu Leganes.. UCL e ca suflul lor. Eu totuşi.. cred că o să se facă dreptate şi UCL o să fie câştigat de Liverpool, o echipă care chiar a demonstrat fotbal adevărat şi nu a dat milioane şi milioane pe jucători cu nume cum face Barcelona sau Madridu. Tine minte aici, Madrid 2 Liverpool 4. 2 salah 2 mane. :)
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Sâm Mai 05, 2018 2:24 pm

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis