Felicitari

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Mai 02, 2018 9:32 am

Felicitari fanilor ce tin cu Barcelona pentru castigarea campionatului.

Oricum Real ia iar UCL deci mi se pare mai important ca si campionatul deci... :D pup
Imagine
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mie Mai 02, 2018 2:56 pm

Logic ca i-a iar Realu, cand are UEFA si arbitrii cu ea. **** Real , o mafie
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Joi Mai 03, 2018 9:54 am

Ca fan al fotbalului, nu avea cum barca, sa tina si avantajul in campionat, si presiunea cu sevilla in finala din copa del rey, si sa fie si periculoasa in UCL,era imposibil cu asemenea echipa.
Plus ca blatu pe care vi-l fac arbitrii,sa mor de nu, chiar nu stiu pe cine v-a alege arbitru sa tina,ca au fost 2 penalty si la bayern si la roma,va fii o alegere grea pentru arbitru de unde sa mai fure,ma rog . ( LIVERPOOL - REAL MADRID)
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Joi Mai 03, 2018 10:33 am

ne vedem în ElClasico duminică, avem trofeul deja luat. până atunci . -> VISCA BARCA .
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Joi Mai 03, 2018 10:40 am

Hrvoje scrie:ne vedem în ElClasico duminică, avem trofeul deja luat. până atunci . -> VISCA BARCA .
Doamne,puyol,xavi,iniesta,messi ( mai tanar) eric abidal,valdes,dani alves,jordi alba,pedro,david villa si guardiola antrenor,ce echipa frate,si-a batut pu.la bartomeu de transferuri foarte grav.
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Joi Mai 03, 2018 10:44 am

LeProf scrie:
Hrvoje scrie:ne vedem în ElClasico duminică, avem trofeul deja luat. până atunci . -> VISCA BARCA .
Doamne,puyol,xavi,iniesta,messi ( mai tanar) eric abidal,valdes,dani alves,jordi alba,pedro,david villa si guardiola antrenor,ce echipa frate,si-a batut pu.la bartomeu de transferuri foarte grav.
sa speram ca la anu o sa fie altceva.. si zic asta pentru ca o sa joace si coutinho in UCL..e un + pentru barca.. dar fara Iniesta.. poate poate sa vina Veratti sau sa vina inapoi Tiago de la Bayern..un Griezmann..Dybala.. totul e posibil..dar ramane de vazut, pana atunci urmeaza ElClasico, forca barca.
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Mai 03, 2018 10:57 am

Tin cu Real dar UCL merita castigat de Liverpool ,la ce fel a castigat Real ultimile meciuri ,nu merita sa iasa nici din grupe.
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Joi Mai 03, 2018 11:28 am

MrDici scrie:Tin cu Real dar UCL merita castigat de Liverpool ,la ce fel a castigat Real ultimile meciuri ,nu merita sa iasa nici din grupe.
Putini fani reali care gandesc ca tine, foarte putini,sunt doar 2 solutii:a) ai peste 20 de ani , si in general te doare-n pla. b) te-ai saturat de atata tamtam cu fotbalul asta.
In general un fan inrait real, se gandeste deja la trofeu,ronaldo,balon de aur, golgheter,ajunge in finala Cupei mondiale,vise dinastea , si mai putin se gandeste despre jocul echipei in sine , si ca a fost ajutata de arbitrii,cand ea la returu cu bayern statea cu curu-n poarta,si ronaldo trimitea doar bombe nucleare.
Messi joaca prost un meci, e intors la 4-1 si descalificat,ronaldo joaca prost 2 meciuri de semifinala,se duce in finala ( ca sa vedeti cat de mult conteaza unu si cat de mult conteaza altul,pentru echipa lui.( fani real nu vad asta,deocamdata) dar tu observi mai multe.
Avatar utilizator
Villorox
Jucător
Jucător
Mesaje: 12
Membru din: Sâm Apr 28, 2018 6:36 pm
Oraş: Dabuleni
Status: Ok
Regat: Albastru
Caracter: Războinic
Breaslă: Breasla mea

Joi Mai 03, 2018 4:46 pm

No1LikeMe scrie:Felicitari fanilor ce tin cu Barcelona pentru castigarea campionatului.

Oricum Real ia iar UCL deci mi se pare mai important ca si campionatul deci... :D pup

De fapt Liverpool va castiga UCL . P u n c t .
Avatar utilizator
DamwonKia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 157
Membru din: Dum Mai 28, 2017 11:50 pm
Oraş: Phenian
Status: Ruined King
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Challenger

Joi Mai 03, 2018 6:54 pm

Așa ați zis și cand a picat cu psg că ii omoară psg ul , după la fel si cu juve si bayern acum și liverpool ii omoară :)))) Sunteti penali , să vină al 13 lea ucl :*
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Joi Mai 03, 2018 11:53 pm

Apofis scrie:Așa ați zis și cand a picat cu psg că ii omoară psg ul , după la fel si cu juve si bayern acum și liverpool ii omoară :)))) Sunteti penali , să vină al 13 lea ucl :*
Ma tu fotbalistule , facem o fifa cand ne vedem =))))))
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Vin Mai 04, 2018 12:37 am

Apofis scrie:Așa ați zis și cand a picat cu psg că ii omoară psg ul , după la fel si cu juve si bayern acum și liverpool ii omoară :)))) Sunteti penali , să vină al 13 lea ucl :*
Pe plan international sunteti buni, bravo voua..dar in Spania vai si amar, asa a fost sa fie. Noi, romanii dramatizam mai mult decat aia de afara, dupa parereea mea ar trebui sa ne vedem de ale noastre, de liga 1..infinee.força barça, duminica elclasico.
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Vin Mai 04, 2018 10:50 am

NoNNeI scrie:
Hrvoje scrie:
Apofis scrie:Așa ați zis și cand a picat cu psg că ii omoară psg ul , după la fel si cu juve si bayern acum și liverpool ii omoară :)))) Sunteti penali , să vină al 13 lea ucl :*
Pe plan international sunteti buni, bravo voua..dar in Spania vai si amar, asa a fost sa fie. Noi, romanii dramatizam mai mult decat aia de afara, dupa parereea mea ar trebui sa ne vedem de ale noastre, de liga 1..infinee.força barça, duminica elclasico.
Hai Universitatea Craiova! <333333:)))))))))
ATÂT, FORȚA ȘTIINȚA, MUIEEEE FCSB / DINAMO
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
GuessWh0
Începător
Începător
Mesaje: 138
Membru din: Vin Apr 28, 2017 5:07 pm
Oraş: de la tara
Status: probabil
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: frikifriki

Vin Mai 04, 2018 2:07 pm

Nu ca **** fcsb, baga-mi-as ****-n hrvoje si none !!
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Vin Mai 04, 2018 2:31 pm

Apofis scrie:Așa ați zis și cand a picat cu psg că ii omoară psg ul , după la fel si cu juve si bayern acum și liverpool ii omoară :)))) Sunteti penali , să vină al 13 lea ucl :*
Sa nu uitam cum au trecut de Juve.
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Vin Mai 04, 2018 5:26 pm

https://m.sport.ro/liga-1/suntem-cei-ma ... e-tot.html

BOMBĂ. FCSB NU E STEAUA, ACUM CE MAI ZICEȚI? S AR PUTEA CA PE 9 MAI SA NU MAI EXISTE NICI FCSB, RAMANE DE VAZUT. VOI SUNTEETI FCSB SA NE SUGETI COAIELEE.
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
TheLeThaL
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 2:24 am
Oraş: Iasi
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Vin Mai 04, 2018 5:45 pm

Hrvoje scrie:https://m.sport.ro/liga-1/suntem-cei-ma ... e-tot.html

BOMBĂ. FCSB NU E STEAUA, ACUM CE MAI ZICEȚI? S AR PUTEA CA PE 9 MAI SA NU MAI EXISTE NICI FCSB, RAMANE DE VAZUT. VOI SUNTEETI FCSB SA NE SUGETI COAIELEE.
Iesi ma de aicea. Crezi ca eu stau sa urmaresc tampeniile cu procesele lor si denumirile lor ? Steaua a fost , este si va fi echipa care o vezi acum pe primu loc :) Eu nu cred ca Becali s-a dus la alta echipa recent . Sau a facut o si nu stiu eu ?
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Vin Mai 04, 2018 7:52 pm

TheLeThaL scrie:
Hrvoje scrie:https://m.sport.ro/liga-1/suntem-cei-ma ... e-tot.html

BOMBĂ. FCSB NU E STEAUA, ACUM CE MAI ZICEȚI? S AR PUTEA CA PE 9 MAI SA NU MAI EXISTE NICI FCSB, RAMANE DE VAZUT. VOI SUNTEETI FCSB SA NE SUGETI COAIELEE.
Iesi ma de aicea. Crezi ca eu stau sa urmaresc tampeniile cu procesele lor si denumirile lor ? Steaua a fost , este si va fi echipa care o vezi acum pe primu loc :) Eu nu cred ca Becali s-a dus la alta echipa recent . Sau a facut o si nu stiu eu ?
pe care* asta este prietene, fcsb nu este steaua.
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
24kMagic
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 198
Membru din: Joi Ian 18, 2018 7:53 pm
Oraş: LA, California
Status: Sunt nr1
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Vin Mai 04, 2018 8:50 pm

Cică luăm UCL. Păi normal în **** mea că îl luaţi când nu fluieră arbitru 2 penaly pt rivali în 2 meciuri şi vouă la 0-3 pe Bernabeu vă fluieră penalty în minutu 93 care nici măcar nu e penalty. Hai să fim serioşi acum :)). Şi vorbesc de ultimele două meciuri nu de ce s-a întâmplat cu PSG când penalty la Kross a fost offside. Dar fie, sunteti buni în europa cu arbitrii şi FIFA în spate dar în campionate interne o luaţi în botic ca de obicei. 5 cupe din 5 şi 3 campionate în ultimele 4 (cel de anul trecut l-aţi luat pentru că au furat la Betis şi Malaga când mingea a intrat 3 metri în poarta celor de la Betis şi a fost penalty la Malaga). Nu vă bucuraţi de UCL pentru că finala nu e jucată. Dacă vă fute Liverpool nu luaţi nimic anul ăsta, noi măcar avem 2 titluri, cupa şi campionatul care l-am luat înainte cu 4 etape :) . Vă pup şi nu uitaţi, Forca Barca MEREU <3 .


PD: Decând jucăm pe stilul Cruyff avem 55 de titluri luate voi abia 52 :)) GG vouă < CAMPIONILOR >.
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Sâm Mai 05, 2018 2:08 am

yudontknowme scrie:Cică luăm UCL. Păi normal în **** mea că îl luaţi când nu fluieră arbitru 2 penaly pt rivali în 2 meciuri şi vouă la 0-3 pe Bernabeu vă fluieră penalty în minutu 93 care nici măcar nu e penalty. Hai să fim serioşi acum :)). Şi vorbesc de ultimele două meciuri nu de ce s-a întâmplat cu PSG când penalty la Kross a fost offside. Dar fie, sunteti buni în europa cu arbitrii şi FIFA în spate dar în campionate interne o luaţi în botic ca de obicei. 5 cupe din 5 şi 3 campionate în ultimele 4 (cel de anul trecut l-aţi luat pentru că au furat la Betis şi Malaga când mingea a intrat 3 metri în poarta celor de la Betis şi a fost penalty la Malaga). Nu vă bucuraţi de UCL pentru că finala nu e jucată. Dacă vă fute Liverpool nu luaţi nimic anul ăsta, noi măcar avem 2 titluri, cupa şi campionatul care l-am luat înainte cu 4 etape :) . Vă pup şi nu uitaţi, Forca Barca MEREU <3 .


PD: Decând jucăm pe stilul Cruyff avem 55 de titluri luate voi abia 52 :)) GG vouă < CAMPIONILOR >.
Mare dreptate ai bossule,dar sa stii ca totusi ei sunt favoriti la UCL... nu am ce sa mint , si da ai dreptate imensa,johan cruyff daca mai traia si in zilele noastre,nici numai numaram campionatele barcei si ale ucl-urilor ( ca nu aveau rost,la cat de multe se adunau) pentru mine ramane in top 5 cei mai buni fotbalisti din istorie, Cruyff fara drept de apel. Cum a plecat cruyff nu a mai tinut mult nici joan laporta ( fostul presedinte al barcei) care era incredibil de destept,si a venit m.u.i.s.t.u.l asta de bartomeu care strica si fu.te tot, pe cealalta parte presedintele realului l-a adus pe zidane ca antrenor,inspiratie incredibila de buna, si uite si tu 2 ucl in 2 ani.... transferurile deveneau din ce in ce mai bune, si asta s-a intamplat.Pot zice ca coutinho il inlocuieste pe iniesta,dar tare rau imi e sa nu ii pierdem si pe ceilalti buni,dar cu fu.tu.tu-l in cur de bartomeu orice e posibil,daias foc sa ii dau,ca a stricat o echipa frumoasa.
Închis