Ce parere ai in momentu de fata

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Player Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 248
Membru din: Sâm Aug 05, 2017 12:10 pm

Sâm Mai 05, 2018 9:48 pm

Ce parere ai in momentu de fata despre mt2lf,si ce ar trebui sa se schimbe? (o opinie personala)

Ba frate,voi nu vreti sa integeti un lucru,un simplu lucru pe care nu il puteti accepta,CE E FRUMOS A TRECUT,GATA DUCASE CU LF-UL VOSTRU,nu vreti sa intelegeti ca orice inceput are si un sfarsit? E ca si copilaria in realitate,cand o sa fii la facultate sau adult o sa iti fie dor de copilarie cand puneai mana pe tate la fete si asa mai departe,uite asa si cu metinu,blue a fost sincer putin depasit de situatie ca s-a luat dupa voi,si usor usor a plecat dupa indemnul cuvantului CLASIC si s-a indreptat mai mult spre pokemon,a bagat costume ca asa au fost propunerile,ati bagat barbut facand propunere ca prostii ''AAAA,PAI NU TREBUIE SA JOCI,JOACA CINE VREA'' pai ma p.u.l.a proasta , cum adica joaca cine vrea? Eu cu cine mai dau duel pe site,daca toti vor sa descopere buguri la barbut sa ia tot tu esti prost? saracu blue s-a chinuit si a bagat ca orice om,cand ati vazut ca numai merge ca toata lumea e la barbut,ati inceput sa plangeti,pai ce sa va fac tata , inghite apa daca tot o ai in gura.Parerea mea despre facerea altui server,este una buna si chiar cred ca o sa prinda dar totusi trebuie doar sa ne dorim.Imi place mult senzatia aia de 2015-2016 cand erai la dojang era doar un duel, si te scotea ala pe 11,5k spirit,dar alea erau vremurile,era frumos , era si supravegheat duelul de gm,era ce trebuie.Acuma in pla mea imi da ninja arc otrava mereu inainte sa inceapa duelul,si shamanii cand sunt amandoi leac,joaca cu leac,bulangii.Batai generale in fiecare zii,toata lumea era egala nimenea numai era mai presus de altu :x era frumos,acuma vine unu full site il tine cerc pe unu incepator,si pe vremea aia cand era maxim violet,nu avea nici ala ce sa ii faca unui jucator incepator cu doar 12 - 13k spiritu,dar acum 30k deja incepi sa te pisi , si sa nu te mai opresti.
Serverul trebuia pur si simplu,pastrat clasic,fara costume multe,fara 100 atac 3k pv 10hh la costume normale ( no site) fara dinastea,pur si simplu cum era inainte.In schimb, cu debanarea conturilor asta trebuie neaparat facuta,unii oameni chiar merita o a doua sansa si nu au primito.Numai puneti mult accent pe donatori, si incercati sa tratati toti playerii la fel,indiferent de averea pe care a puso serverului la buget.Imi si aduc amintii,cand am stat la pescuit 7 ore si am facut pesti cat sa iau un rosu (pestii erau folositi la duel pe site,si multi nu prea stiau de ei).Au fost oameni care au avut amintiri frumoasa ,plini de site si se trezeau cu contu banat,fara motiv exemplificat.Ati bagat titluri de kakat ( manelist,virgin pla mea) nu stiu ce diamond,si tot felu de ca.caturi,asa incet incet lf ul este viu datorita barbutului,iar daca luati barbutu,lf ul moare in momentu de fata,trist dar adevarat :((
Buna seara!
Ultima oară modificat Sâm Mai 05, 2018 11:16 pm de către Metin2 Romania, modificat 1 dată în total.
Motiv: Limbajul lasă de dorit. Ai fost sancționat cu avertisment.
Avatar utilizator
bravo123
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Dec 07, 2017 5:06 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Bun
Regat: Roşu
Caracter: Sura

Sâm Mai 05, 2018 9:50 pm

''In schimb, cu debanarea conturilor asta trebuie neaparat facuta,unii oameni chiar merita o a doua sansa si nu au primito''
-Ai foarte mare dreptate .
Cu totii meritam a doua sansa .
#MrYoda .
#Pace .
Avatar utilizator
XRamsesX
Jucător
Jucător
Mesaje: 28
Membru din: Mie Noi 30, 2016 3:05 pm

Sâm Mai 05, 2018 10:04 pm

Frate...ai mare dreptate......dar in momentul de fata STAFF-UL nu pune suflet in acest metin.....unii chiar ar mai dona...si eu joc de cand e srv...era frumos chiar si cu buguri inainte....la 500 jucatori on e normal sa mai fie unu si cu bug....dar nici ca acum.....din august 2017 a inceput declinul metinului asta.Degeaba incercam sa facem tot felul de propuneri....pentru ca staff-ul nu tine cont de parerile noastre...lor sa le fie bine.IMI PARE RAU SA O ZIC.....cred ca am peste 60-70 jucatori pe care i-am ajutat prin afacerile mele facute de-a lungul timpului....SUNT UN TIP REALIST :*
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Sâm Mai 05, 2018 11:23 pm

Topic făcut aiurea.

Topic închis.
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Închis