Figurant aka 2 Skiluri

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
DiMiceli
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Mie Mar 01, 2017 8:40 am

Mie Mai 09, 2018 9:19 pm

Ce pot sa spun mai mult decât ca cel mai mare mâncător de rahat nu duce doua Skiluri :))

Avatar utilizator
JirIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 140
Membru din: Lun Apr 23, 2018 2:18 pm

Mie Mai 09, 2018 9:42 pm

Si fara colier saman, si acadea =))) Dar faza e că e prost rau de tot =))) O dată l-am vazut cum chema la set pe site pe unu care nici 1 cash nu avea :))) si dacă îi dă cnv pm să dea set pe site, nu raspunde .....
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Mie Mai 09, 2018 9:58 pm

=))))))))) Aka 2 skiluri asa trebuie sa is puna la nume
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
DiMiceli
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Mie Mar 01, 2017 8:40 am

Mie Mai 09, 2018 10:07 pm

JirIsBack scrie:Si fara colier saman, si acadea =))) Dar faza e că e prost rau de tot =))) O dată l-am vazut cum chema la set pe site pe unu care nici 1 cash nu avea :))) si dacă îi dă cnv pm să dea set pe site, nu raspunde .....

Ce itm sa aiba cand el cerșește iti de la brs, pe srv se lauda ca donează dar el nu are nici o felie de apa in stomac.
Avatar utilizator
DiMiceli
Începător
Începător
Mesaje: 52
Membru din: Mie Mar 01, 2017 8:40 am

Mie Mai 09, 2018 11:28 pm

NoNNeI scrie:Sa fim seriosi...nu e dmg-ul tau normal. Absurd vorbind,ai dat 2 critici sau tipul nu avea pe el 2 maini sau avea decat 30 2 maini. Unii nu stiti cum sa mai iesiti in evidenta ;)
Clar ca nu e normală lol, am zis eu că-i normală? Daca nu înțelegi ce citesti imi pare rău, am zis ca nu duce doua Skiluri si ca sa te informez avea full war:D

Ps: chiar nu ma interesează parerea jucători de pe srv,dar nici nu poti să vezi in fiecare zi specimene gen Figurant care nu pot duce o conversație cap coadă dar ei se dau zmei. Macar daca tot vrei sa fi cineva fi le lună si iti tale nu pe cerșit, milogit si furat cum bine știm ca asa faceti majoritatea.
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Mie Mai 09, 2018 11:50 pm

Iar cautati motiv de certuri pe forum si dupa faceti reclamatii.

Topic inchis.
Imagine
Închis