Valoarea celor din SweetLove

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Mie Apr 13, 2016 2:45 pm

Tin sa mentionez de la inceput ca acest topic nu este facut cu scopul de a-i jigni pe cei din breasla SweetLove , acest topic are ca scop informarea playerilor cu privire la acesti ,, indivizi ,, si la comportamentul lor .
Aceasta breasla a fost ceva acum 1-2 luni , cand aproape ca se batea de la egal la egal cu Bt . Nu pot sa zic nimic de breasla aceea a SweetLove pentru ca erau oameni maturi care nu plangeau pentru o bataie luata sau altceva . Acum am observat ca breasla s-a destramat si au aparut indivizii de tipul urmatorului :
Povestea pe scurt ar fi ca eu strigam pe chat - Caut 1-1 . PM . - . Da el pm , bine , bine , Padure rosie sf . Incepem duelurile , 1-0 el , 1-1 , 1-2 eu , 1-3 , 1-4 . La 1-4 a inceput sa zica ca am cinestie ce pe mine si ca filmeaza ca sa vada lumea . I-am zis sa filmeze ( deoarece aud replica asta in 5/10 dueluri ,, te filmez ca sa vada lumea cat de praf esti / sa vada ca ai site ,, ) . Sa zicem ca a fost un comeback reusit , el castigand cu 5-4 . Atunci a inceput cu prafule si toate replicile spuse la oftica . I-am zis sa facem un set de 10 filmat in care sa dovedim care pe care . Incepem acest set , 1-0 eu , 2-0 , 3-0 . Aici iara incepe sa zica ca gata el face cu site si nu-l intereseaza daca fac si eu sau nu . Dupa multa cearta a zis ca face fara site doar ca in duel 1.7k hit eu , 2,1k hit el . http://imgur.com/Ply4hBj http://imgur.com/nOwYbXk
Acum cica a castigat el pentru ca eu am plecat sa fac acest topic dupa 2 duele in care s-a repetat faza cu 2.1k el , 1,7k eu . Si sunt curios cam cat metin stie baiatul de imi spune ca ii dau 2.4k hit eu fiind ninja . Astept reply-ul lui cu video ca sa dovedim totul pe fata .
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Apr 13, 2016 4:28 pm

Pentru început, dacă ai păţit asta cu Second, nu fă referire la toată breasla pentru că pe majoritatea nu îi cunoști şi nu ai idee cine sunt.
Hitul la ninja cu beta ar trebui să fie în jur de 2k pe hit (1.9 şi ceva), ținând cont că tu dădeai 1.7k şi el dădea cam 2.1k înseamnă că el a avut accesori site.
Şi nu înţeleg, de ce în fiecare topic, reclamaţie sau orice problemă ai, precizei mereu "uită-te câte minute am" cum ai făcut şi în printul care l-ai pus Imagine nu înţeleg de ce faci mereu referire la asta, dacă tu te lauzi cu minutele jucate pe server, nu am ce să zic :lol: eu am cam 1 an de când joc pe server şi îţi garantez că dacă jucam pe un singur cont de la început eram în top cu 100k+ .
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
M6Raw
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 415
Membru din: Dum Noi 29, 2015 8:59 am

Mie Apr 13, 2016 6:02 pm

Jawwad scrie:Pentru început, dacă ai păţit asta cu Second, nu fă referire la toată breasla pentru că pe majoritatea nu îi cunoști şi nu ai idee cine sunt.
Hitul la ninja cu beta ar trebui să fie în jur de 2k pe hit (1.9 şi ceva), ținând cont că tu dădeai 1.7k şi el dădea cam 2.1k înseamnă că el a avut accesori site.
Şi nu înţeleg, de ce în fiecare topic, reclamaţie sau orice problemă ai, precizei mereu "uită-te câte minute am" cum ai făcut şi în printul care l-ai pus Imagine nu înţeleg de ce faci mereu referire la asta, dacă tu te lauzi cu minutele jucate pe server, nu am ce să zic :lol: eu am cam 1 an de când joc pe server şi îţi garantez că dacă jucam pe un singur cont de la început eram în top cu 100k+ .
Pai te ,, roade,, sau de ce te-ai referit la minutele mele . Domnule cat timp nu ai avut ,, puterea ,, de a juca pe un singur cont nu este vina mea . Minutele sunt echivalentul experientei pe svr iin acest print m-am referit la minutele mele pentru ca el insinua ca nu stiu sa joc , ca nu stiu dmg . EU zic ca la minutele mele cam stiu svr chiar mai bine decat unii membri din staff . Am facut referire la toata breasla datorita war-ului de ieri seara in care ati aratat tot ce era de aratat . Stiu ca te-am cam batut la 1-1 si de atunci incerci sa ,,, ma ghiontesti '' dar crede-ma ca tine am vazut destui .
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Vin Apr 15, 2016 4:35 pm

t/c
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis