Retragere. :3

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Joi Mai 19, 2016 8:01 pm

Şi uite că am ajuns şi la momentul ăsta, şi anume să părăsesc comunitatea de Metin2, şi tot odată lăsarea de acest server minuntat Metin2 Last Fight. In aceste 3-4 luni cât am avut pe server, am cunoscut oameni adevăraţi de care nu am avut parte in toţi cei 7 ani de metin jucaţi.Am avut prieteni adevăraţi şi prieteni mai puţini adevăraţi. Vreau să le mulţumesc lor că au fost alături de mine : DaniiAkaNiho, Adam, Florin, Amely, Evellin, Vorador, Danik, Sandu, Karanne, Crissilian, Cătălin, MoonlightBae, Steep a.k.a buricel, ZTN şi in special lui xJullie :3 şi mulţi alţii, dar fiecare inceput are şi un final, iar al meu este aici. Totodată renunţ şi la postura de moderator, a fost o plăcere să lucrez pentru acest server.
Imagine
Imagine
Imagine
Ce pot să spun, cu voi monotonia de pe server dispărea, mereu aveam de făcut câte un lucru prostesc.. =))
In caz că cineva doreşte să păstrăm legătura mă găsiţi la id de skype: munteanu.vali1

Vă pup aveţi grijă de voi !
Imagine
Avatar utilizator
Moonlight
Începător
Începător
Mesaje: 86
Membru din: Mar Apr 12, 2016 8:52 pm

Joi Mai 19, 2016 8:09 pm

Îmi pare rău că te laşi dar mă bucur că te-am cunoscut,eşti un băiat foarte de treabă,amuzant,îţi doresc tot binele de acum în colo şi poate vei reveni în forţă. Mult succes de acum în ceea ce vei face de acum în colo Valentin ! <3
Imagine
Avatar utilizator
MotanelNR1
Începător
Începător
Mesaje: 116
Membru din: Sâm Feb 20, 2016 4:20 pm

Joi Mai 19, 2016 8:15 pm

Baftă mai departe, păcat că te lași.
Avatar utilizator
kioshi
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 02, 2016 12:01 pm

Joi Mai 19, 2016 8:17 pm

De ce te lași frate ? :?
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Joi Mai 19, 2016 8:20 pm

kioshi scrie:De ce te lași frate ? :?
Pentru că nu se mai poate, am pierdut foarte mult cu acest joc..
Imagine
Avatar utilizator
kioshi
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 02, 2016 12:01 pm

Joi Mai 19, 2016 8:22 pm

Rainschwitz scrie:
kioshi scrie:De ce te lași frate ? :?
Pentru că nu se mai poate, am pierdut foarte mult cu acest joc..
Ce pot să-ti spun , Bafta in continuare.
Avatar utilizator
Evellin
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Dum Apr 24, 2016 9:56 am

Joi Mai 19, 2016 8:27 pm

Deci nu pot sa cred.. Am pierdut astazi inca un prieten.. Imi pare rau, ce pot sa zic. Astazi am pierdut legatura de pe Metin. Acum ceva vreme am castigat un prieten, o legatura frumoasa, o persoana minunata. Iti doresc tot binele din lume, il meriti. Iti multumesc ca imi esti prieten si ii multumesc lui Dumnezeu ca te-am gasit. :) Restul ti le-am spus deja. O sa iti simtim lipsa, ce pot sa spun..
Te pupa Raluca :*
Ultima oară modificat Joi Mai 19, 2016 8:33 pm de către Evellin, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
DreamHack
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Lun Feb 29, 2016 7:08 pm

Joi Mai 19, 2016 8:29 pm

"Rainschitzyshebbr" , aka "Prost nr2" ,după Danii. Mi-a făcut plăcere să te întâlnesc . Multă baftă în continuare . ;)
Avatar utilizator
Florin5555
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Sâm Noi 14, 2015 12:31 am

Joi Mai 19, 2016 8:32 pm

Te Pupek frate-miu. Baftă multă in ce vei face,oricum dacă e ceva doar un mesaj și e de ajuns. P.S: Profesorul Utonium.
Ultima oară modificat Joi Mai 19, 2016 8:56 pm de către Florin5555, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
zTNjustDoIT
Jucător
Jucător
Mesaje: 27
Membru din: Lun Mar 28, 2016 3:42 pm

Joi Mai 19, 2016 8:42 pm

Valentine. Inca mi-e greu sa cred asta si sincer sa fiu nici nu vreau sa cred asa ceva. Nu conteaza ce s-a intamplat ce se va intampla se poate trece peste. Si n-am cum sa te las sa faci asemenea lucru`. Esti fratele meu si n-am de gand sa nu fac nimic. Sa stau sa ma uit in zadar , sa te vad cum pleci. Nu se va intampla asta. Stii de ce ? Ca aici sunte persoane care vor ca tu sa ramai. Si nu cred ca este problema care sa nu-si aiba niciodata o cale de mijloc pentru a putea fii rezolvata. Tot ce e aici sper , nu ca sper, va fii o gluma , deoarece n-am sa te las sa pleci. Sunt destule persoane care au nevoie de tine. Si plus ca-mi vine sa cred ca taman unul dintre persoanele cu care am o relatie mai stransa pe acest metin doreste sa plece. Nu pot adminte asa ceva. Si nu se va intampla asa ceva. O sa vezi. Orice problema are si o rezolvare.


Cu drag fratele tau zTN
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Joi Mai 19, 2016 8:45 pm

zTNjustDoIT scrie:Valentine. Inca mi-e greu sa cred asta si sincer sa fiu nici nu vreau sa cred asa ceva. Nu conteaza ce s-a intamplat ce se va intampla se poate trece peste. Si n-am cum sa te las sa faci asemenea lucru`. Esti fratele meu si n-am de gand sa nu fac nimic. Sa stau sa ma uit in zadar , sa te vad cum pleci. Nu se va intampla asta. Stii de ce ? Ca aici sunte persoane care vor ca tu sa ramai. Si nu cred ca este problema care sa nu-si aiba niciodata o cale de mijloc pentru a putea fii rezolvata. Tot ce e aici sper , nu ca sper, va fii o gluma , deoarece n-am sa te las sa pleci. Sunt destule persoane care au nevoie de tine. Si plus ca-mi vine sa cred ca taman unul dintre persoanele cu care am o relatie mai stransa pe acest metin doreste sa plece. Nu pot adminte asa ceva. Si nu se va intampla asa ceva. O sa vezi. Orice problema are si o rezolvare.


Cu drag fratele tau zTN
Pup frate, mereu vom avea o relaţie bună, şi nu uita nu metinul ne face să fim prieteni, amici sau mai ştiu eu ce. Putem să continuăm asta şi in alte parte.
Imagine
Avatar utilizator
Sandu
Jucător
Jucător
Mesaje: 12
Membru din: Joi Mar 17, 2016 7:26 pm

Joi Mai 19, 2016 8:56 pm

Ai grija de tine ba frate :"> <3 tbx.
Avatar utilizator
Crissilian
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Mai 14, 2016 5:27 pm

Joi Mai 19, 2016 9:08 pm

Frate , eu chiar regret complet momentul asta ... iti urez mult succes in ceea ce vei continua sa faci , sper sa mai intrii din cand in cand , sau poate peste o perioada mai lunga sa ne revedem , din nou mult succes frate si multa sanatate , te asteptam sa revii intr-o buna zi (daca mai ai de gand) , pwp . :*
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Vin Mai 20, 2016 8:40 am

Bafta in orice vrei sa faci tu. :)
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Vin Mai 20, 2016 12:08 pm

[GM]Reaper scrie:Bafta in orice vrei sa faci tu. :)
Mulțumesc Ripăr.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Azyrah
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Mar Feb 16, 2016 3:51 pm

Sâm Mai 21, 2016 5:22 pm

Pentru ultima dată v-ă mulţumesc :3, se poate da TC.
Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Mai 21, 2016 7:48 pm

Baftă în continuare ma frend.
tc
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis