Jawwad cel bun

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Mie Mai 25, 2016 8:52 pm

Eu joc doar la speed, daca il bat am speed. Toti considera ca am speed. El nu filmeaza ca fraps filmeaza putin. Astept pareri
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Mai 25, 2016 10:54 pm

Se vede în video cum joci şi câte critice te scot + dovada că eşti skiller.
Imagine
Ai jucat cu inel şi acadea
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Mie Mai 25, 2016 10:55 pm

Filmarea spune altceva. Am dat debug la caracter. Stai calm te bat oricand si oriunde. JohnDiamond a luat ban pe nedrept ca nu stii tu ninja :)) Twat te bate de iti sare apa in cap. Paleta man, csf ncsf
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Mai 25, 2016 10:58 pm

qDanik scrie:Filmarea spune altceva. Am dat debug la caracter. Stai calm te bat oricand si oriunde. JohnDiamond a luat ban pe nedrept ca nu stii tu ninja :)) Twat te bate de iti sare apa in cap. Paleta man, csf ncsf
De-asta ai băgat inel şi acadea la setul cu epice +0? :lol:
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Mie Mai 25, 2016 11:01 pm

Am spus si pe metin2 si reiese si din poza ca am bug la hp. Asa ai avut si tu si vLy. Nu ai ce comenta. Ti-am si filmat cum te-am batut. Nu ai cu ce sa ma acuzi. Daca as fi avut inel si acadea nu le-as fi scos cand mi-a dat ala duel? Gandeste putin. Se vede ca ai o minte de 13 ani intr-un corp de 15-16 ani. Faza cu skiller :))))) , tu ai net prin sarma si te misti ca un "adjectiv" , la secunda 12 s-a vazut cum am dat 2 hit si ambuscada si tu ai plecat 5m de langa mine? Ai luat duele la lag, ca nu te puteam prinde bug hit.
Ultima oară modificat Mie Mai 25, 2016 11:13 pm de către qDanik, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Mai 25, 2016 11:13 pm

Ţinând cont că tu ai băgat brăţară de aur doar de la scorul de 4-2 când eu am jucat cu ea de la început. :lol: :lol:
Ai spus că ai bug la pv, dar în video, în acest screen:
Imagine
ai doar 29k pv, şi asta rezultă că ai jucat cu inel şi acadea.
Aici ai ce mi-a filmat fraps:
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Mie Mai 25, 2016 11:16 pm

Dupa ce am terminat set am stat 5 minute afk. In timpul Acela am pus inel si acadea, si am dat map1 galben dupa v3. Acolo s-a produs un bug din care rezulta cei 31k pv. Nu imi spune mie ca nu exista asemenea bug-uri si vreau sa vad filmarea de la set-urile cu epicele +0 daca esti tu asa incredibil de curat. Ai uitat sa mentionezi cum ai firul de la net prin sarma de la antena si cum te miscai tu :lol: .10 - 8 Duele luate la lag. G-G am inchis subiectul.
Avatar utilizator
vLy
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Lun Mai 02, 2016 3:04 pm

Mie Mai 25, 2016 11:20 pm

Beee Jawwadela, tu gandesti asa un pic ?
Ti-a filmat tot setul, la pus pe yt si tu tot comentezi ca avea acadea... nu vezi ca esti paleta ?
Si numai acuza tu pe nimeni de speed ca nu stii bine sa joci si gata au toti speed, mai invata sa joci si dupa faci duel cu noi ca esti paleta!
Avatar utilizator
Dara
Jucător
Jucător
Mesaje: 20
Membru din: Sâm Noi 14, 2015 4:24 pm

Joi Mai 26, 2016 12:38 am

Nu ma bag in treaba voastra, dar vreau sa las aici un link de unde am descarcat eu fraps full, Jawwad cred ca are versiunea demo si de aceea ii filmeaza doar 30 de secunde - 1 min.
Link: http://www.2shared.com/file/kA8-PIdQ/Fr ... etup_.html
Poate ajuta pe cineva.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Mai 26, 2016 10:46 am

vLy scrie:Beee Jawwadela, tu gandesti asa un pic ?
Ti-a filmat tot setul, la pus pe yt si tu tot comentezi ca avea acadea... nu vezi ca esti paleta ?
Si numai acuza tu pe nimeni de speed ca nu stii bine sa joci si gata au toti speed, mai invata sa joci si dupa faci duel cu noi ca esti paleta!
Uită-te în video că şi el m-a acuzat pe mine de speed :lol:
De tine şi de Danik ştie tot serverul că jucaţi cu speed, ţi-am luat 6 seturi la rând şi după ai ieşit şi ai intrat iar şi aşa mi-ai luat seturi, concluzie, ai băgat speed. Să nu spun că pe tine leks te-a bătut cu tot cu speed şi cu pumnale altă rasă când tu aveai pumnale ninja.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Joi Mai 26, 2016 11:25 am

Inca astept filmarea cu epicele +0 si leks nu pot spune ca e slab. L-am batut 2 set-uri la diferenta mica de scor. Imi pui in rand fiecare ninja de pe server si o sa te invat eu ninja. Cum nu ai filmat nimic nu ai dreptul sa comentezi. Esti o paleta de ninja care e tare in gura cand esti cu altii si fata in fata nu spui nimic. Cand era Twat pe cont la mine si i-ai dat pm nu ai marait nimic. Invata ninja dupa sa vorbesti cu mine.
Ultima oară modificat Joi Mai 26, 2016 11:35 am de către qDanik, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Mai 26, 2016 11:34 am

qDanik scrie:Inca astept filmarea cu epicele +0 si nu cunosc nici un leks. Imi pui in rand fiecare ninja de pe server si o sa te invat eu ninja. Cum nu ai filmat nimic nu ai dreptul sa comentezi. Esti o paleta de ninja care e tare in gura cand esti cu altii si fata in fata nu spui nimic. Cand era Twat pe cont la mine si i-ai dat pm nu ai marait nimic. Invata ninja dupa sa vorbesti cu mine. Il astept pe "leks" la un set.
Bă frate mă faci paletă, dar când te băteam sub 5 îmi sufereai pe chat că am speed, că am auto :lol: :lol:
Te aştept să facem 5 seturi să vedem :x
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Joi Mai 26, 2016 11:37 am

Jawwad scrie:
qDanik scrie:Inca astept filmarea cu epicele +0 si nu cunosc nici un leks. Imi pui in rand fiecare ninja de pe server si o sa te invat eu ninja. Cum nu ai filmat nimic nu ai dreptul sa comentezi. Esti o paleta de ninja care e tare in gura cand esti cu altii si fata in fata nu spui nimic. Cand era Twat pe cont la mine si i-ai dat pm nu ai marait nimic. Invata ninja dupa sa vorbesti cu mine. Il astept pe "leks" la un set.
Bă frate mă faci paletă, dar când te băteam sub 5 îmi sufereai pe chat că am speed, că am auto :lol: :lol:
Te aştept să facem 5 seturi să vedem :x


Spui set-uri de acum 3 luni. O sa facem 5 set-uri si sa spui mersi daca iei 1 set. Filmarea cu set cu epicele +0 cand o pui? Si tu nu sufereai deloc in acest set. Pe chat era doar "=)))" de fiecare data cand te bateam.
Ultima oară modificat Joi Mai 26, 2016 11:41 am de către qDanik, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Mai 26, 2016 11:40 am

qDanik scrie:
Jawwad scrie:
qDanik scrie:Inca astept filmarea cu epicele +0 si nu cunosc nici un leks. Imi pui in rand fiecare ninja de pe server si o sa te invat eu ninja. Cum nu ai filmat nimic nu ai dreptul sa comentezi. Esti o paleta de ninja care e tare in gura cand esti cu altii si fata in fata nu spui nimic. Cand era Twat pe cont la mine si i-ai dat pm nu ai marait nimic. Invata ninja dupa sa vorbesti cu mine. Il astept pe "leks" la un set.
Bă frate mă faci paletă, dar când te băteam sub 5 îmi sufereai pe chat că am speed, că am auto :lol: :lol:
Te aştept să facem 5 seturi să vedem :x


Spui set-uri de acum 3 luni. O sa facem 5 set-uri si sa spui mersi daca iei 1 set. Filmarea cu set cu epicele +0 cand o pui?
Nu o am, seturile de 5 le face cu aur şi epice +0 te aştept să facem seturile, astăzi.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
vLy
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Lun Mai 02, 2016 3:04 pm

Joi Mai 26, 2016 11:41 am

Be jawwad tu nu vezi ca esti prost... cand o sa ma bati tu pe mine eu o sa fiu 0 adica niciodata..
Cand statea Kazi sa ma invete pe mine sa joc bine pe ninja tu nu erai aici pe sv asa ca taci ca vorbesti prostii...
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Mai 26, 2016 1:15 pm

vLy scrie:Be jawwad tu nu vezi ca esti prost... cand o sa ma bati tu pe mine eu o sa fiu 0 adica niciodata..
Cand statea Kazi sa ma invete pe mine sa joc bine pe ninja tu nu erai aici pe sv asa ca taci ca vorbesti prostii...
Joc pe server de 1 an, îl cunosc pe Kazi de mult timp.
Ai încălcat regulamentul:
◾ Folosirea cuvintelor sau înregistrarea cu nume obscene/jignitoare duce la restricţionarea accesului, ştergerea contului, etc.
tc
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis