Kasumi baiat bun

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
LeeDamassy
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Joi Feb 04, 2016 8:35 pm

Sâm Iul 09, 2016 3:18 pm

csf,cica e fetita. caracterele lu' kasumi: Ajin.Ayumu,HamatoYoshi,Akihiro. Il vedeti la concursu Miss&Mr editia 5.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Sâm Iul 09, 2016 3:43 pm

Imi pare rau sa te anunt, dar contul meu il stiu si alte persoane, inclusiv "Kasumi". Ea s-a lasat si mai intra pe contul meu sa dea duele. Dupa faza aceea am schimbat parola. Topic facut degeaba. Am sa o rog sa lase un reply si ea aici, sa lamurim lucrurile.



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Kasumi
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Mar Apr 19, 2016 10:08 pm

Sâm Iul 09, 2016 3:45 pm

HamatoYoshi scrie:Imi pare rau sa te anunt, dar contul meu il stiu si alte persoane, inclusiv "Kasumi". Ea s-a lasat si mai intra pe contul meu sa dea duele. Dupa faza aceea am schimbat parola. Topic facut degeaba. Am sa o rog sa lase un reply si ea aici, sa lamurim lucrurile.



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Este adevarat, el m-a rugat sa nu spun ca intru pe cont, dar am pierdut unele duele si am vrut sa stie lumea ca nu el era pe cont, sa nu-l fac de ras. Imi pare rau, eu m-am lasat de acest server si vroiam sa intru sa vad ce mai e, deoarece contul meu l-am uitat. Sper ca se vor lamurii lucrurile si ca nu am bagat in necaz pe nimeni. Va pup :*
Avatar utilizator
LeeDamassy
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Joi Feb 04, 2016 8:35 pm

Sâm Iul 09, 2016 3:48 pm

Hai bai fugi. La editia Miss&Mr nu ai avut poza cu foaia cand te ai dat drept fata. E usor sa intrii pe 2 conturi pe forum sa lasi 2 mesaje. Nu stau sa ma cert cu tine pe forum.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Sâm Iul 09, 2016 3:49 pm

Kasumi scrie:
HamatoYoshi scrie:Imi pare rau sa te anunt, dar contul meu il stiu si alte persoane, inclusiv "Kasumi". Ea s-a lasat si mai intra pe contul meu sa dea duele. Dupa faza aceea am schimbat parola. Topic facut degeaba. Am sa o rog sa lase un reply si ea aici, sa lamurim lucrurile.



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Este adevarat, el m-a rugat sa nu spun ca intru pe cont, dar am pierdut unele duele si am vrut sa stie lumea ca nu el era pe cont, sa nu-l fac de ras. Imi pare rau, eu m-am lasat de acest server si vroiam sa intru sa vad ce mai e, deoarece contul meu l-am uitat. Sper ca se vor lamurii lucrurile si ca nu am bagat in necaz pe nimeni. Va pup :*
De unde sa stim ca nu tu esti si HamatoYoshy?
Dupa putin timp a si lasat reply aici Kasumi, ceva dubios.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Sâm Iul 09, 2016 3:51 pm

I-am dat mesaj pe facebook sa intre sa clarifice lucrurile. Era acasa, si a intrat.


Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Iul 09, 2016 3:53 pm

Vere, eşti penibil.
Imagine
Tu şi Kasumi, acelaşi ip.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Sâm Iul 09, 2016 3:57 pm

Cred ca am clarificat acuma lucruriile, am lamurit ca tu esti Kasumi, atata am vrut sa stiu, salut.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Sâm Iul 09, 2016 4:06 pm

Daca ati vedea detaliile profilelor, ati observa ca si ea sta in Resita, Caras-Severin ca si mine. A trecut pe la mine odata, si a postat unele cereri de avatare/semnaturi de pe calculatorul meu. Repet, Kasumi si cu mine nu suntem aceeasi persoana. Salve!


Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Adda666
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Lun Feb 29, 2016 11:12 pm
Oraş: Dubai
Status: visă

Sâm Iul 09, 2016 4:14 pm

Ai dubla personalitate, GG gollum :)
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Iul 09, 2016 4:18 pm

Ținând cont că mesajele sunt trimise de pe acelaşi ip, "Kasumi" ar trebui sa fi trimis mesajele de la tine de acasă după cum afirmi tu că a trecut pe la tine. Ip-ul tău este şi la contul ei, ai trecut şi ru pe la ea? Sau cum?
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Sâm Iul 09, 2016 4:21 pm

Adda666 scrie:Ai dubla personalitate, GG gollum :)
Lasa-i in treaba lor :)))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Metin2 turkey
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 577
Membru din: Mie Iun 22, 2016 4:40 pm
Oraş: Brasov
Status: Easy money BITCH !

Sâm Iul 09, 2016 4:55 pm

Ba , Jawwad ti-a demonstrat ca tu si cu aia aveti exact acelasi IP deci concluzia e ca tu esti si fata si baiat :)) .
Arogant, fițos, tupeu jegos Fac bani și-i arunc pe jos Dau cureaua Gucci jos Ea-și dă chiloții jos
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Sâm Iul 09, 2016 5:04 pm

Dany daca ai chef de jigniri nu le face aici, te rog frumos du-te pe alta comunitate daca nu-ti plac oamenii de aici.
Ultima oară modificat Sâm Iul 09, 2016 5:04 pm de către Metin2 Private, modificat 1 dată în total.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
RonyIsBack
Jucător
Jucător
Mesaje: 44
Membru din: Lun Iun 27, 2016 7:34 pm

Sâm Iul 09, 2016 5:04 pm



SĂ INCEP CU ÎNCEPUTUL :lol: :lol: TU AI SUSŢINUT CĂ ESTE ACELAŞI IP PENTRU CĂ A VENIT LA TINE :lol: :lol: DAR AI ŞI SPUS CĂ I-AI DAT MESAJ PE FACEBOOK ŞI A DAT POST :lol: NICI TU NU TE CREZI CE SPUI KASUMI :lol: :lol:
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Iul 09, 2016 5:15 pm

Daniy scrie:Ohoooooooooooooo Jaw faţă de cur , tu nu comenta , te-ai făcut de râs la faza cu Mist , vşm mooo3
Şi cu ce anume m-am făcut de râs vere? Comentezi de mine, postează aici o poză cu tine dacă mă insulţi pe mine.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Sâm Iul 09, 2016 5:23 pm

Eu unul stiu ca nu e adevarat si nu imi pasa parerea celorlalti. Pace!



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Iul 09, 2016 5:25 pm

HamatoYoshi scrie:Eu unul stiu ca nu e adevarat si nu imi pasa parerea celorlalti. Pace!



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Nu e adevărat? Ip-urile arată că aveţi exact acelaşi ip la conturi, mesajele au fost trimise de pe acelaşi ip, este adevărat vere, te-ai dat drept fată, ai fost prins, suporţi consecinţele.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Sâm Iul 09, 2016 5:33 pm

Dupa cum se vede si cand este prins nu inceteaza sa minta, recunoaste frate te-ai dat drept fata, sau practic esti GAY, 2/1 esti, fara suparare.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Sâm Iul 09, 2016 5:50 pm

Contul meu este facut pe calculatorul ei, sunteti orbi? V-am zis ca mai trecem unul pe la altul, suntem prieteni. Apropo Dokita, usor cu insultele.



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Închis