Hamato cel Mare

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Lun Aug 08, 2016 7:18 pm

Ba, voi il mai stiti pe Hamato? Ba... parca imi mai amintesc de el.. Cum ii spunea? Hiroshi!? Acest ninja de buzunar se lauda cu ce nu o sa aiba in viata lui :)))
Cand vorbeste cu mine imi spune altceva, cand vorbeste cu altii spune altceva.. Nr1 mincinos. Hai sa vedem si ceva autodescriere:

"Ma numesc Oliver, mi se spune Oli, am 15 ani, 1.87m , 61kg si am parul brunet" Totul bine si frumos pana vad 1.87 si 61kg. Deodata mi se aprinde un beculet in cap... Ma.. cred ca esti anorexic, nu stiu cum sa iti zic... 1.87 si 61k.. Ok.. Altceva :

" Eu fumez, dar planuiesc sa ma las, deoarece nu e bine, dat fiind ca fac multe sporturi, ma va dezavantaja aceasta dependenta" La naiba ma.. La 14 ani o dai pe penale si legale? Ba ai grija ma... nu o sa mai cresti de la atatea tigari, pardon.. nu o sa te mai ingrasi..

Oricum va las video la ce imi zicea mie cand am dat set cu el de pe un cont anonim :

Video in care spune ca eu am abandonat :
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Lun Aug 08, 2016 7:22 pm

bv nr1, dc nu pui video in care te-am batut cu dragoane in mana? e nevoie sa il cer de la yukiii? marele zew danik primeste umilinta. stii sa pui doar seturile care le iei tu, dar ai uitat ca aseara ai luat 10-2 cu kazi de fata? v-am dat cap in cap la amandoi si costel a filmat tot.





Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Lun Aug 08, 2016 7:25 pm

HamatoYoshi scrie:bv nr1, dc nu pui video in care te-am batut cu dragoane in mana? e nevoie sa il cer de la yukiii? marele zew danik primeste umilinta. stii sa pui doar seturile care le iei tu, dar ai uitat ca aseara ai luat 10-2 cu kazi de fata? v-am dat cap in cap la amandoi si costel a filmat tot.





Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Costel nu a filmat nimic. Azi dimineata am vorbit cu el. Cat despre acel 2 - 10 nici macar acel scor nu a fost. A fost 1 - 10. Cum sa ma bati daca nimic macar nu stii la ce scor m-ai batut :))))) Ai zis ca ai spamat de 16 ori chat-ul cu go... Pe filmare nimic.. Si mie imi cereai grupa cu pv ieri sohan inceput la set-ul cu Kazi :)))) . Zeu nu sunt, dar nici sclav ca tine.. La 1.87m 61kg.. anorexic tata. Oricum te conduc cu 8 - 5 la set-uri.

Pace.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Lun Aug 08, 2016 7:58 pm

Ca sa stii, am gresit la cifra, in loc de 6 trebuia sa fie 7 ( 71 ) dar n-ai ce sa explici la orfani. In al 2-lea rand. e 7-6 pentru mine la seturi cu setul de aseara in care ai muscat din zapada din sohan toata seara. Atunci cand am dat 5 seturi, cu kawind martor, dupa al 2-lea set ai inceput alt set cu unul de acolo si ai abandonat. dar csf, cand te crezi zew si manci bataie, te ofitici in toate modurile posibile si imposibile. si tu si kazi, niste conserve. v-am dat cap in cap la amandoi aseara =))





Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Lun Aug 08, 2016 8:59 pm

Mafiot hamato ăsta la 15 ani
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Lun Aug 08, 2016 9:03 pm

HamatoYoshi scrie:Ca sa stii, am gresit la cifra, in loc de 6 trebuia sa fie 7 ( 71 ) dar n-ai ce sa explici la orfani. In al 2-lea rand. e 7-6 pentru mine la seturi cu setul de aseara in care ai muscat din zapada din sohan toata seara. Atunci cand am dat 5 seturi, cu kawind martor, dupa al 2-lea set ai inceput alt set cu unul de acolo si ai abandonat. dar csf, cand te crezi zew si manci bataie, te ofitici in toate modurile posibile si imposibile. si tu si kazi, niste conserve. v-am dat cap in cap la amandoi aseara =))





Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.

Deci tu un amator care joaca de cateva luni pe ninja poate bate experienta mea si a lui Kazi. Macar nu te mai lauda cu ce nu ai facut tu. In video cand am dat 5 set-uri cu tine se vede ca ati intrat amandoi deodata pe cont. Numai schimba subiectul. Esti si o sa ramai un ninja de buzunar. Pe cand jucam eu metin tu aveai 7 ani. Joc de la inceputul ro-ului si tu inca iti faci vise ca ne poti bate. Nu are rost sa iti bati capul pentru anorexici. Daca iti verifica Blue contul ai peste 5-6 ip-uri diferite. Prin ip-uri ma refer la clase. Cand o sa ajungi sa ma bati pe mine si pe Kazi la 0 atunci o sa fiu tu zeul ninja din intreaga lume. Pana atunci fa-ti vise copile. Gandeste-te! Ai 15 ani si tu vrei sa ne punem la mintea ta. Cand faci schimb de conturi cu altii esti ca un caine nu? Cand l-ai bagat pe Kawind il locul tau ai fost ca un caine. Te-ai rugat oleaca de el sa intre nu? De la 10 - 2 la 10 - 8 e diferenta nu? Vad ca ti-o iei in cap rau de tot. Pana la urmatoarele set-uri inca te conduc cu 8 - 5. Si nimeni nu te-ar crede ca ma conduci pe mine sau pe Kazi la set-uri.

Pana atunci lasa masca aia cu pistrui si mintea de 15 ani.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Lun Aug 08, 2016 9:06 pm

PiciuLK, Gh0sTDaNyxD si Apofis martori cand v-am batut aseara pe amandoi sohan inceput. pwp3k.






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Lun Aug 08, 2016 9:17 pm

Kasumi a fost şi de data asta critica cu tn sau sal?
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Lun Aug 08, 2016 9:34 pm

Nu prea =)) daca am dat 4-5 in tot setu e mult.







Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Lun Aug 08, 2016 10:22 pm

HamatoYoshi scrie:PiciuLK, Gh0sTDaNyxD si Apofis martori cand v-am batut aseara pe amandoi sohan inceput. pwp3k.






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.

Martori ca ne-am batut cu Kandalf, nu cu tine amatorule. Nici nu stii sa prinzi bug hit si te mai numesti ninja. Lasa figurile deoparte si poarta-te ca atare
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Mar Aug 09, 2016 12:46 am

danik vad ca tu esti cel care suferă. ce te legi de el dp ce te-a batut? uite el la 15 ani fumează dar tu la 17-18 te ascunzi de mata sa nu te prindă cu tigara. si stiu ca suferi mult se vede si pe joc..nu te mai stresa sa explici pe aici. si pt un sportiv inaltimea lui in raport cu greutatea e buna. ai văzut vreun portar sau handbalist sa aibă 120kg? asa ca tine-ti gura ca invatati si voi un cuvânt nou si tot ala îl folositi, pe când va descrieri cum sunteti voi in realitate sa ii insultati pe altii
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Mar Aug 09, 2016 9:49 am

HamatoYoshi scrie:Nu prea =)) daca am dat 4-5 in tot setu e mult.







Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Cum sa stii cata critica ai dat daca nu erai tu pe cont. Russo cum crezi ca i-a luat set lui Kazi? Daca incepea duelul cu 7k pe fulger, urma un x2 cu 2 critice pe el si ca sa fie totul bine o ambuscada de 9.3k . Hamato nu stie sa lege 2 hit-uri apai sa castige vre-un set..


Bai Raul tu zici ca la 1.87 sa ai 61 de kg e normal? Eu zic ca are burta lipita de spate si nu cred ca are el atatia metri. Cel mai probabil s-a masurat cu ruleta. La 1.75 am eu 64 de kg si nici nu ai citit totul de ce ma leg eu de el. Daca este un copil plin de cacaturi in cap.
Ieri dimineata imi da pm cu: "ce faci ma slabule. Te-am batut si pe tine si pe Kazi" asa din senin. Explica-mi mie mentalitatea lui de copil prost.
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mar Aug 09, 2016 11:59 am

qDanik scrie:
HamatoYoshi scrie:Nu prea =)) daca am dat 4-5 in tot setu e mult.







Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Cum sa stii cata critica ai dat daca nu erai tu pe cont. Russo cum crezi ca i-a luat set lui Kazi? Daca incepea duelul cu 7k pe fulger, urma un x2 cu 2 critice pe el si ca sa fie totul bine o ambuscada de 9.3k . Hamato nu stie sa lege 2 hit-uri apai sa castige vre-un set..


Bai Raul tu zici ca la 1.87 sa ai 61 de kg e normal? Eu zic ca are burta lipita de spate si nu cred ca are el atatia metri. Cel mai probabil s-a masurat cu ruleta. La 1.75 am eu 64 de kg si nici nu ai citit totul de ce ma leg eu de el. Daca este un copil plin de cacaturi in cap.
Ieri dimineata imi da pm cu: "ce faci ma slabule. Te-am batut si pe tine si pe Kazi" asa din senin. Explica-mi mie mentalitatea lui de copil prost.
Era şi clar, tipic Kasumi, gg kasumi critica nr1 la tine :3
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Mar Aug 09, 2016 6:36 pm

HISOI CE BAIAT DE COSTUMAS
Avatar utilizator
Catalin Martin
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Mar Aug 09, 2016 6:15 pm

Mar Aug 09, 2016 11:10 pm

Ce frumos om esti si bine puncat Danik.
Acum mi-am dat seama ca esti unul dintre cei mai negativi .
Hamato,nu il baga in seama.
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Mie Aug 10, 2016 11:50 am

Catalin Martin scrie:Ce frumos om esti si bine puncat Danik.
Acum mi-am dat seama ca esti unul dintre cei mai negativi .
Hamato,nu il baga in seama.
Hmmm negativi zici da? Ce rasa joci tu ma? Sa zicem ca vrei set cu mine si eu bag pe altcineva pe cont care te-a mai batut si in trecut.
In cazul meu Hamato nu are o boaba cu ninja si el crede ca ma bate. Eu iau 700 pe otrava si el 800+ din cauza inelului si acadelei, sa nu zic cand vede ca ia bataie mai pune si bratara de 105. Asta se vede pe filmarea cu cele 5 set-uri unde si acolo baga pe altcineva pe cont. Se vede clar cum 2 insi intra deodata pe server. Daca voi ii dati dreptate dupa dovezile aduse de mine inseamna ca voi sunteti parareli cu tot ce inseamna metin. Jocul nu este pentru orisicine. Din cate set-uri am eu pe lastfight cu mai bine din jumatate din ninja de pe server nu gasesti un slab mai mare ca el.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Aug 10, 2016 11:52 am

Sa-ti spun ceva? Nu ma conduce absolut niciun ninja de pe server in prezent la seturi. Si am dat cu majoritatea. Iti pot confirma toti ;)






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mie Aug 10, 2016 12:57 pm

Ai uitat de mn, x7STR, am 2-1 cu tn, sau ai uitat? :lol:
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Aug 10, 2016 1:13 pm

Dokita scrie:Ai uitat de mn, x7STR, am 2-1 cu tn, sau ai uitat? :lol:
2-1? Nu mai stii ca m-ai chemat la 3 seturi, ti-am dat 2-0 si ai iesit ca ai zis ca nu stii sa joci? Apoi mi-ai dat 2-1. La general este 3-2 pentru mine ;)






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mie Aug 10, 2016 1:15 pm

HamatoYoshi scrie:
Dokita scrie:Ai uitat de mn, x7STR, am 2-1 cu tn, sau ai uitat? :lol:
2-1? Nu mai stii ca m-ai chemat la 3 seturi, ti-am dat 2-0 si ai iesit ca ai zis ca nu stii sa joci? Apoi mi-ai dat 2-1. La general este 3-2 pentru mine ;)






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.



Nu ca as avea cv cu tn, dar daca dam seturi goale, nu rezolvam nimic, ce-ai zice daca am da pe site, ninja v ninja?
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Închis