Hamato cel Mare

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Aug 10, 2016 1:27 pm

Dokita scrie:
HamatoYoshi scrie:
Dokita scrie:Ai uitat de mn, x7STR, am 2-1 cu tn, sau ai uitat? :lol:
2-1? Nu mai stii ca m-ai chemat la 3 seturi, ti-am dat 2-0 si ai iesit ca ai zis ca nu stii sa joci? Apoi mi-ai dat 2-1. La general este 3-2 pentru mine ;)






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.



Nu ca as avea cv cu tn, dar daca dam seturi goale, nu rezolvam nimic, ce-ai zice daca am da pe site, ninja v ninja?
Tocmai la seturile goale se vede cine e mai bun. Nu la seturile pe site, cu toate prostiile. Acadea,inel,accesorii,amuleta,pesti sau ce mai stiu eu ca este. =)





Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Mie Aug 10, 2016 4:17 pm

Dokita scrie:
HamatoYoshi scrie:
Dokita scrie:Ai uitat de mn, x7STR, am 2-1 cu tn, sau ai uitat? :lol:
2-1? Nu mai stii ca m-ai chemat la 3 seturi, ti-am dat 2-0 si ai iesit ca ai zis ca nu stii sa joci? Apoi mi-ai dat 2-1. La general este 3-2 pentru mine ;)






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.



Nu ca as avea cv cu tn, dar daca dam seturi goale, nu rezolvam nimic, ce-ai zice daca am da pe site, ninja v ninja?
Stai ma calm ca doar nu dai set cu el :)). O sa dai cu ninja de 10x mai bun ca el :))) . In toate set-urile cu el, in fiecare duel el incepe cu norul ca doar na, un om ca el are doar o tactica in viata: nor - critica, dupa face 10 ture, ramai in 23k dupa alea 10 ture, x2 cu 2 critice, alea de 4k fiecare si nu in ultimul rand 10k pe ambuscada ca sa fie totul frumos. Ca sa il bati pe el si nu pe altcineva trebuie sa iti faci un cont anonim. Ai grija ca, cand il conduci pune cristal pe el. De exemplu: dadeam set cu el de pe cont anonim. De la 9 - 6 pentru mine a pus bratara de 105 si eu tot cu aur jucand. Doar asa mai ia el duel da tot bataie a mancat. Imi amintesc cand ma conducea in templu cu 3 - 8, scor final 10 - 8. Pucioasa de om ma. Csf? N-ai csf cu oamenii de noroi. Si cum sa nu te conduca nimeni ma? Eu te conduc cu 8 - 4 . Filmarile vorbesc. Oricat ai pune de la tine nu ma ajungi. Bafta carpo.
Ultima oară modificat Mie Aug 10, 2016 4:23 pm de către qDanik, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Aug 10, 2016 4:22 pm

=)))))) ai uitat cand ai venit pe anonim vacasipuiul si ti-am dat 10-7 cu dragoane in mana? =))))))))))))))))






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Mie Aug 10, 2016 4:24 pm

HamatoYoshi scrie:=)))))) ai uitat cand ai venit pe anonim vacasipuiul si ti-am dat 10-7 cu dragoane in mana? =))))))))))))))))






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Ti-am zis ca ai dat cu fratele meu mai mic care este de o varsta cu tine. Oricum l-am pus pentru tine. Si nu te vad negand scorul sau sa negi ca ai jucat cu cristal. A da.. Mai stii bataia mancata in templu in 2 sau 3 set-uri cand imi erau martori Dokita, rTN si Ryia? Dokita daca mai ai filmarea sa o pui pe forum atunci cand l-am intors de la 3 - 8 si i-am dat 10 - 8. Atunci ai fost carpa mea. Doar x3 cu pas si bug hit stateai.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Aug 10, 2016 5:25 pm

qDanik scrie:
HamatoYoshi scrie:=)))))) ai uitat cand ai venit pe anonim vacasipuiul si ti-am dat 10-7 cu dragoane in mana? =))))))))))))))))






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Ti-am zis ca ai dat cu fratele meu mai mic care este de o varsta cu tine. Oricum l-am pus pentru tine. Si nu te vad negand scorul sau sa negi ca ai jucat cu cristal. A da.. Mai stii bataia mancata in templu in 2 sau 3 set-uri cand imi erau martori Dokita, rTN si Ryia? Dokita daca mai ai filmarea sa o pui pe forum atunci cand l-am intors de la 3 - 8 si i-am dat 10 - 8. Atunci ai fost carpa mea. Doar x3 cu pas si bug hit stateai.
Oricine mai are o zi proasta ;) Tu negi ca ai avut ghinion cand ti-am dat 10-1? Nu cred. Si, ca tot a venit vorba, ai uitat ca ai facut cu accesorii de la 8-3 si urmatoarele seturi atunci in templu? Nu prea ai cum sa dai 1.98 pe hit fara freza cu epice ;) Sa nu mai zic de 1.1k otrava. Dar lasa, doar sunt iteme, fac parte din joc, cine le are, de ce sa nu le foloseaca? Cu toate astea, in total am 8-7 seturi =)






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Mie Aug 10, 2016 6:01 pm

HamatoYoshi scrie:
qDanik scrie:
HamatoYoshi scrie:=)))))) ai uitat cand ai venit pe anonim vacasipuiul si ti-am dat 10-7 cu dragoane in mana? =))))))))))))))))






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Ti-am zis ca ai dat cu fratele meu mai mic care este de o varsta cu tine. Oricum l-am pus pentru tine. Si nu te vad negand scorul sau sa negi ca ai jucat cu cristal. A da.. Mai stii bataia mancata in templu in 2 sau 3 set-uri cand imi erau martori Dokita, rTN si Ryia? Dokita daca mai ai filmarea sa o pui pe forum atunci cand l-am intors de la 3 - 8 si i-am dat 10 - 8. Atunci ai fost carpa mea. Doar x3 cu pas si bug hit stateai.
Oricine mai are o zi proasta ;) Tu negi ca ai avut ghinion cand ti-am dat 10-1? Nu cred. Si, ca tot a venit vorba, ai uitat ca ai facut cu accesorii de la 8-3 si urmatoarele seturi atunci in templu? Nu prea ai cum sa dai 1.98 pe hit fara freza cu epice ;) Sa nu mai zic de 1.1k otrava. Dar lasa, doar sunt iteme, fac parte din joc, cine le are, de ce sa nu le foloseaca? Cu toate astea, in total am 8-7 seturi =)






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Iar miniti. Sa imi bag toata maciuca daca tu esti om normal la cap si am pierdut cu Kandalf pe cont la tine. Nu ai tu atata experienta sa imi dai mie 10 - 1. In filmare la Dokita nu te-ai plans deloc ma. Si cu acc site nu pot prinde decat 1.7k fara patrundere cu full critica si cristal foloseam pentru ca si tu foloseai. Si vezi ca ai incurcat scorul la set-uri, defapt e 8 - 4 pentru mine. Cica zi proasta :)))))). Cred ca ai zile proaste mai tot timpul de iei bataie asa.. Oricum am martori cand te-am batut in templu in alea 3 set-uri. 10 - 8 , 10 - 2 , 10 - 3. Cred ca ai folosit oleaca de speed cand mi-ai luat mie 4 set-uri. Daca ai avut fishbot nu inseamna ca nu ai avut si speed ca si in cazul lui lNaddar.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Aug 10, 2016 6:54 pm

Stiu ca m-ai batut in templu, apoi te-am batut eu v1 si arahani, apoi sohan inceput. In total am 8-7 seturi. Nu mai suferii ca nu te baga nimeni in seama.






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Mie Aug 10, 2016 7:17 pm

HamatoYoshi scrie:Stiu ca m-ai batut in templu, apoi te-am batut eu v1 si arahani, apoi sohan inceput. In total am 8-7 seturi. Nu mai suferii ca nu te baga nimeni in seama.






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Dar tu m-ai batut peste tot ma :))). Si cu fraza ta "Numai suferi" ce vrei sa inteleg prin asta, sa numai spun adevarul? Cand stii ca nu ma bati si pui pe altcineva pe cont la tine, asta inseamna sa suferi. Hai sa iti spun eu unde m-ai batut pe mine. Niciodata in v1 nu mi-ai luat mie set si nici nu ai dat acolo pentru ca e dmg prea mic. Cand am vrut sa dau alea 5 set-uri cu tine nu ai vrut v1 ca cica e bug acolo. 2 set-uri ai luat la arahani, 1 set la duel pe site si unul care m-a batut Kandalf de pe contul tau sohan inceput. Astea sunt singurile tale set-uri pe care mi le-ai luat tu si in total sunt 4. Eu te-am batut de 5 ori arahani unde ai si abandonat si de 3 ori templu unde am avut si martori si calculand cu o matematica foarte grea reiese ca eu am 8 set-uri castigate. Deci te conduc cu 8 - 4. Set cu mine numai pupi in viata ta si te las asa ca un sclav ce esti, batut de soarta si de mine. A da, Kazi nu da 2 bani pe set-uri pe care le-a facut Kandalf de pe contul tau in sohan. Si e ciudat cum a aparut un caracter de la blue pe nume GhostDany si mai ciudat e ca pe tine te cheama Daniel si te-ai tinut dupa ei ca musca la curul calului.


Edit: Opa a venit Ania cea mai cunoscuta ninjeaka pe lame. Daca nu ai citit ce am scris eu nu te baga fara motiv si daca pierd, pierd eu, doar nu pierdeti voi nimic. Nu ma cunoasteti ca sa fim prieteni, nu aveti nimic cu mine in comun ca sa ma faceti negativist. Ba din contra, eu sunt un optimist :)). Daca nu ma cunoasteti nu vorbiti.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Aug 10, 2016 8:03 pm

qDanik scrie:
HamatoYoshi scrie:Stiu ca m-ai batut in templu, apoi te-am batut eu v1 si arahani, apoi sohan inceput. In total am 8-7 seturi. Nu mai suferii ca nu te baga nimeni in seama.






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Dar tu m-ai batut peste tot ma :))). Si cu fraza ta "Numai suferi" ce vrei sa inteleg prin asta, sa numai spun adevarul? Cand stii ca nu ma bati si pui pe altcineva pe cont la tine, asta inseamna sa suferi. Hai sa iti spun eu unde m-ai batut pe mine. Niciodata in v1 nu mi-ai luat mie set si nici nu ai dat acolo pentru ca e dmg prea mic. Cand am vrut sa dau alea 5 set-uri cu tine nu ai vrut v1 ca cica e bug acolo. 2 set-uri ai luat la arahani, 1 set la duel pe site si unul care m-a batut Kandalf de pe contul tau sohan inceput. Astea sunt singurile tale set-uri pe care mi le-ai luat tu si in total sunt 4. Eu te-am batut de 5 ori arahani unde ai si abandonat si de 3 ori templu unde am avut si martori si calculand cu o matematica foarte grea reiese ca eu am 8 set-uri castigate. Deci te conduc cu 8 - 4. Set cu mine numai pupi in viata ta si te las asa ca un sclav ce esti, batut de soarta si de mine. A da, Kazi nu da 2 bani pe set-uri pe care le-a facut Kandalf de pe contul tau in sohan. Si e ciudat cum a aparut un caracter de la blue pe nume GhostDany si mai ciudat e ca pe tine te cheama Daniel si te-ai tinut dupa ei ca musca la curul calului.


Edit: Opa a venit Ania cea mai cunoscuta ninjeaka pe lame. Daca nu ai citit ce am scris eu nu te baga fara motiv si daca pierd, pierd eu, doar nu pierdeti voi nimic. Nu ma cunoasteti ca sa fim prieteni, nu aveti nimic cu mine in comun ca sa ma faceti negativist. Ba din contra, eu sunt un optimist :)). Daca nu ma cunoasteti nu vorbiti.
La arahani am luat 2 seturi, si atunci la 5 seturi tu ai abandonat 3. Dupa 2 seturi ai inceput set cu altcineva. Te-am intrebat frumos : continui? Raspunsul a fost "Nu, l-ai bagat pe kawind pe cont, ai abandonat". Din moment ce nu l-am bagat pe razvan pe cont iar tu ai inceput alt set si nu ai mai continuat, normal ca ai abandonat. Scorul este de 8-7 seturi cu tine si 8-6 seturi cu Kazi, voi, marii ninjalai care se dau nr1. Cand imi aduceti ninja sa ma conduca la seturi inafara de kandalf si armand, o sa recunosc ca nu sunt asa de bun precum pretind. Pana atunci, salutare.





Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
qDanik
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Dum Noi 15, 2015 7:17 pm

Mie Aug 10, 2016 8:21 pm

HamatoYoshi scrie:
qDanik scrie:
HamatoYoshi scrie:Stiu ca m-ai batut in templu, apoi te-am batut eu v1 si arahani, apoi sohan inceput. In total am 8-7 seturi. Nu mai suferii ca nu te baga nimeni in seama.






Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Dar tu m-ai batut peste tot ma :))). Si cu fraza ta "Numai suferi" ce vrei sa inteleg prin asta, sa numai spun adevarul? Cand stii ca nu ma bati si pui pe altcineva pe cont la tine, asta inseamna sa suferi. Hai sa iti spun eu unde m-ai batut pe mine. Niciodata in v1 nu mi-ai luat mie set si nici nu ai dat acolo pentru ca e dmg prea mic. Cand am vrut sa dau alea 5 set-uri cu tine nu ai vrut v1 ca cica e bug acolo. 2 set-uri ai luat la arahani, 1 set la duel pe site si unul care m-a batut Kandalf de pe contul tau sohan inceput. Astea sunt singurile tale set-uri pe care mi le-ai luat tu si in total sunt 4. Eu te-am batut de 5 ori arahani unde ai si abandonat si de 3 ori templu unde am avut si martori si calculand cu o matematica foarte grea reiese ca eu am 8 set-uri castigate. Deci te conduc cu 8 - 4. Set cu mine numai pupi in viata ta si te las asa ca un sclav ce esti, batut de soarta si de mine. A da, Kazi nu da 2 bani pe set-uri pe care le-a facut Kandalf de pe contul tau in sohan. Si e ciudat cum a aparut un caracter de la blue pe nume GhostDany si mai ciudat e ca pe tine te cheama Daniel si te-ai tinut dupa ei ca musca la curul calului.


Edit: Opa a venit Ania cea mai cunoscuta ninjeaka pe lame. Daca nu ai citit ce am scris eu nu te baga fara motiv si daca pierd, pierd eu, doar nu pierdeti voi nimic. Nu ma cunoasteti ca sa fim prieteni, nu aveti nimic cu mine in comun ca sa ma faceti negativist. Ba din contra, eu sunt un optimist :)). Daca nu ma cunoasteti nu vorbiti.
La arahani am luat 2 seturi, si atunci la 5 seturi tu ai abandonat 3. Dupa 2 seturi ai inceput set cu altcineva. Te-am intrebat frumos : continui? Raspunsul a fost "Nu, l-ai bagat pe kawind pe cont, ai abandonat". Din moment ce nu l-am bagat pe razvan pe cont iar tu ai inceput alt set si nu ai mai continuat, normal ca ai abandonat. Scorul este de 8-7 seturi cu tine si 8-6 seturi cu Kazi, voi, marii ninjalai care se dau nr1. Cand imi aduceti ninja sa ma conduca la seturi inafara de kandalf si armand, o sa recunosc ca nu sunt asa de bun precum pretind. Pana atunci, salutare.





Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.

Stai, stai, stai. In filmare apare cum amandoi deodata intrati pe conturi si nu cred ca impartiti acelasi net. Deodata ala sare cu gura pe mine. Se vede clar ca ati facut schimb de conturi. Si nu am spus nu. Tu ai spus ca abandonez si ai plecat de la arahani. In pm-ul de pe vacasipuiul ai zis ca ai spam-at de 16 ori cu go. Minciuni peste minciuni si iar minciuni. Ramai condus baietel. Si tot ce ai spus tu combinat nu fac 8 set-uri luate :)).
Tu nu esti ninja ma. Esti sura leac. La cum joci ma lasam de muuult de metin. Ti-am mai spus, cand jucam eu metin tu aveai 8 ani.

Rog un moderator sa dea TC. Numai suport minciunile care le mai zice.
Ultima oară modificat Mie Aug 10, 2016 8:28 pm de către qDanik, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Aug 10, 2016 8:24 pm

Nu pot sa cred ca inca suferi.. Baa imi dai notificari aiurea. Intelege odata ca sunt peste tine, si peste multi, inclusiv kazi. Un moderator sa gaseasca un motiv pentru t/c, deja copilu asta devine stresant cu oftica asta =))







Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mie Aug 10, 2016 8:29 pm

N-am nevoie de motiv.
Topic inchis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis