Funcția BM

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
SomeTimes
Începător
Începător
Mesaje: 143
Membru din: Vin Iul 29, 2016 11:08 am

Vin Aug 19, 2016 11:40 pm

După câte vedem [H]Diana a devenit BM.
Sa clarificăm anumite lucruri.
Fiecare membru staff care a fost [H] sau este trebuie sa faca o cerere pe forum pentru aceasta funcție , dar din câte vedem , Diana nu are o cerere de BM!
Aici există excepții sau favorizari intre "Iubite" , cred că se zice că:
Nu se fac excepții între playeri , nici între staff.
Dar , aici putem vedea ca Diana chiar este BM fara o cerere.
Daca aș fi vecinul lui blue si m-as duce la el să imi dea [SA] si celelalte chestii cum ar fi?
Deci , fiecare persoană trebuie să facă cerere aparte.
Daca voi fi sancționat după cele spuse, înseamnă ca adevărul se definește , chiar dacă voi fi sancționat , am dovezi incriminatorii.
O zi buna.
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Vin Aug 19, 2016 11:48 pm

În primul rând, nu știi în ce circumstanțe am primit. Nu s-a făcut nicio favorizare, stai liniștit. Am primit BM, și vor primi și ceilalți H. A fost decizia lui Blue să facă lucrul acesta, eu nici nu am adus asta în discuție. De altfel, văd că vă place să tot afirmați că primesc diferite grade doar pentru că sunt domnișoara blue sau mai știu eu ce apelative imi folosiți voi. Bârfiți-mă în continuare, că doar vă place!
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Vin Aug 19, 2016 11:53 pm

Această decizie a fost luată la nivel 'STAFF', ca membrii din echipa jocului să primească BM, deoarece să nu se mai deschidă un topic cu [H] deoarece aceştia au toate funcţiile unui BM, nu doar ea are BM, au toţi ceilalţii membri ai echipei + te-a lămurit şi colega mea, Diana, sper că m-am făcut înţeles.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Sâm Aug 20, 2016 12:02 am

SomeTimes scrie:După câte vedem [H]Diana a devenit BM.
Sa clarificăm anumite lucruri.
Fiecare membru staff care a fost [H] sau este trebuie sa faca o cerere pe forum pentru aceasta funcție , dar din câte vedem , Diana nu are o cerere de BM!
Aici există excepții sau favorizari intre "Iubite" , cred că se zice că:
Nu se fac excepții între playeri , nici între staff.
Dar , aici putem vedea ca Diana chiar este BM fara o cerere.
Daca aș fi vecinul lui blue si m-as duce la el să imi dea [SA] si celelalte chestii cum ar fi?
Deci , fiecare persoană trebuie să facă cerere aparte.
Daca voi fi sancționat după cele spuse, înseamnă ca adevărul se definește , chiar dacă voi fi sancționat , am dovezi incriminatorii.
O zi buna.
Salutare, dvs. vorbiti in necunostinta de cauza si mai mult de atat aduceti si acuzatii nefondate staff-ului. Nu cred ca ati fost cu noi in conferinta sa vedeti ce am vorbit in legatura cu gradele helperilor de pe forum. Diana a devenit BM la fel cum vor deveni si toti ceilalti membrii odata ajunsi acasa. Nu le-am dat grad pentru ca nu le stiam numele de pe forum, domnule. Nu cred ca este nevoie sa ma justific in fata dvs. dar totusi o fac. Sa o luam cu inceputul, am hotarat la nivel de STAFF ca toti helperii sa aiba pe langa gradul de pe joc si un grad pe forum pentru a putea oferi un ajutor in plus. Nu stiu ce intelegeti dvs. prin "iubite" dar va asigur ca sentimentele domnului Blue pentru Diana nu-i influenteaza judecata si e cat se poate de rational. Nu am facut un grup specific pentru helperi pentru ca il vedeam inutil. Helperii vor avea aceleasi permisiuni ca si BM-ii pe forum, fapt pentru care nu am mai facut inca o sectiune. Sper ca v-am facut sa intelegeti cu toate ca nu eram obligat sa ma justific in fata nimanui. As avea rugamintea ca atat dvs. cat si curiosii care mai gandesc la fel ca si dvs. sa nu mai vorbeasca in necunostinta de cauza, in caz contrar veti fi sanctionati atat pe joc cat si pe forum conform regulamentului.

Topic Closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis