Asa mai,Eks?

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Knox.
Începător
Începător
Mesaje: 70
Membru din: Mie Aug 31, 2016 3:24 pm

Vin Sep 02, 2016 9:44 am

Salut la toti,nu stiu cati dintre voi ati intalnit la set un player ca asta,indiferent de rasa :))

Nu inteleg trend-ul asta de a iti da punctaj singur,atat timp cat e 4-2 tu la ce spui ca e "1000-0"?
Zeul lui tata,nu ma cred eu un guru in AM dar si tu parca mare "master" te crezi.
Ti-a dat Awe king-ul si s-a umflat ficatu'-n tine bro?
Astept sa dai set cu Russo,Kexo..si alt AM de pe server care te-ar bate in nimfa bossule. :*
10-3 setul dinainte in care doar l-ai comentat,ca uite cum am dat critica,nu stiu ce..frate,un set il joci nu il comentezi,acum depinde in cazul tau nu am ce spune.
Cum am zis,astept sa dai set cu Russo,kexo..sa vedem,acolo ce mai comentezi =))
Auzi la el..1000-0 =)))
Tu ai fi bun de player la war de umplutura,ca am vazut ca prinzi risipa de fiecare data :))
La revedere! :*
A da,si apropo,suntem liberi fiecare sa jucam cum vrem,daca un war vrea sa joace cu INT pe arma e treaba lui :))
Vad ca nu e prima oara cand faci acest final de set,minunat..ca aveai cuvintele la tine,deci ai experienta :))
Avatar utilizator
Bogdannn
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:31 pm

Vin Sep 02, 2016 10:54 am

Eh. E prost așa de fel, nu ai ce să-i faci. Trebuie să-l înțelegel, îl știu de aproape 2 ani pe Eks ( antonio ) dar ce să-i faci așa e el prost. :lol: :lol:
Awewee nr1 BM și AxelT nr1 mental ( ce dacă tot eu sunt ăla, csf )
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Vin Sep 02, 2016 1:15 pm

Eu nu ştiu de ce vă pierdeţi timpul cu seturi goale, şi după nu recunosc că au luat bătaie, daţi duel pe site sau să fie ceva miză atunci chiar nu vă mai certaţi degeaba, părerea mea.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Vin Sep 02, 2016 1:30 pm

Consider că aceste lucruri le puteați vorbi și pe skype sau chiar pe joc. Nu îl cunosc ca persoana, deci mă abțin să comentez. Dacă într-adevăr se laudă cu asemenea scoruri pe strigă, sau mai știu eu pe unde, e cam aiurea. Știu, cu unele persoane chiar nu te poți înțelege. Le stă-n caracter să se laude. Dar crede-mă, sunt puțini care apreciază astfel de persoane, deci nu merită să-ți bați capul. În fine, ceea ce voiam să vă spun este să păstrați un limbaj adecvat. Nu vreau să văd ceartă, sau că îl batjocoriți. Fiecare are modul său de a fi. Dacă el consideră că așa este bine, și că cu asta va ajunge mai departe, e strict treaba lui! O zi frumoasă!
Avatar utilizator
Ley
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Vin Sep 02, 2016 1:19 pm

Sâm Sep 03, 2016 10:18 am

Aceste lucruri se pot discuta privat.
Cum ar fi pe joc , Privat Message (PM) sau pe skype.
După cum a spus si Diana prin primele lucruri,am aceeași părere.
O zi magnifica să ai
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Lun Sep 05, 2016 1:00 am

Topic închis.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Închis