BM rege peste server?..

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Knox.
Începător
Începător
Mesaje: 70
Membru din: Mie Aug 31, 2016 3:24 pm

Lun Sep 05, 2016 9:57 am

Trebuie sa se faca ceva in legatura cu damage-ul la sura BM,a ajuns sura BM sa dea cate 4k,5k pe skilluri,mai pune ca iti ia si otrava plus flama cate 1k..
Problema cea mai mare e ca apar tot felul de "profesionisti" care dau skillurile unul dupa altul si nici macar nu stiu tactica pe Bm,si dupa mai au si arfe de vedete.

FlamaNeagra cel mai bun BM de pe server,fara discutie ca va "tine pe jos" =)) de unde a mai aparut si nebunu' asta nu-mi explic.
Raul,tu te auzi ce vorbesti? 9k e damage-ul real al bm-ului?..inseamna ca n-ai jucat bm deloc.
E clar daca bm da cat da AM,aceasi critica..
Era mult mai bine cand BM nu avea acest damage,si faza e ca nu era un caracter JUCAT,maxim 2-3 gaseai pe server,acum gasesti mai multi BM decat AM,ce dracu..ma astept sa apara cineva in comentarii:"Voi vreti aia,aia,aia..niciodata nu sunteti multumiti" normal ca nu suntem,daca de fiecare data cand ceva parca ca va merge bine,MERGE PROST!
Atat am avut de spus,o zi minunata.

EDIT:Eu inteleg,dar chiar asa? Sa dea 5k aproape incontinuu si sa mai dea si 7-9k! Da,9k! Cat da AM pe deget,asta e prea mult,ce-ar fi sa ne facem toti BM?..
Nu zic sa ii reduceti la 4k critica,dar 6k critica pentru el ar fi suficient,NU 7-9k critica..
Cum spuneam,trebuia sa apara unul..pai Bogdan,normal ca nu ne hotaram,normal ca vrem altfel daca NU MERGE BINE CE A FOST PROPUS!E simplu,doar ca trebuia sa mai dai si tu acest tip de comentariu.
Pun pariu ca esti BM si pe tine te doare fix in p*** de damage-ul BM-ului,atat cat iti e bine tie,ce conteaza de ceilalti,cam asa vine. :)
Ultima oară modificat Mar Sep 06, 2016 7:17 am de către Knox., modificat de 5 ori în total.
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Lun Sep 05, 2016 10:18 am

Corect. Am făcut şi eu un topic pe tema acestui subiect, să se bage iar apa de 5% magie pentru că dmg-ul la sura bm e enorm.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Lun Sep 05, 2016 10:36 am

Sunt de acord să se reducă din dmg-ul la bm, dar nu cu foarte mult. Înainte abia vedeai câţiva sura bm pe server din cauza dmg-ului foarte mic. Sunt mulţi jucători pasionaţi de acest caracter, şi nu ne putem bate joc de ei prin reducerea considerabilă a dmg-ului.
Avatar utilizator
Kiroshi
Începător
Începător
Mesaje: 65
Membru din: Dum Aug 28, 2016 3:45 pm

Lun Sep 05, 2016 10:40 am

Eu tot sunt de parere ca ar trebuii efectuata o scadere majora de damage la toate rasele si clasele de magii.










Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Lun Sep 05, 2016 11:52 am

Dmg-ul la sura BM trebuie scăzut, deoarece nici un sura AM nu mai are şanse să-l bată, de ninja şi wăr, nu mai zic nimic, sunt inutili în faţa lui.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Andrei Bogdan
Jucător
Jucător
Mesaje: 49
Membru din: Joi Sep 01, 2016 11:12 am

Lun Sep 05, 2016 3:11 pm

Corect.Asa trebuie.
Nu,nu e adevarat,glumesc.
Fratele meu, unu face o sugestie sa se mareaca damage-ul,unul sa se scada,s.a.m.d , hotarati-va odata.
Voi purtati omul?
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Lun Sep 05, 2016 11:54 pm

E destul ca BM-u a fost 0 pe toate serverele. Dmg la BM este cel real asa cum este acum.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mar Sep 06, 2016 6:23 pm

Topic închis.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Închis