Discutii despre MUZICA si PICTURA.

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
bcristian98
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Vin Dec 02, 2016 10:49 pm

Sâm Dec 03, 2016 9:39 pm

Heeeeeeeeeeeeeeeeei!
Voiam sa spun intai ca as dori ca acest topic sa nu fie inchis poate chiar niciodata, intrucat sper ca va fi un subiect mai dezbatut, ceva liber si oricine, oricand, este primit in discutie, cu intrebari sau cu informatii.

Cred ca ar fi bine ca pe aici sa vorbim despre muzica nationala si internationala de toate tipurile, fara mistouri si chiar despre pictura de altfel.
Sper sa se treaca pe aici. :)

De exemplu, eu personal ascult metal, trupa mea preferata este Slipknot. :)
Pictorul meu preferat e Salvador Dali. :)
Avatar utilizator
HamatoLegend
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Sâm Oct 15, 2016 10:28 pm

Sâm Dec 03, 2016 10:00 pm

tipul death metal core & hard rock ma defineste, iar trupa mea preferata e 'pierce the veil'. melodia mea preferata este 'pierce the veil - caraphernelia'. pe langa, ador si trupele acestea pe care le ascult zilnic, si anume 'skillet', 'slipknot', 'sleeping with sirens', 'black veil brides', 'bullet for my valentine', 'slayer', 'nirvana', 'cannibal corpse', 'marilyn manson' (asta e solo), 'system of a down', 'andy black' (asta e solo), 'fit for rivals', 'goodbye to gravity', 'metallica', 'suicide silence' si multe altele. cat despre pictura, nu prea ma am eu cu astea, nu cunosc pictorii, dar temele mele preferate pentru o pictura sunt sadismul, tristetea & sado-masochismul.
Avatar utilizator
bcristian98
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Vin Dec 02, 2016 10:49 pm

Sâm Dec 03, 2016 10:22 pm

HamatoLegend scrie:tipul death metal core & hard rock ma defineste, iar trupa mea preferata e 'pierce the veil'. melodia mea preferata este 'pierce the veil - caraphernelia'. pe langa, ador si trupele acestea pe care le ascult zilnic, si anume 'skillet', 'slipknot', 'sleeping with sirens', 'black veil brides', 'bullet for my valentine', 'slayer', 'nirvana', 'cannibal corpse', 'marilyn manson' (asta e solo), 'system of a down', 'andy black' (asta e solo), 'fit for rivals', 'goodbye to gravity', 'metallica', 'suicide silence' si multe altele. cat despre pictura, nu prea ma am eu cu astea, nu cunosc pictorii, dar temele mele preferate pentru o pictura sunt sadismul, tristetea & sado-masochismul.
Andy Black nu a fost solist in BvB sau Asking A? Parca.. adica are un nume asemanator, poate confund.
Imi plac gusturile tale, majoritatea.
Marilyn Manson e za best. :))
Avatar utilizator
HamatoLegend
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Sâm Oct 15, 2016 10:28 pm

Sâm Dec 03, 2016 11:45 pm

bcristian98 scrie:
HamatoLegend scrie:tipul death metal core & hard rock ma defineste, iar trupa mea preferata e 'pierce the veil'. melodia mea preferata este 'pierce the veil - caraphernelia'. pe langa, ador si trupele acestea pe care le ascult zilnic, si anume 'skillet', 'slipknot', 'sleeping with sirens', 'black veil brides', 'bullet for my valentine', 'slayer', 'nirvana', 'cannibal corpse', 'marilyn manson' (asta e solo), 'system of a down', 'andy black' (asta e solo), 'fit for rivals', 'goodbye to gravity', 'metallica', 'suicide silence' si multe altele. cat despre pictura, nu prea ma am eu cu astea, nu cunosc pictorii, dar temele mele preferate pentru o pictura sunt sadismul, tristetea & sado-masochismul.
Andy Black nu a fost solist in BvB sau Asking A? Parca.. adica are un nume asemanator, poate confund.
Imi plac gusturile tale, majoritatea.
Marilyn Manson e za best. :))
da, Andy a fost solist in BvB, doamne cat ador membrii din trupa aia :lol: jinx 8-) si da, Marilyn e zeu frate, idolul metal-ului. :ugeek:
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Dec 04, 2016 12:41 am

Inca n-ati invatat,ca Salam si Cercel e forta?
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Dum Dec 04, 2016 11:10 am

Imi place rap-ul/hip-hop-ul. Imi plac melodiile care transmit un mesaj sau au o poveste sau cele in care se canta doar adevar. Asculta Eminem - mockinbird si Zmeu' Ninja - '88, ei sunt si artistii mei preferati. Pe langa ei mai ascult : Cedry2k, Nimeni Altu', Parazitii, Cheloo, Tyler the Creator, Dragonu' Ak47, Kazi Ploae, Specii, Omu' Gnom, Releveu si putin Immortal Technique si rar manele. :)
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Dec 06, 2016 7:38 am

Topic lipsit de interes.

Topic închis!
Închis