Cata competitie..

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Jorath
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Mie Oct 12, 2016 8:43 am

Dum Dec 18, 2016 2:15 pm

"Baga-mi-as **** in tine,te rup la set,ai accesorii mortule".
Cred ca va este cunoscut,nu?
Nimeni nu mai joaca de placere,ci doar sa arate cat de buni sunt la a apasa niste butoane la tastatura.
Second..ce sa mai zic,cu o mica aluzie de inceput,esti nr1 dar ai numele "Second" ihihhi.
Ma Second..sa mor de am vazut om mai..cum sa zic,mai prins de joc decat tine :))

"Stai sa-mi aduc colierul"
Asa ma second,ma?
Nr 1 mental..hai sa-ti zic ceva..sunt x buguri pe serverul asta,de damage,etc..
Tu filmezi pe toti la set ma,dar nu apare nici un video =))
Jozey nu are accesorii,a avut un singur site care l-a pierdut :D
Invata sa pierzi vere,daca pierzi un set iti dai cu pamantu' de fata,ce faci?
Nu exista nr 1,mai ales pe LF unde poti fi batut si de un amator care-ti prinde 2 critici pe duel.
Sunt 2 tipuri de jucatori de metin2:Jucatori care stiu juca pe rasa lor,si jucatorii care sunt buni doar de war.
Mai lucreaza la personalitate,fratioare.
Tot tu ai venit cu pi**a mare si ai plecat la 1 - 0 cu jozey..
Baga amuleta daca nu poti altfel,salut. :D
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Dum Dec 18, 2016 3:20 pm

Asta a devenit jocul metin2... in 2009 intrebam toti desteptii din map1 unde pica blestematele dracu... si nici ei nu stiau:)))
Pe PvP nici numai zic toti au p...a mare si degeaba , unu crede ca daca castiga pvp ,gata e cel mai bun de pe svr, are si king de 100 acc ce vrei frate mai mult?Ei cred ca daca sunt nr1 pe o rasa , au de castigat ceva dar ei nu stiu ca peste 10 ani nu o sa se mai joace nimeni mt2.Potoliti-va de la competitie si gata ,e un joc , acesta a facut cu scopul de a relaxa un om dupa ce munceste 12 ore sau vine de la scoala dupa 7 ore, sa ne facem prieteni pe viata chiar daca se poate, amintiri dar nu dusmani,competitie si toata c....aturile...
Avatar utilizator
Second Metin2LF
Începător
Începător
Mesaje: 82
Membru din: Vin Iul 08, 2016 6:03 pm

Mie Dec 21, 2016 11:42 pm

Am facut un mic test imediat dupa ce am adus colier rubin . El dadea 6.3 normala " fara colier " , eu 6.2 normala " cu colier " . Nu stiu ce bug la damage exista in afara de cel la freza pe care il aveam si eu . Altul chiar nu exista . Cat cu Jozey , il conduc detasat la seturi , si pe toti de pe Last Fight . Daca o sa ii chem pe un server de tactica ... Zic ca nu-l au in pc . 8 - 4 cu Jozey . Poate confirma si el . Cu tine am 2 - 0 . Stii bine asta :) Daca crezi ca ai uitat , aduc dovada cu un print :)
Salpa !
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Joi Dec 22, 2016 8:05 pm

Topic închis!
Închis