Sa te *** in bot fa Anito

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Chinezu
Începător
Începător
Mesaje: 68
Membru din: Mie Noi 11, 2015 9:07 pm

Sâm Ian 07, 2017 9:59 am

Ba , eu m-am saturat sa intru pe forum (cand am si eu timp) si cand intru la "reclamatii playeri" nu vad altceva decat o mumie de 26 de ani cica , care umple topicul de reclamatii. Apai ****** pandabuba lu` pandabuba care te-ai nascut pe fata pamantului , n-ai avea noroc de **** ai 26 de ani lasa copiii sa injure sa se exprime sfanta jigodie ce esti tu , la fiecare limbric faci reclamatie ca tu ai 3 sani (asta daca ai asa ceva). Nu ma intereseaza ca iau ban sau ceva pentru asta dar ma sufocam daca nu scriam , a dracu de obosita . Mai termina-te faaaaaa du-te la munca ****** gura ***** si lasa copii in pace. Ce te-as bate ma jur da nu pe joc . Ai fi prima femeie in care as da si as da cu sete . Am impresia ca te exciti si iti tremura clitorisul cand faci o reclamatie de aia faci atatea nesatula ce esti. Sa-ti dau la **** !

 ! Mesaj de la: Dokita
Ai primit avertisment
Imagine
Avatar utilizator
Scuipici
Începător
Începător
Mesaje: 60
Membru din: Joi Ian 07, 2016 1:43 pm

Sâm Ian 07, 2017 10:45 am

:roll: =)))))))))) Te-ai trezit bine Bro ,ai dreptate . A înnebunit cu reclamațiile :o . O viață are și ea.. Și-o face-n stilul metin2 B-) 8-) .
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Sâm Ian 07, 2017 12:15 pm

Trebuie să iau lecţii de la Anita să fac reclamaţii, că mai vr 200 post-uri :(
Ultima oară modificat Sâm Ian 07, 2017 1:26 pm de către Metin2 Server, modificat 1 dată în total.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Chinezu
Începător
Începător
Mesaje: 68
Membru din: Mie Noi 11, 2015 9:07 pm

Sâm Ian 07, 2017 12:47 pm

xRussoN1 scrie:Trebuie să iau lecţii de la Anita să fac reclamţii, că mai vr 200 post-uri :(
:))))))))) Da-o-n **** noastră
Imagine
Avatar utilizator
Sapho
Jucător
Jucător
Mesaje: 35
Membru din: Lun Dec 05, 2016 11:25 pm

Sâm Ian 07, 2017 5:12 pm

Chinaaaaa :( De ce esti asa lau ? Mie chiar imi place Anita :( . Si are dreptate . O femeie , indiferent , nu trebuie jignita :( Nici chiar pe un joc .
Avatar utilizator
Jorath
Începător
Începător
Mesaje: 51
Membru din: Mie Oct 12, 2016 8:43 am

Sâm Ian 07, 2017 5:14 pm

Manca-ti-as,ca era sa ma fac cu reclamatie doar pentru ca i-am zis ca-i proasta :))
Femeia asta are mai multa posturi de una singura cat noi toti de aici :))
26 de ani,cat de trista sa-ti fie viata ca la 26 de ani sa stai in fata unui monitor si sa faci degetica la poze cu sura-ul :))
Forta CHINA.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Sâm Ian 07, 2017 5:35 pm

Acest topic este făcut pentru batjocura/ crtica o persoană, prin urmare acest subiect v-a fi închis.

Topic închis.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Închis