Yakuza si stilul lor de joc

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Mie Ian 11, 2017 8:24 pm

Haideti sa vedeti cum joaca acesti catei ai sv-lui si in ce stil "maret" o fac. Au castigat un war si se cred zeii sv-lui. Sa nu uitam Lupule (catelule) ca timp de 2 zile de cand era programat waru faceai pe milogu map1 blue si map1 red si ai reusit si tu sa strangi 40 de catei. Un war frumos din punct de vedere al playerilor 45 vs 45 mai rar asa multi la un war dar ca si oameni,sunteti 0 + ca ati avut 2 spioni la noi + ca jucati cu range /send si alte prostii,iar tu Lupule razi de mine ca sunt salvamar ? Pai eu de bine de rau am 3600 lei pe luna,tu ce ai ?! Un morcov infipt in windows ca esti asa de josnic incat tu ca si baiat ai luat permisul a 7 a oara si ma rugai in privat pe skype sa-ti zic ce sa inveti :)))) Pai ba mortule de foame cand vreodata o sa ajungi tu si vre-unu din cateii tai sus la mine ?! Sa nu uitam ca Twisst si echipa lui au participat la warul de acum 2 zile in Yakuza. Nivel vostru de joc este unul josnic,traiti pe metin tu si restul breslei,pe confa dadeati numai printuri cum agatati voi samance si ca mama ce "buna" e samanca aia,cat prost si de idiot sa fii ? coae e un joc :))))) si sa numai zic ca plangeati cand va certati cu "iubii" de pe joc :)))))) Macar de le vedeati in realitate sau ceva de genu dar voua nici macar fb-u nu va dadea broscoii dracu.



http://imgur.com/a/GG2Uw
http://imgur.com/a/rPsF6
http://imgur.com/a/J2ECu
http://imgur.com/a/Ll3OK
http://imgur.com/a/Xoqw9
http://imgur.com/a/mACcb <-- The best :)))
Ultima oară modificat Mie Ian 11, 2017 8:26 pm de către Aeldra, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
LeeDamassy
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Joi Feb 04, 2016 8:35 pm

Mie Ian 11, 2017 8:25 pm

Un slab si o pasarica.
Avatar utilizator
Corvigel
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Mie Ian 11, 2017 10:25 am

Mie Ian 11, 2017 8:39 pm

Twist..nu mă așteptam la asta de la tine,cât te-a ajutat BT-ul când aveai breasla...acum ce ai făcut? oricum BT o să fie mereu nr1.Respect Dici ! Moe Yakuza :twisted: :twisted: !
Ultima oară modificat Mie Ian 11, 2017 8:52 pm de către Corvigel, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
qKen3TOfficial
Jucător
Jucător
Mesaje: 39
Membru din: Lun Dec 26, 2016 12:16 am

Mie Ian 11, 2017 8:46 pm

Astia din Yakuza , fara spioni nu faceati nimic. SUNTETI VARZA !
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mie Ian 11, 2017 9:51 pm

asa cataline, fii rau :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Joi Ian 12, 2017 6:08 pm

Unde dracu iei tu ca salvamar ma 3600lei. Dracu nici ingineru nu ia atata si iei tu ca salvamar? AI zis-o pe asta de ne-am dat seama ca te-ai dat mare. dar nu ti-a mers=))
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Ian 12, 2017 6:55 pm

Ba moldovean prost,daca ma-ta cu tactu lucreaza la camp pe 800 lei iar tu ai haznaua in fundu gradinii si mananci sunca cu paine asta nu inseamna ca toata lumea este la nivelul tau. Salariul unui salvamar incepator (adica in primul an de munca) este de 2100 lei iar vechime cu cat este mai mare cu atata salariul esti mai avantajos ,iar eu sunt salvamar de 7 ani taran de la coada vacii ca nu stii ce-i ala litoral (doar din poze de pe google)
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Joi Ian 12, 2017 9:57 pm

6AM e baza .
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
Yamir
Jucător
Jucător
Mesaje: 43
Membru din: Joi Dec 15, 2016 8:42 pm

Vin Ian 13, 2017 2:23 am

Asa copil ofticat pe un joc nu am vazut niciodata ....Salvamar de 7 ani ...tataie lasa metinul ca iti face rau =)))..O sa ajungi mai rau ca aia de 12 ani care cer itm sa faca o poza cu el ca doar ti-l da inapoi la ce gandire ai .Josnici ca de obicei ,cauti doar cearta si ,,batai'' de luat drq de dat prea putin sa dai si tu , degeaba ai 27 de ani daca ai gandirea unu copil de 7 ani prin ceea ce ai postat, salariu 3600 wow vezi poate te cred salvamari din BT ....Si eu ajung la 10000 dar na fiecare cum poate te pupa Strong si lasa harfele astea ca esti obosit vere :* !
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Vin Ian 13, 2017 3:38 am

1. Nu-s ofticat deloc si nu ai o treaba cu jocul,tu joci de maxim 3-4 zile si plus de asta ai vre-o 15 ani,au ajuns toti putanii sa comenteze
2. Nu-s tataie,nu am 27 de ani :)))) am 22 de ani iar tot ce am zis acolo este real,prea putin imi pasa cine ma crede si cine nu atat timp cat eu stiu cel mai bine.
3. Esti vai e mama ta,un depravat zici ca ai batut toata viata cuie cu fata si ai lucrat la carpici si vii aici sa faci gura mare,mi-am adus aminte fb-ul tau si am mai avut discutii,ai gandirea la genunchii broastei,n-ai o treaba cu realitatea iar comentariul tau nu-si are rostul draga neauzit mic.
Avatar utilizator
alexrejjo
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Mar Aug 09, 2016 2:59 pm

Vin Ian 13, 2017 10:27 am

Mă Dici , dacă tot te lauzi că ai salariu de 3600 de lei , atunci de ce mai furi iteme? La "valoarea" ta nici nu simt 300 de lei , nu?=]]
Avatar utilizator
Deiu
Jucător
Jucător
Mesaje: 41
Membru din: Joi Feb 25, 2016 10:18 am

Vin Ian 13, 2017 11:26 am

Dici,din pacate toata lumea stie ca Twist e un ***** si tot timpul va ramane un *****,prost s,a,m,d...Nu m-as mira sa fie improvizata chestia,ma intelegi? Stim amandoi cine e twist deci mai bine las-o balta ;)
Avatar utilizator
Barnette
Începător
Începător
Mesaje: 86
Membru din: Joi Noi 03, 2016 11:42 pm

Vin Ian 13, 2017 2:08 pm

Dici daca plangi iti dau 5 lei sa-ti iesi si tu un covrig . Pe pvm erai 25/24 on , mai taci drq si mai fura in continuare sa-ti intretii familia,iar in legatura cu Twist totul e mana voastra :))) mai manacati cacat ca va sta bine
Avatar utilizator
Barnette
Începător
Începător
Mesaje: 86
Membru din: Joi Noi 03, 2016 11:42 pm

Vin Ian 13, 2017 2:11 pm

qKen3TOfficial scrie:Astia din Yakuza , fara spioni nu faceati nimic. SUNTETI VARZA !
Mai taci drq si mai fura sa tu sa traiesti.
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Vin Ian 13, 2017 4:04 pm

AI 23 de ani si 7 ani de cand esti salvamar? pai tu de la cati ani esti salvamar?=))
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Vin Ian 13, 2017 7:38 pm

Fa socoteala singur buzz ca esti baiat mare iar tu Raule mai treci pe la scoala ca esti mai analfabet ca Lupu.
Avatar utilizator
adelinne
Începător
Începător
Mesaje: 86
Membru din: Lun Ian 09, 2017 8:55 pm

Vin Ian 13, 2017 7:53 pm

Totuşi eu nu vă înţeleg , vă certaţi pentru un joc , de ce ? Nu aveţi alceva mai bun de făcut? Totuşi vedeţi'vă faţă'n faţă şi rezolvaţivă probleme, dacă atâţia spune'ţi unu' de altu' ca sunteţi fake. Totuşi e un joc şi trebuie tratat ca şi atare , adică mi se pare penibil ca cineva să vrea să între pe forum şi să vadă playeri cum se ceartă , când ei poate vor sa vadă ceva folositor în scopul jocului sau pur şi simplu să socializeze cu alţii playzerii , da ştiu că probabil o să spuneţi că poate să ocoleacă treaba asta ,da aici e dreptate dar aici a fost doar părerea mea şi atât.
Chinezu
Începător
Începător
Mesaje: 68
Membru din: Mie Noi 11, 2015 9:07 pm

Sâm Ian 14, 2017 1:28 am

Iesiti din casa si aflati ca s-a dus criza futu-va in gura de saraciile dracu , nu ati auzit de salarii de astea ? munciti sambete si duminici baga-mi-as **** in voi nu mai stati la labit in map1 cu samancilii =)))))) si ce daca are 22 de ani si joaca metin , las sa joace ca isi permite il doare la dildau de voi . In legatura cu warurile , nu mai gasesti un war adevarat curat pe serveru asta asa ca n-are rost sa va plangeti toti bagati send si range sambag e prima oara cand aud de asa ceva deci ... 1SkillDown ramane n1 pentru mine , in 2 ani de zile toate warurile ce le-am dat cu 1SD au fost prea curate bag ****-n voi :))) si tot am fost nr 1. DICI **** MICU
Imagine
Avatar utilizator
Barnette
Începător
Începător
Mesaje: 86
Membru din: Joi Noi 03, 2016 11:42 pm

Sâm Ian 14, 2017 11:38 am

DicianuC scrie:Fa socoteala singur buzz ca esti baiat mare iar tu Raule mai treci pe la scoala ca esti mai analfabet ca Lupu.
Iti dau 50 acc sa va impartiti saracilor ??Cuvantul ''mata'' iti zice ceva?
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Sâm Ian 14, 2017 4:25 pm

Citeste ce a zis Chinezu mai sus si se poate da TC, multumesc !
Închis