Salcf.

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Bogdannn
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:31 pm

Sâm Ian 14, 2017 3:25 pm

Binesss, am dreptate sau nu? Spuneti in comentarii. A sau cazul B.
A. Donatorii, cum stiti sunt `Sfanti` pe serverul Metin2 Last Fight, ei daca sunt sparti si un player injura de pe acel cont, i se fura itemele site + king s.a.m.d aceia nu primesc ban, ci li se dau itemele inapoi.
B. Oamenii care castiga site-uri/ king s.a.m.d e spart, i se fura kingu, se transfera kingul de pe un cont pe altu, dupa injura, ii da unui baiat king, acela ia ban, baiatu care are kingu` ia ban si el, iar `PROPIETARUL` king-ului este si el banat fara motiv.
ADEVARAT sau FALS?
Daca iau ban pe forum, asta e. Mai avem ip-uri/ conturi de creat.
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Sâm Ian 14, 2017 7:21 pm

Noi avem sincer un STAFF de nota 11,50+:)) dar playerii il strica, eu zic ca sunt ambele variante corecte
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Dum Ian 15, 2017 12:23 am

Nu-l mai pupa in cur pe pokemonu ala de copil de 13 ani. Ma bucur ca a luat ban, deja m-am saturat de figurile lui de constipat. De pe contul lui sa facut neregula? Contul lui primeste ban. Oricine poate sa injure staffu dupa sa zică ca a fost spart contu...ma bucur si ca nu a luat unban pisamas pe el. Bravo Blue! <3
Avatar utilizator
Bogdannn
Începător
Începător
Mesaje: 144
Membru din: Mie Noi 11, 2015 6:31 pm

Dum Ian 15, 2017 6:31 pm

RaulFlvs scrie:Nu-l mai pupa in cur pe pokemonu ala de copil de 13 ani. Ma bucur ca a luat ban, deja m-am saturat de figurile lui de constipat. De pe contul lui sa facut neregula? Contul lui primeste ban. Oricine poate sa injure staffu dupa sa zică ca a fost spart contu...ma bucur si ca nu a luat unban pisamas pe el. Bravo Blue! <3
Dacă vorbeai de mine nu, nu eu am înjurat staff-ul, se poate vedea clar, eu am luat ban cam degeaba pur şi simplu. Şi 1. Ăla nu era kingu lui, era al meu, deci. :) el a luat ban din vina lui că e nab, dar eu nu ştiu cu ce am greşit şi vreau să aflu acest lucru.
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Mar Ian 17, 2017 1:20 am

Imagine
Închis