Athero - The End.

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Ian 27, 2017 3:35 pm

Am horatart impreuna cu Corina sa parasim official Metin2LF din motive destul de frumoase , unul dintre ele este ca multi sufera in taste si cauta poze dupa net sa zica ca suntem noi , nu e frumos nu stiti cum aratam unii dintre voi ce-i care ma cunosc si pe mine si pe Corina stiti prea bine ca nu suntem noi aia care ati vazut pozele etc... si multi care stiu decat sa injure sa critice , si ce-i care se simt sa nu se singhiseasca sa dea comment aici pentru ca nu are rost , ne-am saturat de oamenii de genu' asta;) Multa bafta la fratii mei <3
Imagine
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Vin Ian 27, 2017 3:51 pm

Unul din cele mai frumoase cupluri de pe server, niste prieteni adevarati si oameni adevarati. O sa-mi lipsiti :* Bafta siii sa va tina! Sa fiti mereu uniti si sa aveti grija unul de celalalt, am mai discutat noi.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Vin Ian 27, 2017 3:51 pm

Băi eu te cunosc de 1 an de zile eşti un băiat de nota 10 .. Te-am mai înjurat eu puţin aşa dar ştii că nu o fac cu răutate =)) Te dracu' .. Ce să zic .... hmm mult noroc in tot ceea ce veţi face vă pup dulce :* Faceţi gigăuei?
Avatar utilizator
.Dek
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Vin Ian 27, 2017 3:32 pm

Vin Ian 27, 2017 3:52 pm

Amândoi,eraţi un model de helperii pentru ceilalţi care aplică, să vă ţină , şi să ne mai vedem.
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Ian 27, 2017 3:56 pm

[SA]Kepe scrie:Unul din cele mai frumoase cupluri de pe server, niste prieteni adevarati si oameni adevarati. O sa-mi lipsiti :* Bafta siii sa va tina! Sa fiti mereu uniti si sa aveti grija unul de celalalt, am mai discutat noi.
Stiu Kepe ce am vorbit noi <3 :)) <3 o sa avem grija si iti promit ca o sa mai intram sa te vizitam <3
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Ian 27, 2017 3:57 pm

KiddeHERE scrie:Băi eu te cunosc de 1 an de zile eşti un băiat de nota 10 .. Te-am mai înjurat eu puţin aşa dar ştii că nu o fac cu răutate =)) Te dracu' .. Ce să zic .... hmm mult noroc in tot ceea ce veţi face vă pup dulce :* Faceţi gigăuei?

Cat ne am certat noi tot prostu' meu ramai =)) <3
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Ian 27, 2017 3:57 pm

.Dek scrie:
Amândoi,eraţi un model de helperii pentru ceilalţi care aplică, să vă ţină , şi să ne mai vedem.
Mersi frate :* <3 poate o sa ne mai gasim .
Imagine
Avatar utilizator
vladut
Începător
Începător
Mesaje: 104
Membru din: Lun Ian 23, 2017 4:51 pm

Vin Ian 27, 2017 4:22 pm

2 oameni care traieste pe un joc va iubiti mult pe joc?=)) virtual ?va drecu
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Ian 27, 2017 4:27 pm

vladut scrie:2 oameni care traieste pe un joc va iubiti mult pe joc?=)) virtual ?va drecu
Nu cred ca esti in stare sa comentezi BUZZ ca practic, esti prostu'sv-ului. Toti isi bat joc de tine :)) , esti egal cu 0 pentru mine .
Imagine
Avatar utilizator
AlmightyThor
Jucător
Jucător
Mesaje: 33
Membru din: Mar Ian 17, 2017 11:57 am

Vin Ian 27, 2017 5:02 pm

Nu te cunosc de mult timp dar mi-ai făcut o impresie bună la prima mea intrare pe server . Nu pune la suflet ce spun toți ... . Mult succes în continuare şi să rămâneți uniți !
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Ian 27, 2017 5:05 pm

AlmightyThor scrie:Nu te cunosc de mult timp dar mi-ai făcut o impresie bună la prima mea intrare pe server . Nu pune la suflet ce spun toți ... . Mult succes în continuare şi să rămâneți uniți !

Multumesc Frumos:*
Imagine
Avatar utilizator
vladut
Începător
Începător
Mesaje: 104
Membru din: Lun Ian 23, 2017 4:51 pm

Vin Ian 27, 2017 5:06 pm

[H]Athero scrie:
vladut scrie:2 oameni care traieste pe un joc va iubiti mult pe joc?=)) virtual ?va drecu
Nu cred ca esti in stare sa comentezi BUZZ ca practic, esti prostu'sv-ului. Toti isi bat joc de tine :)) , esti egal cu 0 pentru mine .
Ma bucur ca a-ti plecat bafta!
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Ian 27, 2017 5:08 pm

vladut scrie:
[H]Athero scrie:
vladut scrie:2 oameni care traieste pe un joc va iubiti mult pe joc?=)) virtual ?va drecu
Nu cred ca esti in stare sa comentezi BUZZ ca practic, esti prostu'sv-ului. Toti isi bat joc de tine :)) , esti egal cu 0 pentru mine .
Ma bucur ca a-ti plecat bafta!
Eu ma bucur ca am scapatde tine, oricum nimeni nu te inghite :)) sa iti zic sincer esti degeaba pwp's
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Vin Ian 27, 2017 5:09 pm

Baftă frate.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Ian 27, 2017 5:10 pm

xRussoN1 scrie:Baftă frate.

Ms frate<3
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Vin Ian 27, 2017 5:49 pm

Corina si Athero, va urez mult succes in orice vreti sa faceti! Athero tot fratele meu ramai chiar daca parasesti LastFight-ul. Va pup<3
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Ian 27, 2017 5:52 pm

[SGM]Edy scrie:Corina si Athero, va urez mult succes in orice vreti sa faceti! Athero tot fratele meu ramai chiar daca parasesti LastFight-ul. Va pup<3
pwp Frate <3
Imagine
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Vin Ian 27, 2017 6:36 pm

Gg frate pt ce ai facut , dar pt corina ( stiu ca s a plans la tine ca i am dat pozele cu ea ) dar si o cauta , daca zice ca sunt hamato , sa ii suga **** lu hamato . Bft athero ! Corina oricum erai in + in staff , deci salpa
Imagine
Avatar utilizator
Top Metin2 Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 827
Membru din: Mie Iul 06, 2016 11:15 pm
Status: Developer

Vin Ian 27, 2017 6:39 pm

Takumi scrie:Gg frate pt ce ai facut , dar pt corina ( stiu ca s a plans la tine ca i am dat pozele cu ea ) dar si o cauta , daca zice ca sunt hamato , sa ii suga **** lu hamato . Bft athero ! Corina oricum erai in + in staff , deci salpa

Corina nu a zis nimic, nu era in + in staff, am laut decizia de a ne indeparta de specimene d-astea, ca ei nu vad lucrurile decat cum vor ei.
Imagine
Avatar utilizator
RaII
Jucător
Jucător
Mesaje: 46
Membru din: Vin Ian 27, 2017 8:13 am

Vin Ian 27, 2017 6:51 pm

Tot respectu pt tine frate. Esti un om adevărat. Păcat ca te lasi TU. Si rautatile mereu o sa apară când iti merge bine, mereu o sa se afle ciumpalaci sa comenteze. Dupa un an jumate, uneori "aflu" si eu de la unii playeri ca site-urile mele "sunt furate" mai nou. CEA MAI BUNA **** O FACE GURA LUMII. Oricum esti un baiat super. Despre Joly n-am ce sa zic decât vorbe de rusine. Stiu ce a facut cu Twiist si in ce hal injura pe un cacat de joc. Multa bafta si mult succes in continuare. Te pupa Flvs
Închis