S-a dus...

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
Gax
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Vin Feb 10, 2017 12:16 pm

Sâm Feb 25, 2017 10:04 pm

Da,se pare ca s-a dus toată distracția din 2015 . Atunci,aveai cu cine glumi,aveai cu cine râde,cu cine sa te bati , dar acum,toți puștanii au apărut pe server,superiori si toate prostiile.
Cândva,aveam Lf-ul in suflet,era cel mai frumos server pentru mine,înainte de a primi ban,cu motiv 0.(știe Blue). Așa că , nu stau eu sa va explic vouă nu știu ce chestii.
Aici,pun punct. Nu o sa mai apar pe server,nicăieri,de data asta nu mint,închei tot,si ma apuc de o alta preocupatie. In special,lu Blue,vreau să ii mulțumesc pentru tot , si , o sa fie si el răsplătit cândva, aduceți voi vorbe urâte despre el,dar nu il știți,in 2015, puteai zice ca e prietenul tau cel mai bun,glumea,radea,dar,in 2017, s-a schimbat totul,aroganța , tot ce am de spus e aroganța. Așa că , singurul membru al staffului la care am ținut si încă țin este Reaper,da,fostul SGM,cel mai bun băiat!

LastFight Legendary a dispărut in 2016 , si acum e , LastFight Normal.

LastFight,n-am să uit numele,nu am sa yut fostul gameplay,cel care il țineam mereu in suflet.

Pace,si bafta tuturor!

P.S: Nu am menționat pe cineva aici,mai exact două persoane,se stiu ele , Diana si Kepe , si vouă va urez bafta,deșii eu sunt in continuare batjocura si jucăria voastră,mai exact a Dianei.
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Sâm Feb 25, 2017 11:35 pm

bafta frate, nu am avut ocazia sa te cunosc, dar te respect pentru cuvintele tale frumoase,ai dreptate s-a schimbat lumea pe LF au venit pokemonii de 13 ani '' EICHEEI NR1 LAME SA MOARA MAMA,TE BAT''si da...lycan nu se baga,aia nu se baga,aia nu ca cica e pokemon,dar ei baga barbut,pe urma copilasul cand baga la barbut mai asculta si bug mafia - jucator adevarat ca sa fie treaba, treaba=)) ce sa zic... bafta in viata reala
Avatar utilizator
Gax
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Vin Feb 10, 2017 12:16 pm

Dum Feb 26, 2017 8:48 am

barcelona04 scrie:bafta frate, nu am avut ocazia sa te cunosc, dar te respect pentru cuvintele tale frumoase,ai dreptate s-a schimbat lumea pe LF au venit pokemonii de 13 ani '' EICHEEI NR1 LAME SA MOARA MAMA,TE BAT''si da...lycan nu se baga,aia nu se baga,aia nu ca cica e pokemon,dar ei baga barbut,pe urma copilasul cand baga la barbut mai asculta si bug mafia - jucator adevarat ca sa fie treaba, treaba=)) ce sa zic... bafta in viata reala
Mersi,bafta si ție! Da,e adevărat tot ce ai scris.
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Dum Feb 26, 2017 11:59 am

Sv-u s-a schimbat enorm de mult,adevarat numai draci plini de ei de zici ca i-a fatat masa in cap gen Takumi si alte specimene frustrate care n-au nici-o treaba cu tine dar vin si te injura. Nu ai cu cine sa te mai bati,daca sunt 200 on pe sv 150 stau cerc afk sa faca minute,numai ai ce sa faci server sa nu mai zic de banurile care se dau pe niste motive de toata jena. A fost acum 1 an si putin sv de nota 10 dar usor usor scade...

Bafta in continuare !
Ultima oară modificat Dum Feb 26, 2017 12:01 pm de către Aeldra, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Gax
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Vin Feb 10, 2017 12:16 pm

Dum Feb 26, 2017 12:00 pm

DicianuC scrie:Sv-u s-a schimbat enorm de mult,adevarat numai draci plini de ei de zici ca i-a fatat masa in cap gen Takumi si alte specimene frustrate care n-au nici-o treaba cu tine dar vin si te injura. Nu ai cu cine sa te mai bati,daca sunt 200 on pe sv 150 stau cerc afk sa faca minute,numai ai ce sa faci server sa nu mai zic de banurile care se dau pe niste motive de toata jena. A fost acum 1 an si putin sv de nota 10 dar usor usor scade...
Da,ai dreptate,nu ai ce sa faci,asta este..
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Dum Feb 26, 2017 6:03 pm

Ai dreptate, s-a schimbat mult tare serveru, nu mai e cum era înainte, acum mă jur de fiecare dată când intru pe lf în v3 sunt nişte ninjalăi cu epice şi fac duel, în rest toţi stau map1, de mult n-am mai văzut un duel cu beta, decât la ninja cu armura beta=))
Baftă !
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Dum Feb 26, 2017 6:46 pm

Mno, păi ai dreptate, măi D.E.V, măi. Aici spui că închei activitatea, dar la ajutor&întrebări ceri să-ți fie rezolvată o problemă legată de game. Jalnic. Da, te lași de pe contul actual de forum. Deja ai creat altul, cu siguranță. Oricum îmi dau seama după primul tău post, așa că stai calm.
E amuzant pentru mine, și ar fi și pentru restul jucătorilor dacă ar avea acces la administrare, să vadă tot ceea ce faci tu. Într-adevăr, serverul este la pământ, așa cum afirmi tu. Tocmai de asta îți faci 2 conturi pe forum și pe joc zilnic. Din același motiv vrei și să faci parte din STAFF, dar ce să faci... E o Diana care te incomodează și-ți respinge cererile. Ce fată rea, nu? La fel și arogantu ălă al ei... iubită-su. Da, ăla mă, owneru Blue care o ține pe GA în puf... Doamne, mă amuză fiecare postare a ta. Chiar țin să-ți mulțumesc pentru activitatea ta. Dacă n-ai fi tu... de cine aș mai râde eu...?! :(
Avatar utilizator
Gax
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Vin Feb 10, 2017 12:16 pm

Dum Feb 26, 2017 7:04 pm

[GA]Diana scrie:Mno, păi ai dreptate, măi D.E.V, măi. Aici spui că închei activitatea, dar la ajutor&întrebări ceri să-ți fie rezolvată o problemă legată de game. Jalnic. Da, te lași de pe contul actual de forum. Deja ai creat altul, cu siguranță. Oricum îmi dau seama după primul tău post, așa că stai calm.
E amuzant pentru mine, și ar fi și pentru restul jucătorilor dacă ar avea acces la administrare, să vadă tot ceea ce faci tu. Într-adevăr, serverul este la pământ, așa cum afirmi tu. Tocmai de asta îți faci 2 conturi pe forum și pe joc zilnic. Din același motiv vrei și să faci parte din STAFF, dar ce să faci... E o Diana care te incomodează și-ți respinge cererile. Ce fată rea, nu? La fel și arogantu ălă al ei... iubită-su. Da, ăla mă, owneru Blue care o ține pe GA în puf... Doamne, mă amuză fiecare postare a ta. Chiar țin să-ți mulțumesc pentru activitatea ta. Dacă n-ai fi tu... de cine aș mai râde eu...?! :(
Auzi,aici e primul tau rol pe server,da,tu nu ma cunosti adevarat,eu aici joc din 2015, stie blue ce sunt cu conturile alea multe,dar vad ca tu esti putin dusa , fara suparare, hai sa luam in considerare cateva lucruri,ma iubita ma.
Deci fi atenta ma iubita, ai intrat in staff in 2016 , catre sfarsitul Verii,catre Toamna, da ma iubita ma, mai stii cand cereai tu pe skype chat sa vina cineva sa te ajute la un set , da ma iubita, tu nici atunci nu stiai cine sunt, si nici acum nu stii ma iubita ma. Acum gata,ca ai cautat pe google si tu , "Cum gasesc toate conturile de pe un IP - phpbb". Te amuzi ma iubita ca earunc toate itemele , si am vrut sa intru sa imi arunc toate itemele pe jos si sa ies din breasla ma iubita. A da, daca stii tu cati bani am bagat eu in LastFight, ai zice ca de unde dracu are asta atatia bani , ca tu nu te-ai chinuit sa bagi un leu,sa ajunga departe serverul asta,tu pac, ai intrat pe server,stateai si tu prin map1 afk sa faci si tu 5000 de minute,ai cautat si tu cum sa faci o cerere frumoasa si ai cautat niste cuvinte prin dictionar ca sa te dai si tu matura,dar nu-i asa,ma iubita ma. A,stai,nu mai tii minte ma iubita ma,cand mi-ai dat Pro la cerere de Helper , si doar m-ai laudat acolo ma iubita , chiar apreciez asta ma iubita ma.
Da,acum te gandesti,cum dracu sa foloseasca asta "Ma iubita ma" mai la fiecare propozitie,hai sa iti spun eu, imi dadaeai mesaj pe skype , "Cf iubi meu" si toate prostiile,ca sa te crezi si tu superioara si mare "sefa".
Bine ma iubita ma, atat am avut de spus,ma iubita ma! Succes.
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Mar Feb 28, 2017 8:30 am

Nici tu nu știi ce ai zis acolo. Sunt la liceu acum și mi-e relativ greu să scriu, dar nu-i problemă. Ajung acasă și dau edit la topicul despre tine, să vezi ce frumos apari în niște printuri. :D
Cică ți-am zis ce faci iubi, morrrrr =))))))
Lasă că ma amuz mai mult când ajung acasă.
Închis