Jawwad.. tepar la barbut nu credeam niciodata

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
maryn
Începător
Începător
Mesaje: 105
Membru din: Joi Mar 16, 2017 2:39 pm

Sâm Mar 25, 2017 7:35 pm

jAWWAD BAIAT BUN MI-A DAT SITE INAPOI 1 mi l-a oprit ..... 1 mi l-a dat **** mea .
Ultima oară modificat Dum Mar 26, 2017 12:21 am de către maryn, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
strawbz112
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Lun Dec 26, 2016 11:59 pm

Sâm Mar 25, 2017 7:46 pm

Esti 1 player cu vechime pe server, nu se astepta nimenii sa furi. Asta e jawwad...jocul schimba lumea...
Avatar utilizator
draganadrian12
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Joi Ian 19, 2017 9:10 pm

Sâm Mar 25, 2017 7:47 pm

Jawwad, nimeni nu credea ca o sa dai vreodata teapa pe LF
Avatar utilizator
Server Metin2 PvP
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Vin Iul 08, 2016 1:20 pm

Sâm Mar 25, 2017 7:49 pm

Nu il cred in stare..... Poate chiar are o problema astepta si tu pana diseara si dupa vezi daca e asa sau nu , sa nu ziceti ca ii iau apararea sau ceva dar daca pana diseara nu ti le da atunci puteti sa-l acuzati si ar fii un soc si pentru mine .
Ultima oară modificat Sâm Mar 25, 2017 7:54 pm de către Server Metin2 PvP, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Metin2 PvM
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 822
Membru din: Lun Oct 17, 2016 10:45 pm

Sâm Mar 25, 2017 7:51 pm

Jawwad, nu credeam ca o sa furi.
Ultima oară modificat Sâm Mar 25, 2017 7:56 pm de către Metin2 PvM, modificat de 2 ori în total.
Avatar utilizator
nr1mental
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Vin Mar 17, 2017 10:44 pm

Sâm Mar 25, 2017 7:53 pm

pur si simplu asta mary a castigat si ala s a pus afk :-j
Avatar utilizator
Nagara
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Vin Feb 10, 2017 3:09 am

Sâm Mar 25, 2017 7:56 pm

Dovezile sunt destul de clare, se vede in filmare ca omu a furat.
Dar desigur,dupa cum zicea si (Blue) nu prea are ce sa-i faca,da ar trebui sanctionat sau sa fie pus sa-i returneze itm lui Mari. :D
Avatar utilizator
PachiNoDIE
Jucător
Jucător
Mesaje: 6
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 7:54 pm

Sâm Mar 25, 2017 7:58 pm

Jawwarde erai map 1 si tineai barbuturi cu astia .. acum vad ca furi 2 colorate urat din partea ta nu ma asteptam. Jocul schimba omul nu am ce zice ..
Avatar utilizator
MT2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 735
Membru din: Mar Iul 19, 2016 12:55 am
Status: B.M.V
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Sâm Mar 25, 2017 8:00 pm

Jawwad marele intermediar dă ţeapă. Şoc şi groază.
Imagine Imagine
Imagine
Avatar utilizator
priNg
Jucător
Jucător
Mesaje: 24
Membru din: Dum Ian 22, 2017 12:49 pm

Sâm Mar 25, 2017 8:11 pm

Jawwad , nimeni nu credea vreodata ca o sa furi in **** mea daile inapoi la baiat . Si fi barbat nu femeie sa mori pt 2 colorate ..
Avatar utilizator
tomi1
Jucător
Jucător
Mesaje: 12
Membru din: Dum Mar 13, 2016 10:46 pm

Sâm Mar 25, 2017 8:24 pm

De ce ţi-ar fura 2 colorate frate? Nu e singura dată când a fost intermediar, a fost intermediar de multe ori şi au fost barbut-uri pe site-uri de 10 ori mai valoroase decât coloratele tale.
Ţi-am spus foarte clar că are o problemă şi nu poate intra doar diseară, e problema ta dacă nu înţelegi.
Avatar utilizator
maryn
Începător
Începător
Mesaje: 105
Membru din: Joi Mar 16, 2017 2:39 pm

Sâm Mar 25, 2017 8:35 pm

tomi1 scrie:De ce ţi-ar fura 2 colorate frate? Nu e singura dată când a fost intermediar, a fost intermediar de multe ori şi au fost barbut-uri pe site-uri de 10 ori mai valoroase decât coloratele tale.
Ţi-am spus foarte clar că are o problemă şi nu poate intra doar diseară, e problema ta dacă nu înţelegi.
ok frate , doamne ajuta sa fie asa
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Sâm Mar 25, 2017 9:14 pm

Te stiam corect Jawwad ,e adevarat ca e doar un joc ,dar pana si jocul schimba lumea ,fii om iar ,cere-ti scuze si da-le la om .
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Sâm Mar 25, 2017 11:45 pm

Am rezolvat problema.
Ultima oară modificat Sâm Mar 25, 2017 11:56 pm de către PvP Metin2, modificat 1 dată în total.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
barcelona04
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 211
Membru din: Joi Sep 29, 2016 9:04 am

Sâm Mar 25, 2017 11:54 pm

Jawwad scrie:
maryn scrie:Jawwad .. niciodata nu am crezut ca tu o sa ma furi pe serverul asta dar uite ca nu a fost asa.. sa le porti sanatos , tu cu lost boy marii baieti care l-au furat pe rbt si pe mine voi nr1 din 6AM , mi-a zis baiatu asta ca are jawwad mai multe ore pe sv asta decat am eu ani .. daca e asa de ce furi 2 colorate? eu nu imi stricam numele pentru asta jawwad . mai tii minte cand nu aveai site si doar ce te-ai reapucat ? cine ti-a dat site eu , nu ? Cand mi-ai cerut 1 acc map1 red sa dai barbut cine ti-a dat eu , nu ? sper ca o sa te razgandesti . nu mi se pare normal ceea ce ai facut .. **** mea am avut incredere-n tine .

Ai vorbit cu Exittow şi el ţi-a explicat ţie care a fost problema mea, în fine, ai făcut topicul ăsta înainte ca eu să intru iar pe server şi să vorbesc cu tine şi să îţi dau costumele câştigate de tine. Am făcut cu tine astăzi mai multe barbuturi pe colorate şi altele pe sume mai mari decât 2 colorate, când ai făcut cu rbt pe violete şi nu te-am furat la nici-un barbut, de ce ţi-aş fura acum? Dacă tot ai făcut acest topic şi toţi care au comentat în el mă consideră hoţ, nu mai am motiv să-ţi dau costumele înapoi nu? Şi dacă e să o luăm aşa că ţi-am furat coloratele, astăzi l-ai furat pe Things de 8 accesorii, şi pe alţii, cred că tu şi cu RbT sunteţi hoţii serverului. Nu înţeleg de ce te pupă toţi în cur :lol:
Nu am nimic cu nimeni,dar daca si tu ai furat meriti aceeasi soarta,sorry maryn
Avatar utilizator
Level Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 746
Membru din: Sâm Apr 16, 2016 11:36 am
Oraş: Shadyland
Status: Nesimtit in evolutie
Regat: Galben
Breaslă: ShadyVoDa/BT

Sâm Mar 25, 2017 11:58 pm

Jawwad scrie:Am rezolvat problema.
Geauad presedinte.
Am scapat de indigestii ca nu mai halesc pe nimeni Omu-i o suma de procese, d-aia ma schimb pe zi ce trece Sunt o oaie neagra fara spiritul de turma demons in my head making noise
wish they’d shut it up
Imagine https://www.youtube.com/watch?v=NfdIFfUcq1k
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Dum Mar 26, 2017 12:03 am

strawbz112 scrie:Esti 1 player cu vechime pe server, nu se astepta nimenii sa furi. Asta e jawwad...jocul schimba lumea...
draganadrian12 scrie:Jawwad, nimeni nu credea ca o sa dai vreodata teapa pe LF
Apofis scrie:Parcă era de incredere jawwad ăsta :))) Unde sunt aia de il pupau atat in cur că el nu fură ? Și mai voia să devină și helper ofofof.. păi ce să zic după acest video părerea mea este că merită SA !
kuarez scrie:Nu il cred in stare..... Poate chiar are o problema astepta si tu pana diseara si dupa vezi daca e asa sau nu , sa nu ziceti ca ii iau apararea sau ceva dar daca pana diseara nu ti le da atunci puteti sa-l acuzati si ar fii un soc si pentru mine .
CetoD scrie:Jawwad, nu credeam ca o sa furi.
nr1mental scrie:pur si simplu asta mary a castigat si ala s a pus afk :-j
Nagara scrie:Dovezile sunt destul de clare, se vede in filmare ca omu a furat.
Dar desigur,dupa cum zicea si (Blue) nu prea are ce sa-i faca,da ar trebui sanctionat sau sa fie pus sa-i returneze itm lui Mari. :D
PachiNoDIE scrie:Jawwarde erai map 1 si tineai barbuturi cu astia .. acum vad ca furi 2 colorate urat din partea ta nu ma asteptam. Jocul schimba omul nu am ce zice ..
DavidHD scrie:Jawwad marele intermediar dă ţeapă. Şoc şi groază.
Daniy scrie:Jawad fură de când îl ştiu , csf BORĂCIME ncsf
priNg scrie:Jawwad , nimeni nu credea vreodata ca o sa furi in **** mea daile inapoi la baiat . Si fi barbat nu femeie sa mori pt 2 colorate ..
PaipherX scrie:Te stiam corect Jawwad ,e adevarat ca e doar un joc ,dar pana si jocul schimba lumea ,fii om iar ,cere-ti scuze si da-le la om .
Uitaţi-vă iar la ce a scris Mary.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PaipherX
Începător
Începător
Mesaje: 119
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:04 am

Dum Mar 26, 2017 12:06 am

Jawwad scrie:
strawbz112 scrie:Esti 1 player cu vechime pe server, nu se astepta nimenii sa furi. Asta e jawwad...jocul schimba lumea...
draganadrian12 scrie:Jawwad, nimeni nu credea ca o sa dai vreodata teapa pe LF
Apofis scrie:Parcă era de incredere jawwad ăsta :))) Unde sunt aia de il pupau atat in cur că el nu fură ? Și mai voia să devină și helper ofofof.. păi ce să zic după acest video părerea mea este că merită SA !
kuarez scrie:Nu il cred in stare..... Poate chiar are o problema astepta si tu pana diseara si dupa vezi daca e asa sau nu , sa nu ziceti ca ii iau apararea sau ceva dar daca pana diseara nu ti le da atunci puteti sa-l acuzati si ar fii un soc si pentru mine .
CetoD scrie:Jawwad, nu credeam ca o sa furi.
nr1mental scrie:pur si simplu asta mary a castigat si ala s a pus afk :-j
Nagara scrie:Dovezile sunt destul de clare, se vede in filmare ca omu a furat.
Dar desigur,dupa cum zicea si (Blue) nu prea are ce sa-i faca,da ar trebui sanctionat sau sa fie pus sa-i returneze itm lui Mari. :D
PachiNoDIE scrie:Jawwarde erai map 1 si tineai barbuturi cu astia .. acum vad ca furi 2 colorate urat din partea ta nu ma asteptam. Jocul schimba omul nu am ce zice ..
DavidHD scrie:Jawwad marele intermediar dă ţeapă. Şoc şi groază.
Daniy scrie:Jawad fură de când îl ştiu , csf BORĂCIME ncsf
priNg scrie:Jawwad , nimeni nu credea vreodata ca o sa furi in **** mea daile inapoi la baiat . Si fi barbat nu femeie sa mori pt 2 colorate ..
PaipherX scrie:Te stiam corect Jawwad ,e adevarat ca e doar un joc ,dar pana si jocul schimba lumea ,fii om iar ,cere-ti scuze si da-le la om .
Uitaţi-vă iar la ce a scris Mary.
Bun ,vad ,dar nu ma fă pupincurista vorbind la general ,la ce lup singuratic is eu ,nu cred ca is genu sa ma dau bine pe langa cineva .Au fost videouri destul de clare ,ok ?Nu vreau sa ma bagi in oala altora ,seara buna.
Avatar utilizator
Metin2 Players
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 244
Membru din: Sâm Mar 25, 2017 9:54 pm

Dum Mar 26, 2017 12:37 am

HOTIIIIIIIII RUSINEEEEEEEEEEEEEE
Avatar utilizator
DasKybombaa
Jucător
Jucător
Mesaje: 29
Membru din: Sâm Ian 28, 2017 1:56 am

Dum Mar 26, 2017 10:50 am

Cand iti făceai combinatiile cu Nagara să nu mai piardă era bine? Fute-ma-s pe gura ta de olog .
Închis