Am dat ţeapă?

În această secţiune puteţi discuta despre orice ce nu se încadrează în secţiunile de mai sus, în limita regulamentului. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
666
Începător
Începător
Mesaje: 142
Membru din: Vin Ian 27, 2017 7:41 pm
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: 666

Mar Apr 18, 2017 2:16 pm

Salut. În ultima vreme m-am dedicat din timpul meu liber ajutând playerii la barbut , am început acum 2 săptămâni până în această zii în care domnul Andeeno şi Who au spus că sunt ŢEPAR , păi mă când argumentezi că am dat ţeapă ADU ŞI DOVADA în care am dat ţeapă. Dacă era să dau ţeapă , o puteam face oricând , chiar şi cu kingul lui Mary aka Mădălin - . Am început să am şi susţinători - . Dar se pare că de la unii câini de map1 - Andeeno - Who - au început şi conturile anonime , şi pm-urile gen ''Ce ţeapă ai dat? , Ţeparule '' . --- --- . Doar pentru că ai văzut pe strigă 666 ţepar , asta nu înseamnă că şi sunt unul , doar pentru că a dat un câine pe chat că sunt ţepar , asta nu înseamnă că trebuie să dai şi tu.


Din acest moment nu voi mai intermedia nici un barbut. Mulţumirile se fac la domnul Andeeno - Who.
Credeam că pot ajunge cineva ... ajutând din timpul meu liber .
Toţi cei pe care v-am ajutat la barbut , rog să intre AICI --- ---
Ultima oară modificat Mar Apr 18, 2017 2:35 pm de către 666, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
LeeDamassy
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Joi Feb 04, 2016 8:35 pm

Mar Apr 18, 2017 2:27 pm

Kingu nu se poate fura. Te-ai gasit tu sa fii bunu samaritean sa ajuti lumea la barbut cica "pe degeaba". Cate violete vrei sa intermediezi "gratis"? 5 6? Hai sa fim seriosi.
Avatar utilizator
Ioanna
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 185
Membru din: Sâm Ian 09, 2016 12:12 am

Mar Apr 18, 2017 2:31 pm

Dacă tot faci atât pe "bunul intermediar", e nevoie să îţi faci reclamă singur pe chat? : )) Şi eu particip la negoţuri dar nu scriu singură pe chat "sunt intermediar" sau altele şi nici nu îi pun pe alţii să mă laude pe chat, cine vrea să facă negoţ cu mine ca intermediar face fără să mă ofer eu. Ai vrut să îţi faci reclamă, suportă consecinţele, lumea vorbeşte şi o să vorbească în continuare, nu te mai plânge.
Avatar utilizator
LeeDamassy
Începător
Începător
Mesaje: 112
Membru din: Joi Feb 04, 2016 8:35 pm

Mar Apr 18, 2017 2:33 pm

De ce iti faci singur reclama ca intermediezi ? Lumea trebuie sa te caute pe tine nu invers. Daca nu era deloc adevarat ce ziceam eu ,Who sau altii nu te mai chinuiai sa faci topicu asta ca sa te ataci.
Avatar utilizator
popmarian2015
Jucător
Jucător
Mesaje: 12
Membru din: Sâm Noi 28, 2015 7:08 pm

Mar Apr 18, 2017 2:37 pm

Nu stiu de ce se trezesc unu si altu sa comenteze in necunostinta de cauza . Pai in p**a mea , de ce trebuie sa se trezeasca unu si altu sa conteste bunatatea unui om ? Pe-asta chiar nu o inteleg . Daca omu si-a castigat increderea jucatorilor ca find un Intermediar bun , care e problema voastra ? Se trezeste unu destept sa urle pe chat " 666 tepar " , si instinctu de turma , lua-v-as in corn de oi ce sunteti , va luati dupa ala . Sansele ca unu dintre cei care s-a luat dupa idiotu ala care a inceput toata povestea pe chat sa citeasca ce scriu eu aici sunt minime , dar totusi . Nu veniti la mine cu arfe de genu ca " Ba cate site-uri am avut eu , iti cumpar casa cu ele" . Te pisi pe ele site-uri , e vorba de OMENIE aici , iar daca unii dintre voi se caca pe omenia lor pentru niste pixeli , imi pare rau sa o spun da nu meritati sa aveti o conexiune la internet . Pleve ale societatii ca voi exista din pacate si in viata reala . Daca ati exista numai in mediu virtual toata lumea s-ar pisa pe voi , dar din pacate trebuie sa impartim oxigenu cu niste specimene care nu merita sa traiasca pe pamant . In fine ... Ca sa concluzionez toata vorbaraia asta , degeaba urlati unui si alta cu 666 e tepar daca nu aveti dovezi , e fix p**a . Hai ca v-am pupat , prea mult timp mi-am pierdut sa va explic ceva ce trebuia sa stiti deja . Peace !
Avatar utilizator
Metin2 Rubinum
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 571
Membru din: Vin Mai 27, 2016 10:34 pm

Mar Apr 18, 2017 2:53 pm

Kingu nu poti sa furi desteptule=)))))) Cam multi intermediari pe sv
Avatar utilizator
Mattox
Jucător
Jucător
Mesaje: 25
Membru din: Vin Ian 13, 2017 4:01 pm
Oraş: CharlesLog
Status: 1234567890
Regat: Albastru
Caracter: Sura
Breaslă: sa

Mar Apr 18, 2017 5:52 pm

Eu zic că dacă tot atât se spune că el a furat nu ştiu ce , să se audă şi o dovadă...
Avatar utilizator
Siried
Începător
Începător
Mesaje: 62
Membru din: Sâm Apr 15, 2017 4:28 pm

Mar Apr 18, 2017 9:31 pm

Singurii intermediari fac parte din echipă (STAFF). Nu suntem responsabili pentru eventualele țepe luate în absența unui membru STAFF. Sunteți direct răspunzători pentru faptele/alegerile voastre. Jucați responsabil!
Nici dvs., nici altcineva nu este intermediar al barbutului pe acest server.Cum scrie in regulament, singurii intermediari fac parte din echipa (STAFF).
Avatar utilizator
666
Începător
Începător
Mesaje: 142
Membru din: Vin Ian 27, 2017 7:41 pm
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: 666

Mar Apr 18, 2017 9:47 pm

Siried scrie:
Singurii intermediari fac parte din echipă (STAFF). Nu suntem responsabili pentru eventualele țepe luate în absența unui membru STAFF. Sunteți direct răspunzători pentru faptele/alegerile voastre. Jucați responsabil!
Nici dvs., nici altcineva nu este intermediar al barbutului pe acest server.Cum scrie in regulament, singurii intermediari fac parte din echipa (STAFF).
Nu am dat țeapă și nici nu o voi face niciodată pe un joc virtual.
Avatar utilizator
Metin2 Top
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 578
Membru din: Vin Mar 11, 2016 7:15 pm

Sâm Apr 22, 2017 4:06 pm

Topic închis!
Închis