Prezentare Caracter.

În acest forum vă puteţi prezenta caracterul de pe joc.
Închis
Avatar utilizator
KirodexMa
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 6:37 pm

Joi Ian 21, 2016 9:40 pm

1.Numele real: Alexandru.
2.Varsta: 15
3.Numele in joc: Akamos , NambarUan , HiImPetardel , Kirodex.
4.Breasla: BlackTerror.
5.Descriere Status/Magii: - - - - --
6.Screen-uri/video-uri ale caracterului: As fi pus un video dar contul a fost banat fara dovezi din pacate... As spune mai multe dar scriu degeaba pentru ca acest subiect va fi sters de catre Admini. Acum urmeaza cate print-uri cu contul , cateva pe care le mai am prin pc, bafta celor care inca mai joaca pe acest sv in care varsta minima sa fii gm este de 18 ani , dar Owner-ul are 15 ...






Bafta pe joc baieteii si fetie <3
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Joi Ian 21, 2016 10:38 pm

Orice cont este banat cu un anumit motiv. Iar ca owneru are 15 ani care e treaba ta?? Atata timp cat are cel mai populat server pvp din Romania pana si cu 650-700 playeri care e treaba ta? :) Daca omu îl poate tine deschis de ce sa nu o faca? A dat lectii un adolescent de 15 ani la multi "adulti" de 20+ :)) Si tu vrei acum ca el sa bage in staff incompetenti de 12-16 ani asa cum sunteti toti??
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Vin Ian 22, 2016 10:14 am

Are blue 15 ani, dar se descurcă, ce treabă ai tu cu asta ? Poate a greşit şi el de câteva ori, dar ştii cum se spune din greşeli înveţi. Baftă
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
KirodexMa
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Sâm Ian 02, 2016 6:37 pm

Vin Ian 22, 2016 11:42 am

O fi avanda el cel mai mare "server" pvp din Romania dar macar sa-l conduca cu cap , adica ma refer cand ii cer dovada sa nu inceapa sa ma injure de morti si sa imi dea block dupa aceea ;).
Avatar utilizator
Easy PvM Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 587
Membru din: Mar Noi 17, 2015 6:09 pm

Vin Ian 22, 2016 8:50 pm

KirodexMa scrie:O fi avanda el cel mai mare "server" pvp din Romania dar macar sa-l conduca cu cap , adica ma refer cand ii cer dovada sa nu inceapa sa ma injure de morti si sa imi dea block dupa aceea ;).
Pai si eu înjur prostia si ce vrei sa faca cu toti prostii ca voi? Sa va felicite? Ce-i treaba ca ti-a banat un cont cu itm care le faci in 5 min.? Iar folositi send nebunaticilor. :))
Avatar utilizator
Easy Metin2 PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 303
Membru din: Sâm Noi 28, 2015 3:06 pm

Sâm Feb 20, 2016 11:04 pm

Topic Closed !
Închis