Cerere (pentru) echipa forumului, Designer- Muffi

În această secţiune găsiţi diferite informaţii despre echipa designerilor, recrutări, etc. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Joi Iun 08, 2017 3:21 pm

Nume:Munteanu Vlad Gabriel
Vârstă: 16 ani
Adresă skype: mrjelew20
Motivele pentru care vreţi să deveniti Designer şi de ce credeţi că ar trebui să vă alegem pe dvs? (Comentariu plus o scurtă prezentare despre dvs.): Salut! Mă numesc Vlad sunt din Galati. Îmi place foarte mult să merg la antrenamente ( fac handbal de performanță ) deoarece ador să petrec mult timp cu echipa care am crescut aproximativ 8 ani. Mă consider o persoana calmă , liniștită , timidă. Deseori sunt mai mult pesimist decat optimist, din cauza lecțiilor de viață pe care le-am primit in ultima vreme. Sunt in zodia Capricorn , deci prin urmare ,sunt ințelept , matur, singuratic și enigmatic. Doresc gradul de „Designer” fiindcă îmi place foarte mult să lucrez în photoshop.Îmi petrec aproape toată ziua făcând avatare/semnături și mereu învăț câte ceva în fiecare zi. Sunt activ aproximativ 5-6 ore pe forum și în secțiunea Designerilor.
Experienţă în photoshop (de cât timp foloseşti acest program): Aproape 6 luni
Creaţii: viewtopic.php?f=40&t=9731&start=10
Avatare:ImagineImagine
Semnaturi:ImagineImagine
Banner: Imagine
Imagine client: Imagine
MT2 Private server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 791
Membru din: Joi Iun 01, 2017 5:34 pm
Oraş: Frankfurt, Germany
Status: Mon frère, mach kein Auge
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: [V.I.P]

Joi Iun 08, 2017 3:28 pm

Pro!
Eşti o persoană capabilă pentru acest post!
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Joi Iun 08, 2017 3:38 pm

Pro
Ai creații frumoase
:)
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Joi Iun 08, 2017 3:49 pm

Pro
Ai talent
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Joi Iun 08, 2017 3:50 pm

No1LikeMe
Pro
Imagine
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Joi Iun 08, 2017 4:17 pm

Alexandrino
PRO
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
croopz
Jucător
Jucător
Mesaje: 21
Membru din: Vin Mai 12, 2017 8:07 pm

Joi Iun 08, 2017 6:11 pm

qAerial
PRO !
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Joi Iun 08, 2017 6:18 pm

Chriss69
Un mare Pro!
Succes în continuare.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Ioanna
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 185
Membru din: Sâm Ian 09, 2016 12:12 am

Joi Iun 08, 2017 7:34 pm

Ioanna
Pro
Îmi plac creaţiile tale.
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Joi Iun 08, 2017 8:04 pm

Torrio
Contra
Mai ai de lucrat si consider ca nu este momentul potrivit pentru a te alatura echipei de designeri. Sa fim serios, a intrat Alle si nu intri tu? Asta este parerea mea, nu a altora. #BigUP.

Imaginea pentru client este needitata, doar adaugat un simplu text: Imagine
Ultima oară modificat Joi Iun 08, 2017 8:19 pm de către Easy MT2 Server, modificat de 2 ori în total.
Imagine
Avatar utilizator
mt2 pvm
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1314
Membru din: Dum Mar 26, 2017 2:13 pm
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Iun 08, 2017 8:07 pm

Panadol
PRO
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 turkey
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 577
Membru din: Mie Iun 22, 2016 4:40 pm
Oraş: Brasov
Status: Easy money BITCH !

Joi Iun 08, 2017 8:12 pm

Kassar
Contra
Mai ai multe de invatat .
Arogant, fițos, tupeu jegos Fac bani și-i arunc pe jos Dau cureaua Gucci jos Ea-și dă chiloții jos
Avatar utilizator
MT2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:17 pm
Oraş: × Вαd Hαbiтs ×
Status: » All we got is us «

Joi Iun 08, 2017 9:21 pm

[GFX]Clea
Contra
Nu am nimic personal cu tine, îmi plac lucrările tale, dar nu ştii regulamentul.
-Cunoașterea tuturor regulamentelor (inclusive cele de pe secțiuni)
Dovadă
Avatar utilizator
Server Metin2 PvP
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Vin Iul 08, 2016 1:20 pm

Joi Iun 08, 2017 9:39 pm

[GFX]Kuareez
Contra
Imi pare rau , dar sincer mai ai de invatat oleaca' + regulamentul care iti e cam strain....
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Joi Iun 08, 2017 9:44 pm

Dar eu tot nu inteleg de ce ne spui ca nu "te sprijinim". Este o simpla parere, doar atat. Eu am fost respins de 3 ori (nu ca as aplica a 4-a oara pentru ca nu mai sunt interesat nici macar 1%, fac art-uri) si nu m-am agitat. Daca noi iti dadeam PRO veneau ceilalti si iti dadeau CONTRA si nu rezolvam nimic. Este doar o "functie" care nu va tine la infinit + ca nu te prea ajuta cu nimic. Ramane la alegerea designerilor daca vor sa intri in echipa sau nu. Eu imi sustin parerea in continuare, la fel si Clea. #BigUP.
Imagine
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Joi Iun 08, 2017 9:54 pm

[GFX]Fanni
Contra
Chiar imi plac lucrarile tale, esti foarte talentat, dar trebuie sa cunosti si regulamentul.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Joi Iun 08, 2017 10:00 pm

Torrio scrie:Dar eu tot nu inteleg de ce ne spui ca nu "te sprijinim". Este o simpla parere, doar atat. Eu am fost respins de 3 ori (nu ca as aplica a 4-a oara pentru ca nu mai sunt interesat nici macar 1%, fac art-uri) si nu m-am agitat. Daca noi iti dadeam PRO veneau ceilalti si iti dadeau CONTRA si nu rezolvam nimic. Este doar o "functie" care nu va tine la infinit + ca nu te prea ajuta cu nimic. Ramane la alegerea designerilor daca vor sa intri in echipa sau nu. Eu imi sustin parerea in continuare, la fel si Clea. #BigUP.
O sa-ti zica prietena ta de ce nu sprijiniti , eu va intreb ceva , voi da-ti amandoi cu seen si apoi iesiti de pe metin :) Am nevoie de ajutor , ca mna sunt incepator. Dar da , cand sunteti cu nasul pe sus de ce i-ati ajuta si pe cei de jos , nu?
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Joi Iun 08, 2017 10:01 pm

Fanni scrie:[GFX]Fanni
Contra
Chiar imi plac lucrarile tale, esti foarte talentat, dar trebuie sa cunosti si regulamentul.
Da intr-adevar , am gresit , o sa suport consecintele si am sa studiez din nou regulamentul. Multumesc de parere.
Avatar utilizator
Metin2 turkey
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 577
Membru din: Mie Iun 22, 2016 4:40 pm
Oraş: Brasov
Status: Easy money BITCH !

Joi Iun 08, 2017 10:02 pm

Muffi scrie:
Torrio scrie:Dar eu tot nu inteleg de ce ne spui ca nu "te sprijinim". Este o simpla parere, doar atat. Eu am fost respins de 3 ori (nu ca as aplica a 4-a oara pentru ca nu mai sunt interesat nici macar 1%, fac art-uri) si nu m-am agitat. Daca noi iti dadeam PRO veneau ceilalti si iti dadeau CONTRA si nu rezolvam nimic. Este doar o "functie" care nu va tine la infinit + ca nu te prea ajuta cu nimic. Ramane la alegerea designerilor daca vor sa intri in echipa sau nu. Eu imi sustin parerea in continuare, la fel si Clea. #BigUP.
O sa-ti zica prietena ta de ce nu sprijiniti , eu va intreb ceva , voi da-ti amandoi cu seen si apoi iesiti de pe metin :) Am nevoie de ajutor , ca mna sunt incepator. Dar da , cand sunteti cu nasul pe sus de ce i-ati ajuta si pe cei de jos , nu?
Te pot ajuta si eu in photoshop , pe Diana eu am invatat-o .
Arogant, fițos, tupeu jegos Fac bani și-i arunc pe jos Dau cureaua Gucci jos Ea-și dă chiloții jos
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Joi Iun 08, 2017 10:02 pm

Kassar scrie:
Muffi scrie:
Torrio scrie:Dar eu tot nu inteleg de ce ne spui ca nu "te sprijinim". Este o simpla parere, doar atat. Eu am fost respins de 3 ori (nu ca as aplica a 4-a oara pentru ca nu mai sunt interesat nici macar 1%, fac art-uri) si nu m-am agitat. Daca noi iti dadeam PRO veneau ceilalti si iti dadeau CONTRA si nu rezolvam nimic. Este doar o "functie" care nu va tine la infinit + ca nu te prea ajuta cu nimic. Ramane la alegerea designerilor daca vor sa intri in echipa sau nu. Eu imi sustin parerea in continuare, la fel si Clea. #BigUP.
O sa-ti zica prietena ta de ce nu sprijiniti , eu va intreb ceva , voi da-ti amandoi cu seen si apoi iesiti de pe metin :) Am nevoie de ajutor , ca mna sunt incepator. Dar da , cand sunteti cu nasul pe sus de ce i-ati ajuta si pe cei de jos , nu?
Te pot ajuta si eu in photoshop , pe Diana eu am invatat-o .
Multumesc ca mi-ai spus , o sa-ti las o serie mica de intrebari despre photoshop. Multumesc de sustinere.
Închis