Cerere (pentru) echipa forumului, Designer- Muffi

În această secţiune găsiţi diferite informaţii despre echipa designerilor, recrutări, etc. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Vin Iun 16, 2017 7:44 pm

Nume: Munteanu Vlad Gabriel
Vârstă: 16 ani
Adresă skype: mrjelew20
Motivele pentru care vreţi să deveniti Designer şi de ce credeţi că ar trebui să vă alegem pe dvs? (Comentariu plus o scurtă prezentare despre dvs.) Salut! Mă numesc Vlad şi sunt din Galaţi. Am frumoasa vârstă de 16 ani.. fac handball ca şi sport de performanţă, am ales acest sport fiindcă îmi place că e sport de contact şi mai ales de echipă.Mă consider o persoana calmă , liniștită , timidă. Fiind în zodia Capricorn acesta dă dovadă de ințelepciune şi maturitate. Doresc gradul de „Designer” fiindcă îmi place enorm să lucrez în photoshop. Acum fiind în vacanţa de vară încerc să îmi dedic timpul liber photoshop-ului să învăţ cât mai mult. Sunt activ aproximativ 10-11 ore/zi.
Experienţă în photoshop (de cât timp foloseşti acest program): 7 luni.
Creaţii:
viewtopic.php?f=40&t=9731
Avatare: ImagineImagine
Semnătură: Al 2-lea site nu merge!

Imagine
Imagine client:Imagine
Banner:Imagine
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Vin Iun 16, 2017 7:48 pm

Torrio
Contra
O parte CONTRA pentru ca ai uitat o semnatura ceea ce conteaza foarte mult la aceasta cerere. Portofoliul nu are nici un rost pentru ca nu se ia in considerare. Sa zic un PRO pentru ca esti activ si iti ies binisor.
Imagine
Avatar utilizator
PvP Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 732
Membru din: Dum Mar 05, 2017 3:04 pm
Oraş: Galati
Status: Fumand Marlboro! <3
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: ICanFeel

Vin Iun 16, 2017 7:49 pm

Torrio scrie:Torrio
Contra
O parte CONTRA pentru ca ai uitat o semnatura ceea ce conteaza foarte mult la aceasta cerere. Portofoliul nu are nici un rost pentru ca nu se ia in considerare. Sa zic un PRO pentru ca esti activ si iti ies binisor.
Daca nu ai citit , imi pare rau , nu incerc sa fiu rau , al 2-lea site de la semnatura aia nu merge :)
Avatar utilizator
Easy MT2 Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 983
Membru din: Dum Dec 18, 2016 1:12 pm
Oraş: × Retired ×
Status: » Always about you. «

Vin Iun 16, 2017 7:50 pm

Muffi scrie:
Torrio scrie:Torrio
Contra
O parte CONTRA pentru ca ai uitat o semnatura ceea ce conteaza foarte mult la aceasta cerere. Portofoliul nu are nici un rost pentru ca nu se ia in considerare. Sa zic un PRO pentru ca esti activ si iti ies binisor.
Daca nu ai citit , imi pare rau , nu incerc sa fiu rau , al 2-lea site de la semnatura aia nu merge :)
Exista mai multe site-uri pentru a incarca o imagine, nu doar imgur sau postimg.
Imagine
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Vin Iun 16, 2017 7:55 pm

Cerere respinsă.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis