Cerere (pentru) echipa forumului, Designer- king20

În această secţiune găsiţi diferite informaţii despre echipa designerilor, recrutări, etc. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
king20
Jucător
Jucător
Mesaje: 23
Membru din: Vin Dec 02, 2016 7:53 am

Mar Dec 06, 2016 11:25 am

Nume: Deniz
Vârstă: 16
Adresă skype: sseptneufsdq@outlook.com
Motivele pentru care vreţi să deveniti Designer şi de ce credeţi că ar trebui să vă alegem pe dvs? (Comentariu+o scurtă prezentare despre dvs.) pentru că mă pricep destul de bine in photoshop,îmi place ceea ce fac,şi voi continua,vreau să ajung la meseria 'web designer'. am 16 ani sunt din bucureşti îmi place fotbalul,îmi place să interacţionez cu toţi oamenii,îmi place sa mă implic in proiecte din care mi se propune sa fac parte.
Experienţă în PHOTOSHOP (de cât timp foloseşti acest program): câteva luni.
Creaţii: Imagine Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
HamatoLegend
Începător
Începător
Mesaje: 72
Membru din: Sâm Oct 15, 2016 10:28 pm

Mar Dec 06, 2016 3:07 pm

pro, lucrezi frumos
Avatar utilizator
bcristian98
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Vin Dec 02, 2016 10:49 pm

Mar Dec 06, 2016 6:59 pm

Contra, tu nu stapanesti nici redimensionarea stock-urilor, fonturile mi se par oribile, as vrea sa fiu optimist, dar nu merge.
Avatar utilizator
Metin2 turkey
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 577
Membru din: Mie Iun 22, 2016 4:40 pm
Oraş: Brasov
Status: Easy money BITCH !

Mar Dec 06, 2016 7:07 pm

Contra , mai ai de invatat.
Arogant, fițos, tupeu jegos Fac bani și-i arunc pe jos Dau cureaua Gucci jos Ea-și dă chiloții jos
Avatar utilizator
king20
Jucător
Jucător
Mesaje: 23
Membru din: Vin Dec 02, 2016 7:53 am

Mar Dec 06, 2016 7:10 pm

bcristian98 scrie:Contra, tu nu stapanesti nici redimensionarea stock-urilor, fonturile mi se par oribile, as vrea sa fiu optimist, dar nu merge.
m-am uitat din întâmplare si eu la portofoliu tău,iar tu ai Imagine după ce că zici că e făcută cu telefonul,şi text-ul in paint,nu aş mai comenta la alţii când eu fac aşa ceva :) ştii ce zic,la maşină nu am redimensionat pentru că nu era cazul.
Avatar utilizator
bcristian98
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Vin Dec 02, 2016 10:49 pm

Mar Dec 06, 2016 7:18 pm

king20 scrie:
bcristian98 scrie:Contra, tu nu stapanesti nici redimensionarea stock-urilor, fonturile mi se par oribile, as vrea sa fiu optimist, dar nu merge.
m-am uitat din întâmplare si eu la portofoliu tău,iar tu ai Imagine după ce că zici că e făcută cu telefonul,şi text-ul in paint,nu aş mai comenta la alţii când eu fac aşa ceva :) ştii ce zic,la maşină nu am redimensionat pentru că nu era cazul.
Esti binevenit sa ma jignesti cum crezi tu ca o poti face mai bine. :)
Nu ma refeream la ala cu masina, ala ti-a iesit bine, daca ala nu ti-a placut tie, e clar ce poti.
Eu ma refeream la restul pozelor cu niste efecte lasate in paragina, cu niste fonturi si gradiente jenante si o redimensionare urata rau de tot, turtite, care se vad cu ochiul liber si de catre cineva care nu foloseste Photoshop si nu va folosi. Nu vad rostul sa aduci in discutie ce am facut eu, aici e vorba despre ce faci tu.
Avatar utilizator
king20
Jucător
Jucător
Mesaje: 23
Membru din: Vin Dec 02, 2016 7:53 am

Mie Dec 07, 2016 7:33 am

bcristian98 scrie:
king20 scrie:
bcristian98 scrie:Contra, tu nu stapanesti nici redimensionarea stock-urilor, fonturile mi se par oribile, as vrea sa fiu optimist, dar nu merge.
m-am uitat din întâmplare si eu la portofoliu tău,iar tu ai Imagine după ce că zici că e făcută cu telefonul,şi text-ul in paint,nu aş mai comenta la alţii când eu fac aşa ceva :) ştii ce zic,la maşină nu am redimensionat pentru că nu era cazul.
Esti binevenit sa ma jignesti cum crezi tu ca o poti face mai bine. :)
Nu ma refeream la ala cu masina, ala ti-a iesit bine, daca ala nu ti-a placut tie, e clar ce poti.
Eu ma refeream la restul pozelor cu niste efecte lasate in paragina, cu niste fonturi si gradiente jenante si o redimensionare urata rau de tot, turtite, care se vad cu ochiul liber si de catre cineva care nu foloseste Photoshop si nu va folosi. Nu vad rostul sa aduci in discutie ce am facut eu, aici e vorba despre ce faci tu.
alea 2 mai mari,pe lângă maşină sunt semnături pentru cerere,cel cu masca kevlar pe faţă este avatar,dimensiunea lui este 150x250 nu cred că trebuie tu să vii la mine la cerere să zici că am un 'blur oribil şi niste font-uri oribile' eu lucrez cu ce vreau,mie mi se pare destul de ok cele de mână asa:)
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Mie Dec 07, 2016 7:49 pm

Mere un PRO
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Mie Dec 07, 2016 8:58 pm

Pro!
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mie Dec 07, 2016 10:44 pm

Avem nevoie . PRO
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Joi Dec 08, 2016 12:42 pm

Cerere acceptată. Ne auzim la interviu.

Topic închis!
Închis