Cerere (pentru) echipa forumului, Designer- Cristian

În această secţiune găsiţi diferite informaţii despre echipa designerilor, recrutări, etc. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Avatar utilizator
bcristian98
Jucător
Jucător
Mesaje: 38
Membru din: Vin Dec 02, 2016 10:49 pm

Mar Dec 06, 2016 10:26 pm

Nume: Barbu Cristian
Vârstă: 18 ani
Adresă skype: vs_chaos
Motivele pentru care vreţi să deveniti Designer şi de ce credeţi că ar trebui să vă alegem pe dvs? (Comentariu+o scurtă prezentare despre dvs.): Ma consider potrivit pentru functia asta, sunt constient de faptul ca, asa ca orice om pe lumea asta, mai am de invatat, dar cred ca am deja cunostintele potrivite pentru a face asta si chiar si timpul liber pentru a ma ocupa de cererile celor care le fac. E un fel de placere pentru mine chestia asta, si imi place s-o impartasesc si cu alta lume, satisfacandu-i prin ceea ce le ofer. Cat despre mine si cine sunt eu, am 18 ani, sunt din Ploiesti Prahova si sunt clasa a XII-a, profil Stiinte ale Naturii, cale libera in picare spre BAC :)) . Sunt sociabil, calm in general, si nu-mi prea place sa dau extrem de mult curs certurilor, cu mici scapari cand sunt calcat pe nervi de unele persoane, asta a fost o scurta prezentare, dar opinia mea este ca sunt o persoana pe care nimeni nu o poate cunoaste in cateva zile sau saptamani, poate nici luni, uneori ma simt asa imprevizibil. :))) Tin sa precizez faptul ca implinesc toate conditiile + posturile pe forum, chiar daca in pagina topicului apare ca am mai putine, daca veti intra pe profilul meu la mesaje si veti numara, vor fi 20 sau 21. Multumesc pentru atentie.
Experienţă în photoshop (de cât timp foloseşti acest program): 2 ani, cu pauze. Fara pauza, imbinand toata perioada, cred ca 4 luni.
Creaţii:
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
MihaiIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 109
Membru din: Joi Aug 04, 2016 9:51 pm

Mar Dec 06, 2016 11:26 pm

Lucrezi frumos , PRO!
Imagine
Avatar utilizator
Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 406
Membru din: Lun Aug 01, 2016 7:47 pm

Mie Dec 07, 2016 7:53 pm

PRO
bişniţar
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvM Server
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 688
Membru din: Vin Oct 14, 2016 11:53 am

Mie Dec 07, 2016 8:57 pm

Pro!
Avatar utilizator
Metin2 Wiki
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1061
Membru din: Mar Mar 15, 2016 3:56 pm

Mie Dec 07, 2016 10:45 pm

PRO . avem nevoie
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2503
Membru din: Sâm Aug 06, 2016 6:46 pm
Regat: Roşu
Caracter: Ninja

Joi Dec 08, 2016 12:37 pm

Cerere acceptată. Ne auzim la interviu.

Topic închis!
Închis