Catelusii din Warning

În această secţiune găsiţi diferite jocuri forumiste. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Mar Iul 17, 2018 6:03 pm




Acest individ face parte din breasla Warning (breasla catelusilor slabi) cum a inceput totu ? eram pe la pescar regatul rosu si vine sa ma atace fara sa ii fac nimic incep sa ripostez il bat cu tot cu set saman pe el smarald si jad si apoi isi cheama catelusu de lider pe Oghy sa ma bata :)) mai venisa un player oarecare ii batusem pe amandoi apoi incepe Oghy cu amenintari ca ma tine non stop cerc dupa ce ii fac una cu pamantul apoi il provoc pe LockHeartJR la set v3 eu saman el war mental cu set smarald jad si acc vs saman si tot nu accepta set fara red doar cu red cand eu nici set nu aveam vs war si am mai si asteptat 200000 ani dupa el sa vina si apoi incepe sa ma injure cum se poate vedea in screenul de mai sus

PS. AM SCRIS ATAT SA SE STIE CE SA INTAMPLAT DE LA INCEPUT PANA LA SFARSIT IMI PARE RAU CA NU LE-AM FACUT SCREEN DE LA INCEPUT DAR DATA VIITOARE O SA LE FAC .... ( in continoare astept pe catelusu LockHeartJR si liderul lui de 2 lei Oghy la set pe ce rasa vor BINEINTELES CA SETURI FILMATE ) NU UITATI BREASLA WANING PLINA DE INCREZUTI NESIMTITI SI SLABI..... ^^^^^^^^^^^^^ xOghy si LockHeartJR ma gasiti la numele AlexMSD sau MSDFarmerul va astept oricand la seturi filmate de un YT :*

ZONA SPAM CEA MAI TARE <3
Avatar utilizator
LockHeart
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iul 05, 2018 2:42 pm
Oraş: constanta
Status: Nu
Breaslă: LustX10

Mie Iul 18, 2018 12:10 pm

Nu sunt din warning puiule. =))) Şi te bat când vreau eu
Avatar utilizator
LockHeart
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iul 05, 2018 2:42 pm
Oraş: constanta
Status: Nu
Breaslă: LustX10

Mie Iul 18, 2018 12:11 pm

Ca să nu te bat, tu tot zici că mă postezi pe forum, şi că mi.e frică să dau 1vs1 cu tine.
Avatar utilizator
LockHeart
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iul 05, 2018 2:42 pm
Oraş: constanta
Status: Nu
Breaslă: LustX10

Mie Iul 18, 2018 12:11 pm

Eu nu dau 1vs1 că nu vreau, te bat recunoaşte. Şi termină cu arfele că tu nu mai vii 1 red niciodată cât sunt eu on.
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Mie Iul 18, 2018 12:12 pm

LockHeart scrie:Ca să nu te bat, tu tot zici că mă postezi pe forum, şi că mi.e frică să dau 1vs1 cu tine.
LockHeart scrie:Ca să nu te bat, tu tot zici că mă postezi pe forum, şi că mi.e frică să dau 1vs1 cu tine.

pai daca zici ca ma bati ai fi acceptat de mult set filmat asa ca viseaza in continoare sa ma bati la set.... pai ai iesit din warning ca ai furat :))
Avatar utilizator
LockHeart
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iul 05, 2018 2:42 pm
Oraş: constanta
Status: Nu
Breaslă: LustX10

Mie Iul 18, 2018 12:13 pm

=))))))))))))))))))))))) Eu am intrat in warning că ii ajut la war.
Avatar utilizator
LockHeart
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iul 05, 2018 2:42 pm
Oraş: constanta
Status: Nu
Breaslă: LustX10

Mie Iul 18, 2018 12:13 pm

Poţi să injuri warning CÂT VREI. NU ESTE TREABA MEA =)). Nu mă interesează de ei. Doar ii ajut la war, sau ajut pur şi simplu pe cine mă cheamă şi are bun simţ.
Avatar utilizator
LockHeart
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iul 05, 2018 2:42 pm
Oraş: constanta
Status: Nu
Breaslă: LustX10

Mie Iul 18, 2018 12:15 pm

Şi puiule, nu am zis niciodată că te bat la set. Şi in plus, este un server pvp. Nu trebuie să mă iau după tine să dau set cu tine că aşa vrei tu. Te bat ? Te bat, acum nu mai comenta aiurea sclav..Că imi dai cam multă atenţie pt un sclav.
Avatar utilizator
LockHeart
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iul 05, 2018 2:42 pm
Oraş: constanta
Status: Nu
Breaslă: LustX10

Mie Iul 18, 2018 12:15 pm

Dacă tot crezi asta despre mine, ceau
Avatar utilizator
AlexMSD
Începător
Începător
Mesaje: 96
Membru din: Mie Noi 11, 2015 7:03 pm

Mie Iul 18, 2018 12:23 pm

LockHeart scrie:Şi puiule, nu am zis niciodată că te bat la set. Şi in plus, este un server pvp. Nu trebuie să mă iau după tine să dau set cu tine că aşa vrei tu. Te bat ? Te bat, acum nu mai comenta aiurea sclav..Că imi dai cam multă atenţie pt un sclav.
Pai vad ca te dai mare si ceri ITM sa ma bati in map1 si aduni lume :)) si te dai mare da de 1vs1 nu mai zici nimic si fugi nu mai iesti in warning ca ai furat itm deaia :)) in continoare te astept la set 1vs1 filmat pe ce rasa vrei tu pana atunci nu iti mai raspund la reply si nici atentie la un catelus ca tine nu mai dau ca o sa dobandesti valoare si tu nu ai asa ceva deci nu vreau sa iei
Avatar utilizator
LockHeart
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iul 05, 2018 2:42 pm
Oraş: constanta
Status: Nu
Breaslă: LustX10

Mie Iul 18, 2018 12:26 pm

CE ITEME AM FURAT EU MĂ SCLAVULE ? POATE AM DAT ITEME ! IA VORBEŞTE TU CU OGHY, CĂ L.AM ŞI IMPRUMUTAT. CINE A ZIS CĂ L.AM FURAT ? VREAU SĂ VINĂ AICI IN FAŢA MEA ŞI SĂ IMI ZICĂ EXACT CÂND, CUM, DE CE!. Când am cerut eu iteme ? A stai, i.am cerut lui sami un leu pentru că fugeai de mine..Imi pare rău sclavule, dar nu mă aşteptam să fugi dacă eşti aşa şmecher. Adun lume ? Eram singur vs tu şi un anonim de arcaş, şi vă băteam pe amândoi la un loc.
Avatar utilizator
LockHeart
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Joi Iul 05, 2018 2:42 pm
Oraş: constanta
Status: Nu
Breaslă: LustX10

Mie Iul 18, 2018 12:26 pm

De acum în colo postezi ce vrei despre mine când vrei, eu doar te bat nu te mai bag în seamă, nu meriţi. Eşti un sclav prea mare, şi îţi place atenţia dacă faci toate astea. Salut.
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Iul 18, 2018 12:34 pm

Se cearta anonimi pe forum....si ce breasla mai e si aia?V-ati adunat vreo 10 pokemoni din astia periculoși de au evadat din pokeminge si gata
Imagine
Avatar utilizator
JirFaraSuflet
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 160
Membru din: Mie Feb 07, 2018 9:32 pm
Oraş: Dallas
Status: Pfoai prea multe
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Hookah

Mie Iul 18, 2018 12:39 pm

No1LikeMe scrie:Se cearta anonimi pe forum....si ce breasla mai e si aia?V-ati adunat vreo 10 pokemoni din astia periculoși de au evadat din pokeminge si gata
Mamă +1 =)))) mor bă =)))
Imagine
Avatar utilizator
JirFaraSuflet
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 160
Membru din: Mie Feb 07, 2018 9:32 pm
Oraş: Dallas
Status: Pfoai prea multe
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Hookah

Mie Iul 18, 2018 12:41 pm

Si până la urma , cine-s aia din warning ? .. inafara de 5 playeri din breasla pe nimeni nu am vazut pe lf in veci =))
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Easy
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 476
Membru din: Joi Mai 11, 2017 8:21 pm
Oraş: Craiova
Status: #OLTEANCLAN
Regat: Galben
Caracter: Războinic

Mie Iul 18, 2018 12:44 pm

NoNNeI scrie:Asta e forum de metin 2,nu chat. Daca as fi putut v-as fi dat ban forum 30 zile pt chestia asta. Eu nu intru pe forum ca sa văd prostiile voastre,ci pt noutăți legate de server si forum. Bulan ca nu sunt BM ca va zburam.
+1
Ce plm =))))
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Iul 18, 2018 12:52 pm

NoNNeI scrie:
No1LikeMe scrie:Se cearta anonimi pe forum....si ce breasla mai e si aia?V-ati adunat vreo 10 pokemoni din astia periculoși de au evadat din pokeminge si gata
Tu ai evadat din pokeball adv...
Te drq de urat
Imagine
Avatar utilizator
Catuaba
Jucător
Jucător
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Iun 23, 2018 1:21 pm
Oraş: București
Status: Iubesc Metin2LF
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: Unicorn

Sâm Iul 21, 2018 11:26 am

=))
Scrie răspuns