Recrutare INT AccesDenied

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
AccesDenied
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 28, 2019 6:37 pm
Oraş: Ialomita
Status: Str
Regat: Roşu
Breaslă: Moldova

Lun Oct 28, 2019 7:43 pm

Nume si Prenume: Firat Yusuf

Numele tau din Joc: AccesDenied

Skype: Nu am , am discord AccesDenied#1066

Ai fost vreodată sanc?ionat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Nu am niciodata sanctionat.

Ore jucate: 2,5 k (VOI LUCRA LA ELE DESIGUR)


Numărul aproximativ de ore ce îl po?i petrece online pe zi: De la 15:00-23:00(zilnic)

Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): da, pe metin2 HEMERA AM FOST TOT INTERMEDIAR.

De ce ?i-ar face plăcere să aplici pentru această func?ie?: Pentru ca sunt obsedat de metinu' acesta , si am foarte,foarte mult timp liber, si vreau sa ajut cat mai multi playeri

Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Colaborarea cu ceilalti membri din STAFF, sa facem ceva creativ, si mai ales O echipă funcţionează în mod corespunzător atunci când este coordonată de către un lider ca -MANU- SI -MRBLUE

Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Ma pot abtine cu usurinta, deoarece sunt o fire calma si nu am de ce sa ma stresez cand fac ceva pe placu meu.

Te consideri o persoană matură?: Da, la 17 ani ai mei ma cred destul de matur.

recizează vârsta ?i prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Ma cheama Firat Yusuf, nascut in Instanbul-Turcia, TRAIESC IN FETESTI JUD.IALOMITA, am 17 ANi, si sunt foarte pasionat de metin2

De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de func?ie?: Pentru ca ma simt in stare sa beneficiez pentru acest grad, si am foarte foarte mult timp liber.

Cunoşti o limbă străină? (dacă da, care este acea limbă?): Cunosc limba Turca, deoarce sunt de provincie Turca.

Mai dore?ti să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu, asta e tot, sper sa fiu acceptat!
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Lun Oct 28, 2019 8:05 pm

Numele tău din joc: [Lady]Kardash
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Titlul cererii trebuie să fie compus din: Cerere (pentru) echipa de intermediari - Nume.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Lun Oct 28, 2019 9:02 pm

Titlul topicului trebuie să fie:
Cerere (intermediar) echipa jocului - Nume
tc
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis