Cerere INTERMEDIAR IntStyle

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
intstyle
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Vin Dec 03, 2021 9:26 pm
Oraş: Brăila
Status: 1234
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: CarpeDIem

Vin Dec 03, 2021 9:38 pm

1. Nume si prenume:George
2. Numele tau din joc:[#69]lIntStyle
3. Skype:nu folosesc in schimb am discord : intstyle112#7206
4. Ai fost vreodata sanctionat(a) în joc? Daca da, de ce?: Nu,nu am fost sanctionat
5.Ore jucate (print):
6. Numarul aproximativ de ore ce îl poti petrece online pe zi:undeva intre 6-10 ore
7. Ai mai facut parte din alta echipa? (ce rol ai avut):Da, am avut rol de GM
8. De ce ?i-ar face placere sa aplici pentru aceasta functie?:Pai mi-ar face placere sa fiu Intermediar fiindca sunt foarte mult online la barbut si asta este un plus pentru a ajuta si playerii pe lânga ca este un server foarte frumos si merita foarte mult jucat si ajutat pe dezvoltarea lui.
9. Ce întelegi prin "munca în echipa"?:Pentru mine munca în echipa înseamna implicarea personala a staffului pentru a tine serverul cât mai longeviv.
10. Poti face fata într-un mediu stresant? (daca da, de ce crezi asta ):Da cu sigurantă pot face fată la stres practicând box de 8 ani de zile am învătat să mă controlez.
11. Te consideri o persoana matura?:din punctul meu de vedere sunt o persoana foarte matura.
12. Precizeaza vârsta si prezinta-ne câteva lucruri despre tine:Pai am 18 ani, sunt din braila si fac box de performanta fiind campiontu' româniei 2019/2020/2021 si jucator de metin2.
13. De ce ar trebui sa te acceptam pentru o astfel de funcie?:Ma simt potrivit pentru aceasta functie pentru ca sunt foarte mult online pe server si vreau sa ajut la dezvoltarea serverului.
14. Cunosti limbi straine? (daca da, care sunt acestea?):Da, cunosc limba engleza.
15. Mai doresti sa ne oferi anumite detalii sau sa ne spui ceva?:Da, vreau sa spun ca voi ajuta serveru' cât de mult pot si voi încerca sa aduc playerii pe server, zi frumoasa.
Avatar utilizator
fantarevine
Jucător
Jucător
Mesaje: 36
Membru din: Mar Apr 19, 2016 1:12 am

Sâm Dec 04, 2021 5:26 pm

Părerea mea este ca nu ești bun pentru funcția de intermediar. Ești prea copil și sari la scandal imediat, fără sa îți facă nimeni, nimic.
! CONTRA !
Avatar utilizator
Letoa
Jucător
Jucător
Mesaje: 15
Membru din: Mar Noi 16, 2021 8:55 pm
Oraş: Targu jiu
Status: caut nevasta
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: caut

Sâm Dec 04, 2021 5:28 pm

Numele tău din joc: [INT]Letoa
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):In primul rand, el este o persoana foarte irascibila, adica intr-o zi i-am zis in timp ce spama cu nu stiu ce event la el in breasla, ca nu intereseaza pe nimeni de breasla lui, si de atunci e impotriva mea mereu, adica el a dat iteme la clone dupa care m-a acuzat ca eu imi fac clone ca sa ii iau lui iteme, ceea ce e exclus total. i-am dat si dovezi, dar el tot asa e. a sugerat breslei lui sa nu mai faca negoturi cu mine, si m-a amenintat ca " Ai grija ce vorbesti cu mine ca n-o sa mai faci tu trade-uri in veci ". Cam atat. per total, este o persoana incapabila pentru aceasta functie.
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Lun Dec 06, 2021 6:35 pm

Propunere respinsă!

Topic închis.
Închis