Cerere (pentru) echipa jocului - [Yahoo]Messenger

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Messenger
Începător
Începător
Mesaje: 56
Membru din: Sâm Oct 28, 2017 12:04 pm
Status: Cel mai fericit Vegan
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Vegans

Dum Ian 27, 2019 4:01 am

1. Nume și prenume: George J.
2. Numele tău din joc: [Yahoo]Messenger
3. Skype: In privat
4. Ce părere ai despre server?: Am jucat pe sv de cand era pe la inceput , m-am lasat pentru ca nu mai aveam timp de invatat si acum m-am apucat din nou.Odata ce nu am uitat de el inseamna ca este un sv de calitate , dar mereu este loc si de mai bine.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: Dupa parerea mea king-urile in itemshop nu isi au rostul deoarece jocul nu mai este la fel de competitiv.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Am fost banat , dar sincer chiar nu imi amintesc motivul
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 4-8 ore
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu , nu am mai facut parte
10. Cum ai auzit de acest server?: Sincer sa fiu nu prea imi amintesc pentru ca a trecut ceva timp de cand am avut contact cu sv
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: In primul rand sunt o fire destul de sociabila si chiar imi doresc sa-mi las amprenta intr-un mod pozitiv asupra jucatorilor si a atmosferei de pe sv
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Un grup de persoane cu un scop comun care poate ajunge realizabil doar prin respect,sinceritate si munca
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da , intr-o situatie stresanta incerc sa-mi pastrez calmul si luciditatea si ma gandesc la problema respectiva din mai multe puncte de vedere ca sa pot ajunge la o rezolvare
14. Te consideri o persoană matură?: Sunt la o varsta in care maturitatea poate fi observata in situatiile serioase.Pot spune ca ma maturizez pe zi ce trece , maturitatea ineamna experienta si pana la urma am doar 18 ani , deci invat
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Am 18 ani , sunt pasionat de muzica electronica si de psihologie , imi place foarte mult sa vorbesc cu oamenii si sa-mi dedic niste timp pentru a le intelege punctul de vedere , probleme etc. Sunt o persoana deschisa la chestii noi si super spontan. ( :
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): In jur de 60% , dar din punctul meu de vedere nu e nevoie sa cunosti multa lume ca sa iti faci treaba cum trebuie
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?: In primul rand furnizarea de informatii despre server , asistarea la dueluri pe site , intermedierea barbutului la panou si nu in ultimul rand mentinerea unei atmosfere placute pe joc
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Sunt activ pe joc si sunt dispus sa-mi dedic timpul in evolutia acestei comunitati
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?: Inca o mana de ajutor pentru a dezvolta acest sv nu strica niciodata
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Conteaza foarte mult in ce situatie esti pus , in mare parte analizez foarte bine problema si incerc sa ma pun in postura persoanelor implicate cu calm si fara prea multa agitatie
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: M-am hotarat sa fac cererea asta la 3 dimineata , acum sper sa fie reusita si sa fiu acceptat in aceasta functie
Ultima oară modificat Dum Ian 27, 2019 5:18 am de către Messenger, modificat de 3 ori în total.
Imagine
Avatar utilizator
SelleRoyal
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 162
Membru din: Lun Ian 04, 2016 5:45 pm
Oraş: Ninjania
Status: Inegalabil
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Prominent

Dum Ian 27, 2019 4:06 am

Numele tău din joc: SelleRoyal
Părere: PRO! esti jucator vechi si stii sa gestionezi problemele in special cu akaniho vacaru' interlop. Bafta!
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):
Avatar utilizator
[C]xAbaris
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Mar Apr 18, 2017 5:44 pm

Dum Ian 27, 2019 4:39 am

Numele tău din joc: xAbaris
Părere: PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): - Eu zic ca isi merita "helperul" stie sa socializeze si nu e genul de om care sa fie rau si sa nu te inteleaga..
Ultima oară modificat Dum Ian 27, 2019 4:58 am de către [C]xAbaris, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator
Achen
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Mie Dec 26, 2018 8:09 pm
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Dum Ian 27, 2019 4:48 am

Numele tău din joc: [REGE]Achen
Părere: Contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): pentru ca te cunosc de pe live-uri si nu ai un comportament decent cand esti intr-un mediu stresant iti zic eu ca nu ai face fata sa faci un pvp 2vs2 sa raspunzi si la intrebari si sa fii atent si la 2vs2 in accelasi nu esit o fire calma si o sa te injuri cu jucatori asta ar aduce un minus imens staff-ului metin2lastfight
Avatar utilizator
[Luv]Kayan
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Dum Ian 27, 2019 4:07 am
Oraş: Londra
Status: inot cu rechini sport
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: Brayat

Dum Ian 27, 2019 5:05 am

Numele tău din joc: [Pisoi]LilPup
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Ba sa fiu sincer joc de ieri n-am multe ore sunt ''nou'' pe servar. Si omu asta ma ajutat cu informati despre servar pe care nu le stiam. E calm si relaxat vorbeste frumos si normal.
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
Efes
Începător
Începător
Mesaje: 94
Membru din: Joi Mar 23, 2017 10:33 pm

Dum Ian 27, 2019 5:16 am

Numele tău din joc: Effes
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Desi nu prea avem tangente pe joc am observat ca esti sociabil si inteligent. In plus se vede ca ti-ai dat interesul pentru cerere. Ce sa zic, iti tin pumnii, bravo.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Ian 27, 2019 5:41 am

Cerere acceptată! Ne auzim la interviu.

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis