Cerere (pentru) echipa jocului -Blast

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Feb 25, 2019 6:11 pm

1. Nume și prenume:Orlando Nechifor.
2. Numele tău din joc:[ZEU]#iBlast
3. Skype:il stii.
4. Ce părere ai despre server?:daca joc de ceva ani pe acesta si nu ma plictisită înseamnă că am o parere buna.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?:nimic
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: nu
7. Ore jucate (print):
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi:3-4 ore după amiază, iar seara până la 3 4 uneori si pana la 6(vacanta)
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut):da, Game Master
10. Cum ai auzit de acest server?:prieteni,youtube.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?:doresc sa reîncep activitatea in staff pentru a le da niste informații utile. Etc
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?:munca in echipa o percep ca pe o ajutate colegială daca poti spune astfel
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ):da, pentru că am mai fost in staff si am fost capabil
14. Te consideri o persoana matură?:Da
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine:Ma numesc Orlando Nrchifor, am varsta de 18 ani , sunt un baiat glumet imi place sa imi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni imi plac foarte mult jocurile si ii respect pe cei din jurul meu chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult si cred ca am din toate cate ceva, asta inseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci cand trebuie, asta inseamna ca ai discernamant si nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cat as incerca, adica nu pot pune la fund asa cum se zice in popor si tratez ca atare fiecare amanunt, chiar daca realizez ca nu e bine sa ma enervez din orice fleac, dar asta e firea mea si totusi ma bucur ca sunt asa. Niciodata nu mi-a placut sa ma descriu, sunt destule de spus, dar o sa mai spun si eu cateva lucruri despre mine. O sa incep cu faptul ca sunt o persoana obisnuita, cu preocupari normale. Sunt optimist si ma consider o persoana norocoasa din multe puncte de vedere. Imi plac obiectele mici, dar cu un mare impact emotional. Nu incerc sa par nimic din ceea ce nu sunt. Desi ma supar uneori repede, iert usor, nu stau mult suparat. Pe final, as vrea sa spun ca am o memorie cam "anormala", deoarece tin minte si cele mai neinteresante lucruri, care probabil mi le-as aminti si peste 5 ani. Seriozitatea ma defineste, sunt un baiat foarte respectuos, inteleg repede, ascult cam tot ce mi se zice, sunt generos, perseverent, silitor, fotbal. Sunt o fire energica, in continua cautare de senzatii noi. Ma imprietensc foarte repede cu oamenii, imi place sa socializez si sa ma distrez, dar cand vine vorba de munca, totul se schimba radical. In timpul liber imi place sa ies cu prietenii la fotbal, sa ma plimb sau sa ma joc .
6. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă):99%, l am invatat
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:un helper se ocupa cu informatii legate de server, duele pe site , etc.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?:pentru ca Vreau sa mi schimb comportamentul , probleme ce s au intamplat vreau sa ajut serverul cu tot ce mi sta împuținta.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă?:un om experimentat.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?:calm
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?:multumesc pentru timpul acordat. Blue lasa ma sa incerc sa ti dovedesc ca m am schimbat. #PACE
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Feb 25, 2019 6:20 pm

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis