Cerere (pentru) echipa jocului - Russo

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Server
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2415
Membru din: Sâm Dec 19, 2015 6:16 am
Oraş: Nottingham
Status: big white dick

Mie Mar 06, 2019 11:36 pm

1. Nume și prenume: B. Ionuţ Claudiu
2. Numele tău din joc: [#1]Russo
3. Skype: borbatyonut
4. Ce părere ai despre server?: Acest server este unul dintre cele mai bune PvP-uri din ultimii 3 ani. Am o parere foarte buna despre acesta. Respect Staff-ul, cât și playerii.
5. Ce ai schimba în momentul de faţă la acest server?: In acest moment, aș schimba puțin atmosfera, mai multe evenimente, ca să atrag playerii.
6. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Odată sau de două ori din cauza limbajului.
7. Ore jucate (print): Imagine
8. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi: 4 - 5
9. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Am mai făcut parte din Staff pe alte servere, având rolul de helper şi Game Master.
10. Cum ai auzit de acest server?: De mult, prin 2015 după YouTube.
11. De ce eşti dispus să renunţi la activitatea ta de player? De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Doresc sa renunț la activitatea mea de player, deoarece vreau să ajut această comunitate și sa fie cel mai de top PvP din România. Sunt un player vechi, cunosc regulamentul și consider că m-aș descurca !
12. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Inteleg faptul că trebuie sa ne ajutam reciproc, indiferent de ce probleme avem.
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, pot face față, deoarece sunt o persoana matură și calmă. Știu cum sa ma calmez in astfel de situatii.
14. Te consideri o persoană matură?: Cum am spus si mai sus, da.
15. Precizează vârsta și spune-ne câteva lucruri despre tine: Ma numesc Claudiu, am 21 de ani și sunt din Brăila. Sunt un băiat cu bun simț, mereu cu capul pe umeri, căruia îi place să se distreze, serios cand vine vorba de un moment de seriozitate. Detest oamenii falși.
16. Cât la % cunoşti serverul?(ce te face să crezi că-l cunoşti în proporţia respectivă): Cunosc serverul 100%, deoarece sunt player vechi.
17. Cu ce crezi că se ocupă un helper?:
  • Asistarea duelurilor pe site;
    • Furnizarea de informaţii legate de joc;
      • Itermediarea barbutului la panou.
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece îndeplinesc toate calitățile, sunt matur, înțelegător, răbdător si linistit.
19. Ce plus ai putea aduce echipei noastre în momentul de faţă? Un nou membru activ, dispus să ajut playerii după server.
20. Descrie stilul tău de abordare a unei probleme?: Prima şi prima dată, încerc să văd despre ce este vorba, iar dacă nu înţeleg cer ajutorul cuiva mai mare în grad.
21. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Nu, am spus tot ce aveam de spus despre mine.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2 Easy PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 374
Membru din: Mie Aug 15, 2018 7:00 pm
Oraş: Rm.Vâlcea
Status: #♥ | actual goddess

Mie Mar 06, 2019 11:39 pm

Numele tău din joc: Alesz
Părere: PRO!!!
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Merita gradul!
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse/ etc.. Faceţi cerere!
TUMBLR: https://iamalesz.tumblr.com
Avatar utilizator
Metin2 Romania
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1325
Membru din: Vin Iun 02, 2017 6:53 pm
Status: 11.05

Mie Mar 06, 2019 11:41 pm

Numele tău din joc: Teodora
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Esti un băiat descurcaret, consider că meriți o sansa.
Discord : .𝓢𝓽𝓸𝓻𝓶𝔂#7875
Avatar utilizator
iBlast69
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 165
Membru din: Mar Iul 10, 2018 3:27 pm
Oraş: OZENE
Status: all the girls suck my dic
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Mie Mar 06, 2019 11:42 pm

Numele tău din joc:[ZEU]#iBlast
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):merita, macar acuma cand o sa intre in staff o sa ma lase pe mn sa castig, ca mereu raman in finala cu asta si m am săturat. TE PWP RUSSO
"Nu incerca sa inveti lucruri complicate , doar pentru ca alti " par " sa le stie , cladeste baza , si tu vei ajunge acolo , daca te ti de treaba"

"Numai dupa invidia altora, iti dai seama cat de apreciat esti"
Avatar utilizator
Achen
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 156
Membru din: Mie Dec 26, 2018 8:09 pm
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Mie Mar 06, 2019 11:46 pm

Numele tău din joc: [2v2]Achen
Părere: Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Pentru ca o sa se descurce(m-a obligat sa spun asta)
P.s am modificat ca ma făcea analfabet dar eu scriu de caterinca
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Joi Mar 07, 2019 12:00 am

Numele tău din joc:k7uu
Părere:PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Pro pt frtml , baiat calumea , un caracter impresionant , isi face face treaba bine si cu usurinta.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Joi Mar 07, 2019 12:04 am

Numele tău din joc: Aroska
Părere:
PRO.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu cred că ești capabil de această funcție..
Dar cred că vei fi, într-o zi.
Ultima oară modificat Joi Mar 07, 2019 12:26 am de către Metin2 Origins, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 268
Membru din: Lun Noi 19, 2018 3:25 pm
Oraş: Buzău, România.
Status: :-*
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: [BossBitch]

Joi Mar 07, 2019 12:06 am

Numele tău din joc:[DIVA]Ai
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Nu cred că ești capabil de această funcție.
Dar cred că vei fi, într-o zi.
Avatar utilizator
Metin2 International
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 319
Membru din: Joi Noi 02, 2017 6:21 pm
Status: > blessed <
Caracter: Sura
Breaslă: Perfection

Joi Mar 07, 2019 1:06 am

Numele tău din joc: [REGE]Albert
Părere: : Pro, eşti activ
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Joi Mar 07, 2019 2:43 am

Numele tău din joc:Ionut
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc):Consider ca te vei descurca.
Avatar utilizator
Rodnia
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 264
Membru din: Mie Aug 15, 2018 4:01 am

Joi Mar 07, 2019 5:32 am

Numele tău din joc: ZeulDePeLF :x
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Pe lângă faptul că ești penibil cu toate fazele ăstea "Russo cel mai dulce băiat" sau "1babyrusso1", mai pretinzi și că
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, pot face față, deoarece sunt o persoana matură și calmă. Știu cum sa ma calmez in astfel de situatii.
Așa este, PoLiTICOSUmaturu2222 ți se mai spune ție. De ce spui doar ce persoană "dulce" ești tu :x și nu povestești cum te înjuri cu jucătorii ( să zic și că atunci când domnul care vrea în staff ca să ia și alții pvp-uri ( altă chestie penibilă by ruso dulciku ) pierde un set scor negativ înjură și server-ul ? )
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece îndeplinesc toate calitățile, sunt matur, înțelegător, răbdător si linistit.
Sunt un băiat cu bun simț
A ok, înțeleg. Reclamaţie [#1]Russo. când a înjurat aici caracterul [#1]Russo nu erai tu, erai plecat la magazin și era altcineva era la calcuator, nu-i așa? Sau aici nu mai ești " matur, înțelegător, liniștit și cu bun simț " ? Cine spune chestii de genul " s-a schimbat acum " și d-ăstea, mai am print-uri de genul.
Succes dulcicule. :x
P.S. : Dacă o să faci parte din STAFF te voi vâna pentru și cea mai mică greșeală mai ceva ca Ai și Aroska. :ymdevil:
Imagine
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Joi Mar 07, 2019 8:31 am

AlbertoSabie scrie:
Joi Mar 07, 2019 5:32 am
Numele tău din joc: ZeulDePeLF :x
Părere: Contra.
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Pe lângă faptul că ești penibil cu toate fazele ăstea "Russo cel mai dulce băiat" sau "1babyrusso1", mai pretinzi și că
13. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Da, pot face față, deoarece sunt o persoana matură și calmă. Știu cum sa ma calmez in astfel de situatii.
Așa este, PoLiTICOSUmaturu2222 ți se mai spune ție. De ce spui doar ce persoană "dulce" ești tu :x și nu povestești cum te înjuri cu jucătorii ( să zic și că atunci când domnul care vrea în staff ca să ia și alții pvp-uri ( altă chestie penibilă by ruso dulciku ) pierde un set scor negativ înjură și server-ul ? )
18. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece îndeplinesc toate calitățile, sunt matur, înțelegător, răbdător si linistit.
Sunt un băiat cu bun simț
A ok, înțeleg. Reclamaţie [#1]Russo. când a înjurat aici caracterul [#1]Russo nu erai tu, erai plecat la magazin și era altcineva la calculator, nu-i așa? Sau aici nu mai ești " matur, înțelegător, liniștit și cu bun simț " ? Cine spune chestii de genul " s-a schimbat acum " și d-ăstea, mai am print-uri de genul.
Succes dulcicule. :x
P.S. : Dacă o să faci parte din STAFF te voi vâna pentru și cea mai mică greșeală mai ceva ca Ai și Aroska. :ymdevil:
Of ce invidie mare pe tine, te roade . Vezi ca daca intra in staff , tremuri , tremuri de invidie si intri in depresie . Ai o atitudine josnica . In acea reclamatie au fost injuraturi in gluma , dar tu nu intelegi .
Avatar utilizator
MT2 PvP
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2799
Membru din: Sâm Ian 14, 2017 7:40 pm
Oraş: Satu Mare

Joi Mar 07, 2019 10:28 am

Numele tău din joc: Andrei.
Părere: Pro!
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Te cunosc de mult timp şi ştiu că poţi face faţă. Consider că eşti destul de matur. Argumentele lui Săbiuţă sunt bune I think, dar poţi să te schimbi
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Mar 07, 2019 10:47 am

Cerere respinsă!

Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis