Cerere (pentru) echipa jocului - Zhin

Doresti sa faci parte din echipă? Aici este locul potrivit pentru a aplica.
Cererile sunt Deschise.
Închis
Avatar utilizator
zhinbarosu
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Vin Mar 22, 2019 3:24 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Războinic
Breaslă: decovycoardo

Vin Mar 22, 2019 7:32 pm

1. Nume și prenume: Ma numesc Mihai Catalin.
2. Numele tău din joc: Zhin.
3. Skype: Catalin Zhin.
4. Ai fost vreodată sancționat(ă) în joc? Dacă da, de ce?: Da, pentru reclamatii .
5. Ore jucate (print):
6. Numărul aproximativ de ore ce îl poți petrece online pe zi : Activez in jur de 4-5 ore pe zi.
7. Ai mai făcut parte din altă echipă? (ce rol ai avut): Nu am mai facut parte .
8. De ce ți-ar face plăcere să aplici pentru această funcție?: Aplic pentru aceasta functie pentru ca este ceva nou pentru mine si merita incercat.
9. Ce înţelegi prin "muncă în echipă"?: Munca in echipa este capacitatea de a munci impreuna pentru a realiza o idee comuna.
10. Poţi face faţă într-un mediu stresant? (dacă da, de ce crezi asta ): Consider ca nu pot face fata intr-un mediu de genul deoarece nu-mi place sa-mi bat capul cu astfel de chestii.
11. Te consideri o persoană matură?: Pentru vârsta mea ma consider o persoana matura.
12. Precizează vârsta și prezintă-ne câteva lucruri despre tine: Am 16 ani si in timpul liber imi place sa ies prin oras cu tovarasii sau sa vizitez anumite lucruri.
13. De ce ar trebui să te acceptăm pentru o astfel de funcție?: Deoarece sunt serios cand trebuie sa fiu si consider ca ma pot descurca cu o astfel de functie.
14. Mai dorești să ne oferi anumite detalii sau să ne spui ceva?: Cred ca e de ajuns, mult succes si celorlalti !
Avatar utilizator
[2v2]Japonezu
Jucător
Jucător
Mesaje: 30
Membru din: Dum Mar 03, 2019 3:31 pm
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerorr

Vin Mar 22, 2019 7:35 pm

Numele tău din joc: ~[J]aponezuu
Părere: PRO
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): O cerere foarte buna, esti on mai mereu.
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Vin Mar 22, 2019 7:56 pm

Numele tău din joc:k7uu
Părere:Pro
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriti o sansa , vad potential .
Avatar utilizator
Metin2 Servers
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 247
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 3:20 pm
Oraş: 12.04.2019
Status: ♥ ஐ லவ் யூ மனு ♥
Breaslă: Disηeγ

Vin Mar 22, 2019 8:04 pm

Numele tău din joc: xReina
Părere: Pro/contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): Meriti o sansa, insa descrierea ta nu prea convinge ca esti capabil
Nu îmi cereţi în PM avatare/ semnături/ logos/ resurse @};- Pentru probleme sau întrebări legate de server, puteți să mă contactați pe WhatsApp sau Skype. Imagine 0754240680

Imagine live:c72fc2c2bbe6b9ab
Avatar utilizator
Aeldra Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 515
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 11:07 pm

Vin Mar 22, 2019 8:40 pm

Numele tău din joc: Seyra
Părere: contra
Descrierea candidatului (poate fi însoțită de un screen din joc): nu cred că ești capabil
Imagine
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Vin Mar 22, 2019 9:11 pm

Nu ai adus suficiente informatii cat sa imi faci o parere. Ai raspuns scurt si sec.

Cerere respinsa.

Topic closed!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis